امامی‌فر: بازی با پرسپولیس را فراموش کرده و به دنبال ۳ امتیاز دیدار با سایپا هستیم

تاریخ: ۱۵ / ۱۱ / ۹۷     ساعت: ۱۹:۴۵

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرودمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت تأکید کرد، تمام هم و غم او و عوامل این تیم روی کسب نتایج خوب در لیگ برتر است.

علیرضا امامی‌فر در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر سایپا ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: صر‌ف‌نظر از جایگاه سپیدرود تمام هم و غم ما روی بازی‌های لیگ است تا شرایط تیم‌مان را بهبود ببخشیم.

هم کادرفنی و هم تک‌تک بازیکنان واقف هستیم که بازی‌های جام حذفی و لیگ کاملاً متفاوت هستند. ما بازی با پرسپولیس را فراموش کردیم و الان با تمام قدرت آماده هستیم که فردا مقابل سایپای قدرتمند و باشخصیت ظاهر شویم.

وی در ادامه افزود: شرایط تیم سایپا را می‌دانیم و با نقاط ضعف و قوت این تیم آشنا هستیم. همه تیم‌ها در نیم‌فصل دوم با قدرت ظاهر می‌شوند و بازی آنها مقابل داماش را ملاک قرار نمی‌دهیم. فردا با تمام وجود کار می‌کنیم و به حمایت هواداران‌مان هم برای کسب سه امتیاز نیاز داریم.

باید بگویم که فقط دنبال گرفتن سه امتیاز هستیم. متأسفانه چند بازیکن ما که مصدوم بودند هنوز شرایط بازی کردن را ندارند و دوران نقاهت را باید پشت سر بگذارند تا به شرایط مسابقه برسند. من چون سریع پس از تمرین آمدم اسامی ۱۸ نفر بازی فردا مقابل سایپا را نمی‌دانم.

مربی تیم فوتبال سپیدرودرشت درباره بازی کردن بازیکنان جدید این تیم گفت: همه بازیکنان جدید ما می‌توانند بازی کنند و مشکلات‌شان برطرف شده است. فقط باید ببینیم که نظر آقای کریمی درباره استفاده از بازیکنان چیست.

امامی‌فر درباره بازی کردن پیام صادقیان عنوان کرد: پیام صادقیان جزو بازیکنان مصدوم ما بود. البته فکر می‌کنم در لیست ما باشد و شرایط بازی‌کردن را داشته باشد، ولی اینکه از ابتدا به میدان می‌رود را  آقای کریمی باید اعلام کند.

وی درباره جذب مهاجم نیجریه‌ای مدنظر سپیدرود تصریح کرد: درباره جذب مهاجم خارجی ما هنوز به جمع‌بندی کامل نرسیدیم و تا چند روز آینده مشخص می‌شود که این بازیکن را به خدمت می‌گیریم یا نه.

مربی تیم فوتبال سپیدرودرشت در پایان گفت: اتفاقاتی که برای تیم ما افتاده و همچنین جذب نفرات جدید، دست کادرفنی را باز می‌کند تا شیوه‌های متفاوتی را اجرا کند. آن چیزی که مسلم است بازی متفاوت سپیدرود است.

شیوه ای که ما مقابل پرسپولیس در جام حذفی اجرا کردیم، شاید به این جهت بود که تیم مقابل مان پرسپولیس بود و ممکن بود بازی به وقت  اضافه کشیده شود. این احتمال وجود دارد که  فردا به شیوه دیگری بازی کنیم و هدف اصلی ما گرفتن سه امتیاز است.

بازی با سایپا ۹۰ دقیقه است و ما میزبان هستیم و می‌خواهیم از میزبانی‌مان استفاده کنیم و برنده باشیم. به همین خاطر ممکن است استراتژی‌مان مقابل سایپا تفاوت داشته باشد.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

بخش دوم گزارش تصویری حبرگزاری فارس از دیدار سپیدرود – پرسپولیس

کدام تیم در فوتبال باشگاهی تهاجمی تر است؟

پیروزی سپیدرود در آخرین دیدار سال ۹۷

دست نشان: سپیدرود متفاوتی درسال ۹۸ خواهید دید

گزارش تصویری خبرگزاری فارس: سپیدرود در آستانه سقوط به لیگ یک

نوروز ۱۳۹۸ شاد باش باد

جدول گلزنان لیگ برتر فوتبال ایران در پایان سال ۹۷

سپیدرود، قعرنشین با جادوگر / مدیران نفت مسجد سلیمان وعده هاشان را عملی کردند

چالشی که لیگ برتر فوتبال را ۱۴ تیمی می کند!

جدول کلین‌شیت لیگ برتر تا پایان هفته بیستم و دوم؛ پیشتازی استقلال ادامه دارد

گزارش تصویری خبرگزاری میزان از دیدار پرسپولیس و سپیدرود رشت

بررسی واگذاری باشگاه سپیدرود رشت: کلاهی که بر سر علی کریمی رفت

شایان مصلح در گفت و گو با کیهان ورزشی: کاشف من علی نظرمحمدی بود / فوتبال، ارزش آن را ندارد که بخواهم به کسی توهین کنم

گزارش تصویری سایت نود / سپیدرود ۱ – ۳ پرسپولیس

نگاه روز – رستم از شاهنومه رفت

حمایت از sepidroodsc در گوگل