امامی فر: می خواهیم ۳ امتیاز بازی را کسب کنیم / امیدوارم از موقعیت هایمان استفاده کنیم

تاریخ: ۰۱ / ۰۹ / ۹۷     ساعت: ۱۸:۴۵

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: یکی دیگر از بازی‌های مهم سپیدرود فردا برگزار می‌شود و می‌خواهیم ۳ امتیاز را کسب کنیم.

علیرضا امامی‌فر در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های سپیدرود و نفت مسجد سلیمان, اظهار داشت: یکی دیگر از بازی‌های مهم سپیدرود فردا برگزار می‌شود و می‌خواهیم ۳ امتیاز را کسب کنیم.

به دنبال این هستیم مانند همه بازی‌ها به دنبال سه امتیاز باشیم. امیدوارم با حمایت هواداران این بازی سخت را به خوبی پشت سر بگذاریم. با بررسی بازی‌های نفت مسجد سلیمان می‌دانیم که ممکن است مقابل آنها به مشکل بخوریم و بازی پیچیده شود.

امیدوارم از موقعیت‌هایمان استفاده کنیم و بتوانیم با کسب سه امتیاز خودمان را برای ادامه رقابت‌ها آماده کنیم.

مربی تیم فوتبال سپیدرود در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم مبنی بر اینکه در نیم فصل باشگاه به دنبال جذب بازیکن جدید خواهد بود یا خیر، گفت: تا این لحظه در این باره صحبتی نشده است.

قرار است در ادامه بررسی کنیم و ببینیم که چه بازیکنانی را باید به خدمت بگیریم. آقای کریمی باید با توجه به شرایط باشگاه و وضعیت فوتبالی و فنی تیم در این باره تصمیم بگیرد اما هنوز در این خصوص جلسه‌ای برگزار نشده است.

امامی‌فر راجع به اینکه سپیدرود با پیروزی مقابل نفت مسجد سلیمان و نساجی مازندران می‌تواند تا حدی شرایطش را در جدول رده‌بندی بهبود بخشد، بیان کرد: به هر حال بدیهی است که اگر این اتفاق رخ دهد از لحاظ امتیازی به تیم ما خیلی کمک می شود.

ما یک حداقلی تا نیم فصل برای تیم در نظر گرفته بودیم که خدا را شکر در حال رخ دادن است. فعلاً فقط به بازی فردا فکر می‌کنیم و اگر مشکلی در این بازی پیش نیاید و بتوانیم با همت بازیکنان و حمایت هواداران پیروز شویم می توانیم بگوییم که آن حداقل را کسب کرده ایم و از آنجا به بعد باید برای حداکثر امتیازگیری تلاش کنیم.

همه بازی ها سخت است و چون تیم ما تفاضل گلش هم پایین است باید به دنبال کسب سه امتیاز باشیم تا نیم فصل تمام شود و در نیم فصل دوم نوع بازی‌مان را تغییر دهیم.

وی درباره اینکه در بازی فردا چه غایبانی خواهند داشت، افزود: هنوز مشخص نشده است یکی دو تا از بچه‌ها مصدوم هستند و باید تا فردا منتظر بمانیم و ببینیم نظر پزشک درباره آنها چگونه است.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

بخش دوم گزارش تصویری حبرگزاری فارس از دیدار سپیدرود – پرسپولیس

کدام تیم در فوتبال باشگاهی تهاجمی تر است؟

پیروزی سپیدرود در آخرین دیدار سال ۹۷

دست نشان: سپیدرود متفاوتی درسال ۹۸ خواهید دید

گزارش تصویری خبرگزاری فارس: سپیدرود در آستانه سقوط به لیگ یک

نوروز ۱۳۹۸ شاد باش باد

جدول گلزنان لیگ برتر فوتبال ایران در پایان سال ۹۷

سپیدرود، قعرنشین با جادوگر / مدیران نفت مسجد سلیمان وعده هاشان را عملی کردند

چالشی که لیگ برتر فوتبال را ۱۴ تیمی می کند!

جدول کلین‌شیت لیگ برتر تا پایان هفته بیستم و دوم؛ پیشتازی استقلال ادامه دارد

گزارش تصویری خبرگزاری میزان از دیدار پرسپولیس و سپیدرود رشت

بررسی واگذاری باشگاه سپیدرود رشت: کلاهی که بر سر علی کریمی رفت

شایان مصلح در گفت و گو با کیهان ورزشی: کاشف من علی نظرمحمدی بود / فوتبال، ارزش آن را ندارد که بخواهم به کسی توهین کنم

گزارش تصویری سایت نود / سپیدرود ۱ – ۳ پرسپولیس

نگاه روز – رستم از شاهنومه رفت

حمایت از sepidroodsc در گوگل