ابراهیمی: شنیده ‎‏ام به بازیکنان نساجی قول پاداش ۴ میلیونی داده بودند / ۳ امتیاز بازی با استقلال را می خواهیم

تاریخ: ۱۰ / ۰۹ / ۹۷     ساعت: ۰۳:۰۲

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – بازیکن تیم فوتبال سپیدرود گفت: می‌خواهیم با حمایت هواداران‎مان سه امتیاز بازی با استقلال را به دست آوریم.

به گزارش سایت سپیدرود، حسین ابراهیمی در گفت و گو با خبرگزاری میزان، درباره تساوی سپیدرود مقابل نساجی مازندران، اظهار داشت: بازی سنگینی بود. نیمه اول آن طور که باید بازی می‎کردیم، نبودیم و یک گل هم دریافت کردیم.

بین دو نیمه کادر فنی و علی آقا (کریمی) با صحبت‎هایی که کرد، توانستیم در نیمه دوم بازی خوبی به نمایش بگذاریم و به دو گل هم برسیم. ما در نیمه دوم حتی از تیم حریف جلو هم افتادیم، اما متأسفانه در دقایق آخر بازی گل مساوی را دریافت کردیم. در هر صورت نتیجه مساوی عادلانه بود.

وی افزود: نساجی تیم خیلی خوب، جوان ویک‎دستی بود که از شرایط میزبانی و فشار هوادارانش استفاده می‎کرد. نساجی از لحاظ مالی هم در سطح بالایی قرار دارد. من شنیده‎ام باشگاه نساجی برای پیروزی مقابل سپیدرود قول پاداش ۴ میلیون تومانی به بازیکنانش داده بود. آنها بازی امروز را در نظر گرفته بودند.

بازیکن تیم سپیدرود در مورد وضعیت تیمش گفت: ابتدای فصل از نظر بدنی و امکانات شرایط خوبی نداشتیم. با آمدن علی کریمی رفته‎رفته سپیدورد شرایط بهتری پیدا کرد. در حال حاضر ساختار تیم‌‏مان بهتر شده و در دو، سه بازی گذشته هم نشان دادیم به خواسته‎های‎مان نزدیک م ‎شویم.

ابراهیمی در پاسخ به این سؤال که «آیا سپیدرود می‎ واند در لیگ برتر بماند؟»، تصریح کرد: به سقوط فکر نمی‌‏کنیم. تنها چیزی که در تمرینات درباره‎‏اش صحبت نمی‎کنیم همین موضوع است. هدف سپیدرود این است که در پایان فصل رتبه تک رقمی کسب کند.

وی با اشاره به دیدار هفته آینده سپیدرود مقابل استقلال، خاطر نشان کرد: فکر می‌‏کنم بازی جذابی از آب دربیاید. می‌خواهیم با حمایت هواداران مان سه امتیاز بازی با استقلال را از آن خودمان کنیم.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


حمایت از sepidroodsc در گوگل