محمود خمیسی: با تمام توان برای بقا در لیگ می جنگیم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودکاپیتان تیم سپیدرود رشت گفت: به خاطر وجود هواداران با تمام توام برای بقا می جنگیم.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از فرتاک، محمود خمیسی اظهار داشت: در این فصل فراز و‌ نشیب های زیادی را در سپیدرود تجربه کردیم و وضعیت این فصل هم متاسفانه خوب نبود و تنها امیدواریم با بهبود پیدا کردن شرایط در رشت و با توجه به یک بازی عقب افتاده در این فصل با بقا کار را در سپیدرود به اتمام برسانیم.

کاپیتان سپیدرود رشت گفت: خدا رو شکر در این فصل یک گل ارزشمند مقابل نیروی زمینی در ثانیه های آخر به کمک تمامی بچه های تیم به ثمر رساندم که با توجه به اینکه این تیم حریف مستقیم ما برای بقا بود ۱ امتیاز هم ارزشمند بود.

خمیسی در مورد شرایط رشت اظهار داشت: وضعیت متاسفانه تا روزی که ما در رشت حضور داشتیم خوب نبود و حتی بازی مهم رایکا هم به دلیل همین بیماری از دست دادیم.

هم اکنون هم با توجه به تعطیلات اعضای تیم به محل سکونت خود برگشتند، اما از سایر بچه های تیم که در رشت سکونت دارند اخبار خوبی به گوش ما نمی رسد.

وی خاطر نشان کرد: تمام تلاش خود را برای بقا انجام خواهیم داد تا شرمنده هواداران نشویم و در پایان هم امیدوارم سال آینده با بقا و صعود تیم سپیدرود به لیگ برتر همراه باشد.