استن: سعی کردیم نتیجه را برگردانیم / توهین نمی کنم ولی هواداران بهترین آنالیزورها هستند

تاریخ: ۱۹ / ۰۸ / ۹۷     ساعت: ۱۷:۱۴

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – سرمربی رومانیایی فولاد بعد از باخت به سپیدرود گفت که تیمش تلاش زیادی کرد اما باز هم در امر گلزنی مشکل داشته است.

ایلی استن در نشست خبری بعد از شکست یک بر صفر تیمش مقابل سپیدرود رشت، گفت: خیلی سخت است بعد از این بازی تجزیه و تحلیلی در مورد اتفاقات داشته باشیم.

سعی کردیم به بازی برگردیم اما متاسفانه گل نزدیم و گل خوردیم.  وقتی ۱۰ نفره شدیم سعی کردیم نتیجه را باز گردانیم. شانس‌های متعددی ایجاد کردیم. وقتی گل نزنیم می‌بازیم.  تجزیه و تحلیل می‌کنیم و در ادامه کارمان را پیش می‌بریم.

وی در مورد اینکه بازیکنان این تیم حس راه رفتن هم در زمین نداشتند، اظهار داشت: نمی خواهم حرفی بزنم که به کسی توهین شوند اما بهترین آنالیزورها هواداران هستند.

خیلی در این بازی شانس گلزنی داشتیم اما در محوطه جریمه حریف ضربه نهایی را نزدیم. به عقیده من در ۴۵ دقیقه اول شانس‌های بیشماری داشتیم. ۲ توپ بلند ارسال شد که یکی منجر به گل شد.

در نیمه دوم ۱۰ نفره بودیم و کار سخت بود. با توجه به ۱۰ نفره بودن سعی کردیم کوتاه بازی کنیم و با پاسکاری به محوطه جریمه حریف برسیم اما در زدن ضربه نهایی موفق نبودیم.

سرمربی فولاد خوزستان در مورد اینکه چرا نام صابر حردانی در لیست ۱۸ نفره نبود، یادآور شد: او از لحاظ فیزیکی هنوز آمادگی حضور در بین ۱۸ نفر را نداشت. به صابر حردانی خیلی علاقه دارم و سعی کردم برای او فرصت بازی ایجاد کنم اما در حال حاضر آمادگی بازی را ندارد.

او اخیرا از بند مصدومیت رها شده است. در بازی قبل هم ما شانس‌های زیادی داشتیم اما گل نزدیم. در این مسابقه سینا مریدی و فرزاد جعفری هم محروم بودند.

در هر بازی که بخواهید تغییرات داشته باشید کارتان سخت می شود. همیشه گفتم مشکل ما در یک سوم زمین حریف است. کارهای هجومی زیادی داشتیم اما در گل زدن مشکل داشتیم.

استن در پاسخ به این سوال که تیم او سرعت لازم را ندارد و آیا احتمال دارد برخی بازیکنان دوست ندارند برای او بازی کنند، گفت: این مسئله را قبول ندارم. به بازیکنان اعتقاد دارم.

ما سه بازی تا نیم فصل داریم و سپس ۲ ماه استراحت در پیش است. امیدوارم مدیریت تصمیم درستی بگیرد و از این تعطیلات بهترین استفاده شود. خودتان مربی هستید و می دانید ما چندبار وارد محوطه جریمه حریف شویم.

در این شرایط کیفیت بازیکن موثر خواهد بود که توپ را گل کند. ما با بازیکنان دائم کار می‌کنیم. تیمی که قصد بازی دفاعی دارد و فقط روی توپ بلند برنامه دارد کار شما را برای باز کردن بازی بسته حریف سخت می کند. آنها وقت کشی زیادی هم در جریان بازی داشتند.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

انتقاد علی کریمی از وضعیت فعلی فوتبال کشور

نخستین تمرین سپیدرود پس از اردوی دو هفته ای تهران

آنها که به لیگ برتر برگشتند؛ و ناگهان خانه!

پست اینستاگرامی دور از انتظار پیام صادقیان رو به کی روش!

نورمحمدی: در نیم فصل دوم هر بازی برای مان فینال است

کعبی: ایراد من فوتبالی نبود

روی خط استقلال خوزستان: انتظار داشتیم فولاد سراغ مبعلی نمی آمد / دلفی و خشتان را از دست نمی‌دهیم

استفاده از VAR در نیم فصل دوم

تیم فوتبال امید مقاومت توسط شاگردان کریمی گلباران شد

احتمال موافقت برانکو با جدایی بازیکن پرسپولیس: طاهرخانی شاگرد علی کریمی می شود؟

دو بازیکن در انتظار لیست نهایی کریمی

نظرمحمدی: دیدارهای مرحله مقدماتی حکم بازی های تدارکاتی را دارند / عدم انگیزه کافی بازیکنان مقابل عراق

شیطنت مربیان جوان سر کلاس درس!

۱۶ صندلی داغ لیگ خلیج فارس؛ از امپراتور، ژنرال، شهریار تاجادوگر و شیر ژرمن

یادداشت رادنی دیدار در سایت سپیدرود بین ۸ اثر برتر قاره آسیا – اقیانوسیه

حمایت از sepidroodsc در گوگل