ادامه شکست های سریالی سپیدرود در ثانیه های پایانی

تاریخ: ۰۵ / ۰۸ / ۹۷     ساعت: ۱۹:۲۹

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – تیم فوتبال سپیدرود رشت باز هم در دیدار با تراکتورسازی تبریز، در ثانیه های پایانی متحمل شکست شد و امتیاز بازی را واگذار کرد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری ایرنا، تیم های فوتبال سپیدرود رشت و تراکتورسازی تبریز عصر جمعه در هفته دهم رقابت های فوتبال لیگ برتر کشور در تبریز به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم میزبان با نتیجه دو بر یک سپیدرود را شکست داد.

سرخپوشان رشتی که در دو بازی قبلی بیرون از خانه نیز در دقایق پایانی دورازه خود را گشوده دیدند و برابر تیم های پرسپولیس و پیکان متحمل شکست شده بودند، در این دیدار نیز در آخرین دقیقه وقت های تلف شده، مغلوب تراکتورسازی شدند تا یک شکست دیگر در لحظات پایانی در کارنامه آنان ثبت شود.

البته تیم فوتبال سپیدرود رشت در دیدار برابر تراکتورسازی جانانه جنگید و مقاومت خوبی نیز برابر ستاره های تیم تبریزی از خود به نمایش گذاشت اما در نهایت نتوانست نتیجه مساوی یک بر یک را حفظ کند و در دقیقه ۹۴ دومین گل را دریافت کرد.

تیم سپیدرود در نیمه اول با یک بازی تدافعی جلوی حملات تراکتورسازی را گرفت اما در نیمه دوم حملات تیم میزبان و هجوم های بی امان آن ادامه یافت و گرچه درخشش کورش ملکی دروازبان سپیدرود و همچنین مدافعان این تیم مانع از فروپاشی دروازه سرخپوشان رشتی تا دقیقه ۸۵ شد ولی در نهایت با دریافت دو گل در دقایق پایانی این دیدار، کام طرفداران سپیدرود تلخ شد.

در دقیقه ۸۵ این دیدار مسعود شجاعی کاپیتان تراکتورسازی با یک ضربه دقیق اولین گل این دیدار را به ثمر رساند ولی باریکنان سپیدرود با دریافت این گل از لاک دفاعی خارج و به سمت دروازه میزبان حمله ور شدند و توانستند در اولین دقیقه از وقت های تلف شده با ضربه سر محمد نزهتی به گل تساوی دست یابند.

داور این دیدار پنج دقیقه وقت تلف شده اعلام کرد و سپیدرود در دقیقه ۹۱ به گل تساوی رسید؛ همگان انتظار داشتند که سرخپوشان رشتی این نتیجه را برابر سرخپوشان تبریزی حفظ کنند اما کابوس دریافت گل در دقایق و لحظات پایانی دوباره به سراغ سپیدرود آمد و در دقیقه ۹۴ و در آخرین لحظات وقت های تلف شده این دیدار، دومین گل را دریافت کرد و متحمل شکستی دیگر شد.

لی هری اروین بازیکن اسکاتلندی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در آخرین دقیقه وقت های تلف شده موفق شد دومین گل تیمش را به ثمر برساند تا تراکتورسازی تبریز فاتح این دیدار باشد.

البته نبود بازیکنان قدرتمند در نیمکت ذخیره های تیم فوتبال سپیدرود ، دست علی کریمی را برای تعویض های مناسب در این دیدار و حتی سایر دیدارهای انجام شده تا حدی بسته و گرنه کادر فنی سپیدرود می توانست پس از به ثمر رساندن گل تساوی، با یک تعویض مناسب ، بازی را کنترل کند.

هرچند سپیدرود در این دیدار مغلوب شد اما چند بازیکن این تیم درخشش خوبی داشتند که در این بین نباید از درخشش کورش ملکی دروازبان این تیم به راحتی چشم پوشید.

وی در دیدار برابر تراکتورسازی تا قبل از دقیقه ۸۵ ، بارها مانع گلزنی بازیکنان آن به خصوص استوکس مهاجم قدرتمتد این تیم شد اما در شرایطی که بازی در وقت های تلف شده با نتیجه مساوی یک بر یک دنبال می شد ، لی هری اروین توانست دروازه ملکی را برای دومین بار، باز کند.

تیم فوتبال سپیدرود رشت با این شکست ، همچنان با سه امتیاز در انتهای جدول رده بندی قرار دارد و نتوانست فاصله اش را با تیم های بالاتر از خود کاهش دهد.

طرفداران سپیدرود انتظار دارند که این تیم در بازی های خانگی برابر حریفانش به پیروزی برسد تا بتواند از انتهای جدول فاصله گرفته و از خطر سقوط به لیگ دسته اول خود را برهاند.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

کدام مربیان نیم فصل دوم را نمی بینند؟

سه شنبه سرنوشت ساز سپیدرود: فقط بازیکنانی به تمرینات بر می گردند که با آنها تماس گرفته شود

شوخی روز؛ مگر قلیان در رشت چند است؟

بخش پایانی گزارش تصویری فارس: شکست سنگین سپیدرود مقابل استقلال

منوچهری: مشکل خاصی با علی آقا ندارم / کریمی برای نتیجه‌ به افراد قوی‌ احتیاج دارد

شیخ سلیمانی: داور پنالتی ما را می گرفت شکست سنگین ما مقابل استقلال رقم نمی خورد

یک پرسش پس از یک شکست سنگین؛ آیا آنالیزور و کادرفنی به آنالیز برنامه نود توجه نکردند؟

گزارش ویژه؛ پنج شوک و تنها یک موفقیت!

گزارش تصویری سایت فوتبالی: برتری پرگل استقلال مقابل سپیدرود

در انتقاد به روند غیرشفاف مالکیت: چرا علی کریمی منتقد سپیدرود نیست؟

بابک مرادی گزینه زمستانی ارتش سرخ / روز تاریک ستاره سپیدرود برابر استقلال

بخش دوم گزارش تصویری خبرگزاری فارس ازجدال سپیدرود و استقلال

آخرین قوانین نقل و انتقالات در تعطیلات زمستانی / قرعه کشی جام حذفی

کریمی: به طور حتم جا به جایی بازیکن داریم / اول راهم و باخت مقابل استقلال بر گردنم است

سپیدرود تیم بی دفاع، استقلال تیم فرصت طلب

حمایت از sepidroodsc در گوگل