ادامه روزهای خوش مرزبان در رشت: گل برزیلی علیه شادی همه جانبه سپیدرودی ها

تاریخ: ۰۳ / ۰۹ / ۹۷     ساعت: ۱۶:۵۲

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – سپیدرود رشت در شهر باران در حضور تماشاگران متعصب خود متحمل شکست تلخی شد تا یک دیدار ۶ امتیازی را به رقیب انتهای جدولی خود ببازد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ورزش سه، این دیدار که در ورزشگاه عضدی شهر رشت برگزار می‌شد با تک گل دقیقه ۳۳ اکبر آفاقی که در نیمه اول به ثمر رسید، خاتمه یافت؛ حالا نفت مسجد سلیمان طی ۳ بازی و گرفتن ۷ امتیاز به نوعی زنگ خطر را برای قعرنشینان به صدا در آورده و به دنبال فرار از انتهای جدول است.

نفت مسجد سلیمان حالا با این برد شیرین خارج از خانه با ۱۱ امتیاز از ۱۳ بازی توانست یک پله صعود کند و  جای خود را با سپیدرود که با ۹ امتیاز  از همین تعداد بازی  به دست آورده جابه‌جا کند.

نکته جالب توجه این دیدار حمایت تماشاگران رشتی از علی کریمی حتی بعد از تحمل  شکست در چنین بازی حساسی  بود که حاکی از محبوبیت این اسطوره فوتبال ایران در این تیم است و نشان می‌دهد که آنها هنوز با علی کریمی امیدوار به بقاء در  لیگ برتر هستند.

علیرضا مرزبان با کسب این برد اعتماد به نفس لازم را به دست آورده و در این سه بازی اخیر  ثابت کرده است که می‌تواند این تیم را حداقل امسال در  لیگ برتر  نگه دارد.

مرزبان در شرایطی نفت مسجدسلیمان راتحویل گرفت که تماشاگران این تیم هنوز به خاطر نتایج خوب فصل گذشته‌شان دل در گروی محمد فکری داشتند، اما حالا کمتر هوادار مسجدسلیمانی می‌تواند منکر وی شود و این برای هر مربی می‌تواند لذت بخش باشد.

علی  رضا مرزبان و علی  کریمی  هم در پرسپولیس افشین قطبی و هم در استیل آذین زمانی در یک تیم بودند و شائبه هایی هم مبنی بر درگیری بین این دو  نفر به گوش می رسید و همین نکته باعث  افزایش حساسیت این دیدار علاوه بر جایگاهشان در جدول رده بندی لیگ برتر شده بود.

نفت مسجد سلیمان پس  از اینکه توانست در دقیقه ۳۳ به گل برسد توانست ۶۰ دقیقه از تک گل سرنوشت سازش محافظت کند تا با دستی پر به شهرش باز گردد.

بدون شک نقش غیر قابل انکار موسی کولیبالی مدافع بلند قامت اهل مالی  این فصل نفت مسجد سلیمان در حفظ این گل را نمی توانیم نادیده بگیریم.

او برای حفظ این گل در کنار حسین دوستدار زوج همیشگی‌اش در این فصل از رقابت ها، همه کار کرد  تا ثابت کند هنور همان موسی کولیبالی هست که موفق شده  با استقلال خوزستان لیگ برتر را فتح کند. ضمن اینکه از درخشش حبیب عباسی فر دروازبان جوان و ۲۱ ساله این تیم هم نمی شود به راحتی گذشت.

قطعا یکی از تیم های پر طرفدار لیگ برتر  تیم شهر اولی ها یعنی نفت مسجد سلیمان است. آنها ثابت کرده اند در همه حال پشت تیمشان را خالی نمی کنند ، چه زمانی که در لیگ یک به رهبری محمود فکری درصدر جدول جا خوش کرده بودند و چه حالا که در انتهای جدول به سر می برند.

علاقه شدید خوزستانی ها به فوتبال برزیل در شکل لباس های هر دو تیم نفتی لیگ برتر کاملا هویدا و آشکار است. دیروز در ورزشگاه سردارجنگل شهر رشت مسجد سلیمانی ها با پرچم برزیل ۹۰ دقیقه به تشویق تیمشان پرداختند تا با ۳ امتیاز شیرین ورزشگاه عضدی را ترک کنند.

هر چند تماشاگران شهر باران را به عدم حمایت از مربیان متهم می کنند اما  آنها دیروز در ورزشگاه خانگی بعد از شکست صحنه ای به یاد ماندنی را رقم زدند تا ثابت  کنند دارای فرهنگ بالایی هستند.

 هوادران این تیم حرمت مربی خود را  بعد از یک شکست خانگی آن هم  در دیداری ۶ امتیازی نگ داشتند و با تشویق علی کریمی شان این اسطوره فوتبال ایران را بالا بردند.

قطعا سپید رود می تواند با تکیه بر این چنین هوادارانی  جایگاه خود را درجدول بهبود ببخشد و همچنین الگویی باشند برای طرفداران دیگر شهرهای کشور که تیمشان را حتی در صورت باخت تنها نگذارند.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

بخش دوم گزارش تصویری حبرگزاری فارس از دیدار سپیدرود – پرسپولیس

کدام تیم در فوتبال باشگاهی تهاجمی تر است؟

پیروزی سپیدرود در آخرین دیدار سال ۹۷

دست نشان: سپیدرود متفاوتی درسال ۹۸ خواهید دید

گزارش تصویری خبرگزاری فارس: سپیدرود در آستانه سقوط به لیگ یک

نوروز ۱۳۹۸ شاد باش باد

جدول گلزنان لیگ برتر فوتبال ایران در پایان سال ۹۷

سپیدرود، قعرنشین با جادوگر / مدیران نفت مسجد سلیمان وعده هاشان را عملی کردند

چالشی که لیگ برتر فوتبال را ۱۴ تیمی می کند!

جدول کلین‌شیت لیگ برتر تا پایان هفته بیستم و دوم؛ پیشتازی استقلال ادامه دارد

گزارش تصویری خبرگزاری میزان از دیدار پرسپولیس و سپیدرود رشت

بررسی واگذاری باشگاه سپیدرود رشت: کلاهی که بر سر علی کریمی رفت

شایان مصلح در گفت و گو با کیهان ورزشی: کاشف من علی نظرمحمدی بود / فوتبال، ارزش آن را ندارد که بخواهم به کسی توهین کنم

گزارش تصویری سایت نود / سپیدرود ۱ – ۳ پرسپولیس

نگاه روز – رستم از شاهنومه رفت

حمایت از sepidroodsc در گوگل