آبی های خوزستان در انتظار نفس تازه؟

تاریخ: ۰۵ / ۰۹ / ۹۷     ساعت: ۰۲:۵۲

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – قهرمان سه فصل پیش فوتبال ایران این روزها، شرایط بسیار دشواری را تجربه می کند.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ورزش سه، در صورتی که ۶ امتیاز با حکم فدارسیون جهانی فوتبال از استقلال خوزستان به دلیل بدهی به ساکونی بازیکن فصل شانزدهم این تیم کسر نشده بود، در پایان هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر، آنها علیرغم باخت یک گله درخانه به استقلال تهران، با سپیدرود که ۹ امتیازی است، هم رده بودند و به دلیل تفاضل گل بالاتر، رتبه پانزدهم را به خودشان اختصاص می دادند ولی حالا آنها فقط ۴ امتیاز دارند و قعرنشین!

با تک گلی که روح الله باقری وارد دروازه گروسیان کرد، آبی پوشان استقلال خوزستان ۱۹ بار دروازه‌اشان را باز شده دیده اند و این یعنی آنها به همراه سپیدرود، بدترین خط دفاعی لیگ هستند؛ البته این روزها سپیدرود هیچ شباهتی با سپیدرود ابتدای فصل ندارد و امیدوار است بتواند، یک فصل دیگر با علی کریمی در لیگ ماندنی شود.

استقلال خوزستان پس از اینکه فصل گذشته به دشواری و به دلیل عملکرد بسیار ضعیف نفت تهران و سیاه جامگان موفق به بقاء با عبدالله ویسی شد، با داریوش یزدی فصل جدید را آغاز کرد؛ مربی ای که نتوانست انتظارات را برآورده کند، تا از هدایت این تیم کنار گذاشته شود.

دو دیدار تا پایان نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر باقی مانده و قهرمان فصل پانزدهم فوتبال ایران با اختلاف ۶ امتیازی در رتبه انتهایی جدول قرار دارد؛ نگاهی به بازیکنان این تیم نشان می دهد، آنها پتانسیل حفظ تیم در لیگ برتر را دارند و فقط باید حمایت از آنها آغاز شود.

در مقابل استقلال تهران، مدیران باشگاه خوزستانی پس از اینکه در استخدام سیروس پورموسوی ناکام ماندند، از کریم بوستانی چهره با تجربه جنوبی‌ها، روی نیمکت استفاده کردند.

اما به نظر می رسد، پیش از دیدار هفته آینده این تیم برابر سایپا، که در اکباتان برگزار می شود، یک مربی جوان که بتواند انرژی از دست رفته را به این تیم بازگرداند، روی نیمکت آبی ها خواهد نشست تا تلاش برای حفظ این تیم در لیگ برتر را ۲ هفته مانده به پایان رقابت ها در نیم فصل آغاز کند.

یکی از نکات مثبت برای مربی جدید این تیم خواهد بود، که تعطیلاتی نسبتا طولانی به واسطه برگزاری جام ملت های آسیا، پیش روی او خواهد بود تا با جذب بازیکنان مورد نظرش، تیمی قدرتمند برای نیم فصل دوم مهیا کند.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

گزارش تصویری خبرگزاری مهر از دیدار تیم های سپیدرود و پرسپولیس

علی کریمی چک های سپیدرود را پاس نمی کند / نظرمحمدی چک کریمی را برگشت زد

فوتبال خصوصی در سال ۹۷؛ مالکیت های جنجالی

سند واگذاری مشکوک باشگاه سپیدرود رشت از علی کریمی به بیات

گزارش تصویری سایت فوتبالی از پیکار سپیدرود رشت و پرسپولیس

استقلال خوزستان، یک قدم تا انحلال؟

اعتراض به غلامی؛ چرا پنالتی را گل نکردی؟

دو چهره متفاوت سپیدرود برابر پرسپولیس

گزارش تصویری دیدار تیمهای سپیدرود رشت و پرسپولیس تهران

۷ برش از دیدار سپیدرود – پرسپولیس

بررسی داوری سپیدرود – پرسپولیس: وتوی جنجالی در استادیوم سردار جنگل

غلامی: اگر پنالتی گل می شد شاید بازی برمی‌گشت / بایرامی: امیدوارم در لیگ بمانیم

حواشی دیدار سپیدرود رشت – پرسپولیس تهران + گزارش تصویری

دست نشان: هنوز ۲۴ امتیاز دیگر مانده و می توانیم در لیگ برتر بمانیم

برانکو: باید از نتایج مان در سال ۹۷ خوشحال باشیم / مثل همیشه پنالتی ما مردود اعلام شد

حمایت از sepidroodsc در گوگل