امامی فر: از تعطیلات لیگ برای بهبود نقاط ضعف مان استفاده کردیم

تاریخ: ۲۶ / ۰۷ / ۹۷     ساعت: ۱۷:۰۱

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت تعطیلات لیگ را برای تیمش مثبت دانست.

علی رضا امامی فر در نشست خبری پیش از دیدار تیم های سپدرود و ذوب آهن در هفته نهم لیگ برتر اظهار داشت: بعد از سه بازی خارج از خانه در شرایط بهتری با ذوب آهن بازی داریم. با استفاده از تعطیلات لیگ نقاط ضعف خود را از لحاظ فیزیکی و تاکتیکی بهبود بخشیدیم و شرایط تیم بهتر است.

وی ادامه داد: از لحاظ آمار و ارقام، نکاتی را از تیم خود و نیز تیم ذوب آهن درک و بر همان اساس تمرینات تیم را طراحی کردیم. بازیکنان، کادر فنی و کادر مدیریتی نزدیک دو ماه است که هم قسم شده‌اند که شرایط باشگاه و تیم سپیدرود را بهبود ببخشند.

از نوع تمرین کردن بازیکنان رضایت کامل داریم و پیشرفت آنها را به وضوح می بینیم. در لیگ شرایط سختی را پیش رو داریم با این حال ما ناامید نمی شویم و مطمئنم با حمایت پرشور هواداران که مالکان اصلی باشگاه سپیدرود هستند، این مهم را انجام می‌دهیم.

مربی تیم فوتبال سپیدرود درباره مصدومان تیمش برای دیدار مقابل ذوب‌آهن گفت: برای بازی فردا، چند مصدوم داریم. علی عباسی بهبود یافته اما عزتی، شنانی، شریفی، کریمی و فردوسی مصدوم هستند و آنها را در اختیار نداریم. با این حال شرایط رو به بهبودی است.

امامی فر در پاسخ به انتقاد خبرنگاری در مورد خط حمله سپیدرود و اینکه این تیم تنها از نقطه پنالتی گلزنی می‌کند، تصریح کرد: ما بر اساس موجودی خود و نفراتی که با باشگاه سپیدرود قرارداد دارند، هدف گذاری کردیم. از نظر من، گل از روی نقطه پنالتی هم قبول است.

این نکته ای نیست که بابت آن نگران باشیم با این حال تمرینات اختصاصی خط حمله و تمرینات ترکیبی انجام می دهیم. تفکرات کاملاً حرفه ای در تیم پیاده می کنیم و این اتفاق، زمان بر است. ما نزدیک دو ماه است که کار خود را آغاز و ۱۰ جلسه در سالن بدنسازی کار کرده‌ایم.

فکر می کنم پیشرفت تیم خوب بوده، اما روی مسئله ای که آن را ذکر کردید، فکر کردیم و روی آن کار می کنیم. امیدوارم از فردا این اتفاق رقم بخورد.

وی درخصوص شرایط مالکیت باشگاه سپیدرود خاطر نشان کرد:‌ علی کریمی در یک مصاحبه کلی، درباره همه مسائل، بدهی‌ها و مشکلات صحبت می کند. او درباره بحث مالکیت باشگاه و قرارداد مابین مالکیت و هیئت فوتبال استان گیلان توضیح می دهد. من اکنون درباره مسائل فنی صحبت می کنم.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

هفته دوم زیر سایه لیگ برتر؛ تقابل عاشوری و عنایتی و دربی تهران

تیم فوتبال ۹۰ ارومیه به دنبال برد در مقابل سپیدرود است / مسوولان شهر ارومیه از تیم حمایت کنند

بررسی نتایج نمایندگان گیلان در آغاز لیگ دسته یک فوتبال

۵ مدیرعامل و ۶ سرمربی، مورد عجیب سپیدرود!

اعلام نهایی برنامه هفته دوم دسته اول

آماده‌سازی ورزشگاه تختی ارومیه برای هفته دوم لیگ دسته یک فوتبال

اسامی محرومان لیگ دسته اول در هفته دوم / شمشیرهای برهنه سرمربیان لیگ یک در هفته اول!

نود ارومیه: باز هم لیگ یک، باز هم اعتراضات کنار خط!

برجای مانده از سپیدرود – مس: از اسب افتادیم از اصل نه!

افشین ناظمی: خبرهای خوشی برای سپیدرود رشت در راه است

گزارش تصویری از نخستین تمرین سپیدرود با مدیریت تازه و بازگشت محمد زینال!

ملکی: آقای تارتار؛ آه من همیشه پشت سرت است!

مراسم معارفه مدیرعامل جدید سپیدرود برگزار شد

گزارش تصویری از مسابقه دوستانه بزرگسالان سپیدرود – جوانان سپیدرود

عید غدیر؛ عید ولایت مبارک باد

حمایت از sepidroodsc در گوگل