پنجره نقل و انتقالات تیم فوتبال سپیدرود رشت باز شد

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود پنجره نقل و انتقالات تیم فوتبال سپیدرود رشت باز شد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری ایرنا، مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت عصر دوشنبه و پس از پایان بازی تیم های فوتبال سپیدرود و نود ارومیه در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ایرنا در رشت اظهار داشت: بر اساس اعلام سازمان لیگ فوتبال  پنجره نقل و انتقالات تیم سپیدرود گشوده شد.

افشین ناظمی افزود: به دلیل بدهی حدود ۲۰ میلیارد ریالی تیم فوتبال سپیدرود به شاکیانش  از حدود پنج سال گذشته تاکنون ، پنجره نقل و انتقالات زمستانی این تیم بسته شد و باشگاه سپیدرود قادر به جذب بازیکن جدیدی نبود.

وی ادامه داد: با این وجود با تمام شاکیان سپیدرود مذاکره و تخفیفاتی نیز از آنان گرفته شد و با توجه به جلسه  با دکتر نوبخت معاون رئییس جمهور و همیاری یکی از نمایندگان مردم رشت در مجلس و مساعدت مسئولان سازمان لیگ ، عصر امروز دوشنبه پنجره زمستانی نقل و انتقالات سپیدرود باز شد.

وی بیان کرد: با توجه به فاصله پنج روزه تا پایان مهلت نقل و انتقالات زمستانی لیگ دسته اول ، می توانیم با بازیکنان جدید خود قرارداد امضاء و نسبت به ثبت قرارداد آنها در سازمان لیگ اقدام کنیم و همچنین در این مدت کوتاه امیدوار به جذب سایر بازیکنان مدنظر کادرفنی نیز هستیم.

مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت که بابت پیروزی تیمش برابر نود ارومیه خوشحال بود، خاطرنشان کرد: خوشبختانه بازیکنان و کادر فنی این تیم تمام تلاش خود را انجام دادند تا پس از چند هفته ناکامی، طعم شیرین پیروزی را چشیدیم و برابر تیم قدرتمند نود ارومیه به پیروزی رسیدیم.

افشین ناظمی تصریح کرد: تیم سپیدرود رشت مستحق این پیروزی بود و با توجه به باز شدن پنجره نقل و انتقالات این باشگاه، دو خبر خوشایند را به هوداران این باشگاه تقدیم می کنیم که آنان همیشه یار و یاور تیم خود بوده و هستند و امیدوارم که در ادامه رقابت های لیگ دسته اول نیز بتوانیم با حمایت هواداران روند رو به رشدی را طی و سرانجام جایگاه مطلوبی را در جدول کسب کنیم.

تیم های فوتبال سپیدرود رشت و نود ارومیه عصر دوشنبه در هفته نوزدهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور در ورزشگاه سردارجنگل رشت و زیر بارش شدید باران به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم سپیدرود با نتیجه یک بر صفر حریف خود را شکست داد.

پیش از این دیدار و تا پایان هفته هجدهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان با حضور ۱۸ تیم ، نود ارومیه با کسب ۳۵ امتیاز در مکان سوم و تیم فوتبال سپیدرود رشت با کسب ۱۵ امتیاز در مکان شانزدهم جدول رده بندی قرار داشتند.