ادامه چانه زنی کریمی و مالک سپیدرود / اعلام توافق با نظرمحمدی پس از آرام شدن اوضاع

تاریخ: ۲۶ / ۰۲ / ۹۷     ساعت: ۰۱:۱۱

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – در شرایطی که اداره کل ورزش و جوانان گیلان به وضعیت تیم سپیدرود بی تفاوت نشان می‌دهد، علی کریمی و جواد تن‌زاده، همچنانان برای پایان همکاری با یکدیگر چانه می‌زنند.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری میزان، علی کریمی استعفا نمی‌دهد. برخی نزدیکان به باشگاه سپیدرود مدعی شدند در ملاقات اخیر تن‌زاده با علی کریمی در تهران، مالک سپیدرود از جادوگر خواسته  برای جدایی از این تیم درخواست کتبی دهد اما از آنجا که کریمی نمی‌خواهد از درخواست او به عنوان استعفا استفاده شود از این کار امتناع می‌کند.

در واقع کریمی به شرطی از ادامه همکاری با تیم سپیدرود انصراف خواهد داد که مسئولان این تیم حق و حقوق وی را تا پایان فصل گذشته به طور کامل پرداخت کنند و تنها از دریافت قرارداد دوسال آینده خود انصراف می‌دهد.

علاقه جواد تن‌زاده به همکاری با علی نظر محمدی از یک سو و حامیانی که این مربی در کمیته فنی تیم سپیدرود دارد از سوی دیگر، شانس این مربی برای تصدی پست مربیگری دوباره سپیدرود را افزایش داده است.

در همین خصوص شنیدیم مسئولان فعلی باشگاه سپیدرود توافقات لازم را با نظرمحمدی انجام داده‌اند و به محض این که جو به نفع تن‌زاده آرام شود، نام سرمربی را اعلام می‌کنند.

سکوت اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان در خصوص رسیدگی به وضعیت باشگاه سپیدرود و مالکیت تن‌زاده نیز نشان می‌دهد، این اداره مایل است اختلافات موجود را شامل مرور زمان کرده و با توجه به این که سرپرست جدید تازه به این سمت منصوب شده است خود را درگیر اختلافات مالکیت این تیم نکند.

جلسه رسیدگی به وضعیت این باشگاه قرار بود ۲ هفته قبل برگزار شود اما مدام به تعویق افتاد و اخیرا نیز به دلیل سفر وزیر ورزش به گیلان و مراسم استقبال از وی، اداره کل همه برنامه‌های خود را روی این موضوع متمرکز کرده و زمان جلسه با سپیدرودی‌ها عملا نامشخص است.

  سپیدرود ۲۶ / ۲۶ / ۱۳۹۷  ساعت: ۰۹:۱۳

  واقعا واسه کمیته فنی که حامی نظرمحمدی باشند باید تاسف خورد چی تو نظرمحمدی دیدن ؟ نکنه یک‌ نیم فصل الماس خاله تو لیست ۱۸ نفره نبود به پدر ایشون برخورده باید فیکس تیم باشه دوباره ؟
  عابدینی با اینکه گند زد به فوتبال رشت از شماها کمتر دشمن تیم بود، چرا اینقدر با اعصاب هوادارا بازی می کنین ؟ مگه ما‌ چی از بقیه استانا کمتر داریم یک‌سال رنگ ارامش ندیدیم تو‌ رشت ؟ ۱۰ ۱۲ میلیارد مگه پولیه واسه یک تیم لیگ برتری؟ ندارین برین از این تیم‌؟ عقده معروف شدن دارین صندوق صدقه بذارید تو شهر مردم پول بریزن توش واسه تیم داری شماها، اینقدر سخته یه مربی خوب نگه داشتن ؟ تیم خوب داشتن ؟

  p54 ۲۶ / ۲۶ / ۱۳۹۷  ساعت: ۱۰:۳۳

  تاسف بابت انتخاب نظر محمدی فصل قبل نتایج درخشان این اقا دیدیم

  Reza ۲۶ / ۲۶ / ۱۳۹۷  ساعت: ۱۹:۳۰

  سلام ‌. واقعا اگه مسئولین سپیدرود آقای نظرمحمدی رو دوباره انتخاب کنن . مشخصه میشه که هیچ برنامه ای برای فصل جدید ندارن . و فقط شعار میدن . چون اگه توانایی های لازم رو داشت فصل قبل تغییرش نمیدادن .

  حسین ۲۷ / ۲۷ / ۱۳۹۷  ساعت: ۰۸:۰۴

  اگه علی نظر محمدی سرمربی بشه هوادارا کاری میکنن کل هیئت مدیره از سمت خودشون استعفا بدن

  سپیدرود قلب من ۲۷ / ۲۷ / ۱۳۹۷  ساعت: ۲۰:۳۴

  اگه نظر محمدی سر مربی میشد باید دهن کمیته فنی رو گل میگرفتیم .دیگه برای مربی که عدم موفقیتش حتمی که دیگه فکر نمیکنه .

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


حمایت از sepidroodsc در گوگل