ابراهیمی: منصفانه نیست گناه را به گردن خط حمله و دفاع بیندازیم

تاریخ: ۱۵ / ۰۷ / ۹۷     ساعت: ۱۲:۴۴

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – بازیکن تیم سپیدرود گفت: منصفانه نیست در شرایطی که می دانیم مشکل تیم ما در حفظ توپ است گناه ناکامی ها را به گردان خط حمله یا دفاع بیندازیم.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری میزان، تیم سپیدرود که در لیگ برتر قعر نشین است در دیداری تدارکاتی برابر شهرداری آستارا هم شکست خورد تا هواداران این تیم نسبت به وضعیت آن نگران تر از قبل شوند.

حسین ابراهیمی در گفت و گو با خبرگزاری میزان در مورد شرایط سپیدرود اظهار داشت: طبیعی است که علی کریمی ناراحت باشد. ما واقعا بد نتیجه گرفتیم.

بعد از بازی با شهرداری آستارا عصبانیت کریمی دو برابر شد. نمی دانم مشکل از کجا است که نمی توانیم دستورات علی آقا را در زمین اجرا کنیم. البته این تنها مشکل یکی دو نفر نیست از جوان و با تجربه تیم همه مشکل داریم.

وی ادامه داد: فشار روی تیم و بازیکنان زیاد است و شاید به همین دلیل باشد. ما در شرایط بدنسازی هستیم و در شرایطی که صبح و بعد از ظهر تمرین می کنیم بازی گذاشتند. متاسفانه نتوانستیم در این بازی هم برنده شویم.

این بازیکن در مورد ضعف های تیم سپیدرود گفت: همه چیز در تیم ما بستگی به یک برد دارد. ما بازی با پرسپولیس شانس آوردیم، ولی بازی با پیکان واقعا بد شانس بودیم و متاسفانه روی یک اشتباه در دقایق آخر گل خوردیم.

اگر از این دو بازی امتیاز می‌گرفیتم الان همه چیز فرق می‌کرد. آنچه در تیم ما مشخص است نسبت به هفته های اول بهتر شدیم. تیم شکل گرفته و بهتر بازی می کنیم.

ابراهیمی ادامه داد: ما نه مشکل دفاعی داریم و نه حمله. همین تیم فصل قبل کنار هم بازی می کردند و بهترین عملکرد را داشتند. منصفانه نیست که اشتباهات را به گردن حمله و دفاع بیندازیم، مشکل ما در حفظ توپ است.

تیم ما خوب می دوند و از نظر بدنی پیشرفت کردیم. از این رو اگر در حفظ توپ بیشتر تمرکز کنیم. شک نکنید تیم هفته به هفته بهتر می شود.

این بازیکن با اشاره به بازی بعدی سپیدرود در رشت خاطر نشان کرد: ذوب آهن همیشه قدرتمند است حتی اگر در بدترین شرایط هم باشند در برابر آنها روز سختی خواهیم داشت.

امیدوارم علی آقا هم از بازیکنان راضی باشد. هر چند شاید هنوز با ما قهر باشد، ولی امیدوارم نتیجه بهتری بگیرم و هم او را راضی کنیم و هم هواداران را شاد کنیم.

    باوفا ۱۶ / ۱۶ / ۱۳۹۷  ساعت: ۰۸:۵۴

    همه تیمها در لیگ برتر قوی هستند شما هم قوی هستید خودتان را فراموش نکنید واقعیت امر شما درمقابل پرسپولیس بسیار خوب وجنگنده ظاهر شدید فراموش نکنید همه فوتبال تاکتیکو تکنیک نیست هوش برتر تمرکز ودیدن دروازه وخلاقیت شخصی و زیرکانه بازی کردن وخسته کردن حریف وتکضرب بازی کردن ومهمتر از همه ذخیره انرزی خود ودر لحظاتی انفجار همین انرزی در یکفرار بزرگ ونهایتا تسلیم دروازه بان وگل باهم باشید وبا هم بخواهید سپید رود خروشان شد هواداران شما را دوست دارند بخواهید از صمیم قلب واجرا کنید سپیدرود پیروز است

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

نیم فصل نخست لیگ به روایت آمار: پیشتازی سپاهان در اعداد و ارقام

گزارش فارس از برنامه سپیدرود در نیم فصل: گزینه های نام آشنا در لیست کریمی / از انصاری تا ایمانی

جدول کلین شیت لیگ برتر تا پایان نیم فصل

صالح نیا: سپیدرود می تواند در لیگ‌ برتر خودش را حفظ کند

چالش این روزهای سپیدرود؛ بلاتکلیفی و لیست مازاد!

جدول گلزنان لیگ برتر در پایان نیم فصل نخست

رفت و آمدهای عجیب و غریب در لیگ ادامه دارد: فصل هفدهم ۳۱ مربی، این فصل تا الان ۲۵ مربی

جدول اختصاصی پایان نیم فصل نخست

نیم فصل نخست از نگاه آمار: برترین های رقابت های لیگ برتر

نتایج کامل لیگ برتر فوتبال ایران در پایان نیم فصل نخست

قربان زاده: به زور نمی شود در یک تیم ماند/ کم کاری؟ برخی شلوغ کاری کرده اند

لیست مازاد سپیدرود مشخص شد

اواسط دی ماه؛ نشست مشترک مدیران و مربیان باشگاها با داوران

نگاه ویژه – فوتبال، بازی داورها نیست

نیمکت بی ثبات تیم های لیگ برتر: ۱۶ تیم و ۸ تغییر تنها در نیم فصل!

حمایت از sepidroodsc در گوگل