مدیرعامل سپیدرود: با همدلی و فداکاری از بحران عبور می کنیم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودمدیرعامل باشگاه سپیدرود با درخواست از مردم گیلان برای عدم خروج از خانه ها برای حفظ سلامت خود و خانواده های شان گفت: باید با همدلی و فداکاری از این بحران عبور کنیم.

به گزارش سایت سپیدرود، افشین ناظمی با دعوت از مردم گیلان برای ماندن در خانه‌ها و عدم حضور غیر ضروری در خیابان‌ها اظهار داشت: می‌دانم شرایط سخت است و بسیاری از مردم برای کارهای آخر سال خود برنامه ریزی کرده بودند و شرایط دشوار اقتصادی هم مزید برعلت شده است اما برای عبور از این بحران مجبوریم در خانه بمانیم.

مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت با تقدیر از فداکاری همه کسانی که برای ریشه‌کن کردن این بیماری جان خود را به خطر انداخته اند گفت: مشاغل زیادی برای ریشه کن کردن این ویروس در صحنه حضور دارند اما پزشکان و پرستاران و کلیه زیر مجموعه های بخش درمان در این وضعیت خاص دوری از خانواده و مبارزه رو در رو با خطر را به جان خریده‌اند و تک تک آنها قهرمانان مردم ایران خواهند بود.

وی از مسئولان استان گیلان برای حضور به موقع در کم کردن شیوع بیماری و حل مشکلات تشکر کرد و افزود: ببینید حجم مشکلات بسیار بیشتر از آن چیزی است که تصور می‌کنید ولی اگر بیاییم و فقط از نقاط منفی حرف بزنیم کسانی که به‌جای ماندن در خانه به استقبال خطر رفته‌اند را ناامید و دل‌زده کرده‌ایم.

ناظمی حضور نیروهای نظامی و گروه‌های خودجوش مردمی را برای کم کردن باری که بر دوش بخش درمان مانده را نشان اتحاد و همدلی مردم ایران دانست و تصریح کرد:

تمام کشورهای اروپایی و آمریکایی که درگیر این ویروس شده‌اند با آن همه ادعای داشتن زیرساخت دچار چالش شده‌اند و من شک ندارم که با یکدلی و همکاری هم از این روزهای بحرانی عبور خواهیم کرد.

پیشکسوت فوتبال ایران با تبریک پیشاپیش سال نو از هم میهنان درخواست کرد که امسال از سفر به شمال خودداری کنند و تأکید کرد: مهمان‌نوازی معروف‌ترین خصوصیت ما شمالی‌هاست اما این بار شرایط فرق می‌کند و سفرهای نوروزی می‌تواند مانند شمشیر دو لبه هم جان مردم گیلان را به خطر بیندازد و هم ویروس را به سایر استان‌ها منتقل کند.

مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت در ارتباط با احتمال سقوط سپیدرود از لیگ دسته اول بیان کرد: به این مسأله اصلا فکر هم نمی‌کنیم و ما مربی کاربلدی مثل دست‌نشان را آوردیم که رتبه‌ای خوب در لیگ کسب کنیم و شک ندارم با دانش و تجربه وی و تلاش و غیرت بازیکنان این اتفاق در پایان فصل خواهد افتاد.

ناظمی فوت مرحوم مهدی خلخالی هوادار قدیمی و پیشکسوت این باشگاه را به خانواده سپیدرود تسلیت گفت و ابراز داشت:

ایشان مردی فرهنگی بودند و از زمانی که من به‌دنیا نیامده بودم کنار سپیدرود بود و من بازیکن این تیم شدم و مربی شدم و تا امروز همیشه حامی تیمش بود و بدون شک جای خالی امثال مرحوم خلخالی‌ها روی سکو هرگز پُر نخواهد شد.