به دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا: تمرین تیم های فوتبال ممنوع اعلام شد

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودطبق مصوبه ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا، تمرین تمامی تیم های لیگ برتری ممنوع اعلام شد.

با توجه به آغاز تمرینات برخی تیم های لیگ برتری، ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا اعلام کرد که تیم های لیگ برتری نمی توانند در روزهای پیش رو به تمرین بپردازند.

این اتفاق در حالی می افتد که باتوجه به شیوع ویروس کرونا چندی پیش بازی های لیگ برتر در نیمه دوم اسفندماه به تعویق افتاد و به همین دلیل تیم های حاضر در رقابت های لیگ برتر موفق به برگزاری بازی های خود در روزهای پایانی سال نشدند تا آغاز دوباره این رقابت ها (در صورت فروکش کردن شیوع ویروس کرونا) به بعد از تعطیلات نوروز موکول شود.

از امروز یکی دو تیم لیگ برتری تمرینات خود را برای حضور موفق در ادامه بازی های لیگ نوزدهم استارت زدند تا بتوانند با رسیدن به شرایط ایده آل به ترمیم جایگاه خود در جدول رده بندی بپردازند. ماشین سازی تبریز و پارس جنوبی جم دو تیمی هستند که از امروز تمرینات خود را آغاز کردند.

لغو تمرینات رایکا تا اطلاع ثانوی

رئیس اداره ورزش شهرستان بابل از بسته شدن تمامی اماکن ورزشی این شهر تا اطلاع ثانوی خبر داد.

در حالی که قرار بود تمرینات تیم فوتبال رایکا بابل از پنجشنبه این هفته در ورزشگاه هفت تیر بابل آغاز شود، به دلیل شیوع ویروس کرونا و وضعیت قرمز شهرستان بابل، لغو و به زمان دیگری موکول شد.

سرکار خانم عرب رئیس اداره ورزش شهرستان بابل با بیان اهمیت بالای سلامت ورزشکاران، در این خصوص گفت: «ضروری است که تمرینات رایکا تعطیل شود، زیرا وضعیت کرونایی بابل قرمز اعلام شده و همچنین کلیه فعالیت های ورزشی به همین دلیل تعطیل شده؛ بنابراین ما هم برای حفظ سلامتی بازیکنان و عوامل باشگاه موافق تعطیلی تمرینات هستیم».

وی افزود: «متاسفانه در روزهای گذشته اخبار بسیار دردناکی را از شیوع این ویروس در شهرستان بابل شاهد هستیم و وضعیت در شهرستان روز به روز بدتر می‌شود.

تمامی اماکن ورزشی شهرستان را بسته‌ایم و از باشگاه رایکا نیز خواسته‌ایم تا تمرینات تیم را به زمان دیگری موکول کند که با نظر مساعد آنها نیز رو به رو شدیم که جای تقدیر دارد. انشالله بتوانیم با مهار این ویروس، مجددا شاهد افتخار آفرینی‌های ورزشکاران شهرستان در مسابقات جهانی و کشوری باشیم».