حواشی یکی مسابقه کرونایی!

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدروددیدار دو تیم سپیدرود و هوادار تهران در شرایطی مراسم ابتدایی خود را پشت سر گذاشت که اینبار خبری از بوسه و آغوش مربیان پیش از شروع بازی نبود.

به گزارش سایت سپیدرود، با توجه به شروع دوباره مسابقات لیگ آزادگان و دستورالعمل سازمان لیگ برای انجام پروتکل‌های بهداشتی، مراسم آغاز دیدار دو تیم سپیدرود رشت و هواداران تهران با رعایت موارد بهداشتی دنبال شد.

نادر دست نشان، سرمربی باتجربه سپیدرود در شرایطی به استقبال رضا عنایتی، سرمربی تیم هوادار رفت که با توجه به این موضوع از دست دادن و مراسم‌هایی که معمولا مرسوم است خودداری کردند. امیرحسین فشنگچی و مهیار نوری، کاپیتان سپیدرود نیز اینچنین مراسم انتخاب زمین و ابتدای بازی را در کنار داور به اجرا گذاشتند.

۱- مسابقه بدون حضور تماشاگران و با محدودیت بسیار زیادی برای خبرنگاران و عکاسان برگزار شد.

۲- این دیدار با یک دقیقه سکوت به یاد درگذشتگان بیماری ویروس کرونا آغاز شد.

۳- بازی تیم های سپیدرود رشت با هوادار تهران به دلیل پاره بودن تور مسابقه با ۶ دقیقه تاخیر آغاز شد و در ادامه ناظر مسابقه برای اجرای پروتکل های بهداشتی یک بار دیگر در مسابقه وقفه ایجاد کرد.

۴- سپیدرودی ها در این مسابقه با لباسی که طراحی جالبی از طرح میدان شهرداری رشت و الهام گرفته از پولک ماهی و چوب درختان جنگلی گیلان طراحی شده بود.

۵- در دقیقه ۱۵ مسابقه برخورد مهیار نوری با امیرحسین فشنگچی کاپیتان های دو تیم بار دیگر موجب وقفه مسابقه شد.

۶- این دیدار از دقیقه ۲۵ نیمه نخست زیر نور برگزار شد و دمای هوای امروز رشت ۲۸ درجه سانتی گراد بود.

۷- دقیقه ۳۰ طبق پروتکل های بهداشتی داور مسابقه را برای استراحت چند دقیقه متوقف کرد.

۸- همراهان تیم هوادار که در پشت نیمکت این تیم حضور داشتند با فحاشی و ضرب و شتم یکی از خبرنگاران قدیمی ورزشی ایران (محمد خوش اندام) موجب توقف دوباره مسابقه شدند!

۹- با توجه به حواشی پیش آمده نیمه نخست این دیدار ۶۰ دقیقه به طول انجامید که در نوع خود رکوردی کم نظیر بود!