استقلال خوزستان در سراشیبی سقوط

تاریخ: ۲۰ / ۰۸ / ۹۷     ساعت: ۲۱:۴۴

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – استقلال خوزستان بعد از بازی های خوب در هفته های ابتدایی این روزها هیچ نشانی از تیم خوب گذشته ندارد و حتی در مصاف با تیم ده نفره هم موفق به کسب امتیاز نمی شود.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ورزش سه، تلاش های این تیم در مصاف با نساجی که نزدیک به یک نیمه ده نفره بازی کرد ره به جایی نبرد و این بازی را هم با دو گل باختند تا روند امتیازگیری آنها معکوس باشد.

استقلال خوزستان با ادامه این روند هیچ بعید نیست قعر جدول را از نفت مسجد سلیمان یا سپیدرود رشت بگیرد به خصوص که این دو تیم بالاخره طعم اولین پیروزی در لیگ برتر را چشیدند و با روحیه خوب درانتظار بازی های بعدی هستند.

بضاعت استقلال خوزستان دست کم در حد ماندن در جدول بازی ها است به خصوص که در ترکیب از جوانان آینده داری بهره می برد اما تلاش های این تیم باید در زمین بازی بیشتر شود و از همه مهمتر نیمکت تیم باید کمی آرامش داشته باشد تا به خوبی بازی را ببیند و بازیخوانی کند.

آنچه که در پایان هر بازی از استقلال خوزستان شاهد هستیم مصاحبه های جنجالی کادر فنی است که بیشتر بوی توجیه امتیازات از دست رفته را می دهد تا بیانگر واقعیت ها.

این مصاحبه ها تا اکنون کمکی به تیم نکرده است و همان طور که اشاره شد تغییر روند به شرطی خواهد بود که تلاش های تیم در زمین بیشتر شود.

تیم با نتایجی که درون زمین می گیرد ارزیابی می شود نه مصاحبه ها. تیم آنگونه بازی می کند که تمرین می کند و وقتی استقلال خوزستان خوب بازی نمی کند باید گفت که خوب تمرین نمی کند.

هفته های متمادی تا پایان بازی ها باقی مانده و طبیعتا این امید برای آبی های شهر اهواز زنده است که شرایط را تغییر دهند. این مسیری است که می توانند استقلالی ها انتخاب کنند. تلاش بیشتر در مستطیل سبز یا تلاش برای توجیه امتیازات از دست رفته.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

بخش دوم گزارش تصویری حبرگزاری فارس از دیدار سپیدرود – پرسپولیس

کدام تیم در فوتبال باشگاهی تهاجمی تر است؟

پیروزی سپیدرود در آخرین دیدار سال ۹۷

دست نشان: سپیدرود متفاوتی درسال ۹۸ خواهید دید

گزارش تصویری خبرگزاری فارس: سپیدرود در آستانه سقوط به لیگ یک

نوروز ۱۳۹۸ شاد باش باد

جدول گلزنان لیگ برتر فوتبال ایران در پایان سال ۹۷

سپیدرود، قعرنشین با جادوگر / مدیران نفت مسجد سلیمان وعده هاشان را عملی کردند

چالشی که لیگ برتر فوتبال را ۱۴ تیمی می کند!

جدول کلین‌شیت لیگ برتر تا پایان هفته بیستم و دوم؛ پیشتازی استقلال ادامه دارد

گزارش تصویری خبرگزاری میزان از دیدار پرسپولیس و سپیدرود رشت

بررسی واگذاری باشگاه سپیدرود رشت: کلاهی که بر سر علی کریمی رفت

شایان مصلح در گفت و گو با کیهان ورزشی: کاشف من علی نظرمحمدی بود / فوتبال، ارزش آن را ندارد که بخواهم به کسی توهین کنم

گزارش تصویری سایت نود / سپیدرود ۱ – ۳ پرسپولیس

نگاه روز – رستم از شاهنومه رفت

حمایت از sepidroodsc در گوگل