امید نمازی: سپیدرود موقعیت داشت اما توپ و میدان در اختیار ما بود

تاریخ: ۲۷ / ۰۷ / ۹۷     ساعت: ۲۰:۰۴

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – امید نمازی، سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن تأکید کرد، تیمش در دیدار مقابل سیپدرود رشت توپ و میدان را در اختیار داشته و شایسته پیروزی بوده است.

امید نمازی، سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل سپیدرود رشت اظهار داشت: می دانستیم بازی سختی پیشِ رو داریم، مقابل تیمی که چیزی برای از دست دادن ندارد. سپیدرود از زمان تغییر کادر فنی متحول شده است.

وی افزود: از عملکرد تیمم بسیار راضی‌ هستم. ما امروز فوتبال خوبی ارائه کردیم، ولی مشکل گلزنی داریم. تیم ما امروز حداقل پنج موقعیت صددرصدی را خراب کرد. این مکافاتی است که داریم و گریبان تیم ما را گرفته است. انشاءالله در آینده در این زمینه بهتر شویم. ما قصد اضافه کردن بازیکنی داریم که بتواند این توپ ها را گل کند.

سرمربی ذوب آهن ادامه داد: نیمه اول کاملاً در اختیار ما بود. در نیمه دوم هم تا دقیقه ۷۰ طبق برنامه پیش رفتیم، اما نژادمهدی مصدوم شد و این اتفاق باعث برهم خوردن شاکله و تمرکز تیم ما شد.

به هر حال قانون فوتبال این است که اگر توپ‌های خود را گل نکنید، ضربه می‌خورید. سپیدرود در بازی با سپاهان که شش گل دریافت کرد، در همان دقایق ابتدایی دو فرصت خوب گلزنی داشت، اما شش گل خورد.

ما هم اگر گلزنی نکنیم، ممکن است گل بخوریم؛ درست مانند همان اتفاقی که در دیدار با استقلال خوزستان رخ داد و در حالی که فرصت‌های زیادی داشتیم، اما با تنها فرصت حریف گل خوردیم و باختیم.

به هر حال دنبال بازیکنی هستیم که در این فاز به ما کمک کند. من از عملکرد تیمم بسیار راضی هستم و بازیکنانم تمام انرژی خود را در زمین گذاشتند. به نظرم حق تیم ما پیروزی بود، البته سپیدرود هم فرصت‌هایی داشت.

نمازی با اشاره به تشویق تماشاگر سپیدرود خاطر نشان کرد: ما امروز بازی خودمان را ارائه کردیم. تماشاگران سپیدرود من را یاد تماشاگران قائمشهری می اندازند.

چه خوب است که همیشه و در هر ورزشگاهی چنین شوری وجود داشته باشد. امروز هواداران پشت تیم خود بودند و به نظرم آنها می‌توانند به سپیدرود کمک کنند.

وی درباره هدف‌گذاری ذوب‌آهن گفت: هدف ما این است که به بالاترین رده جدول برسیم. به نظرم اگر مشکل گلزنی ذوب‌آهن حل شود، می‌توانیم پله پله بالا برویم؛ درست مثل سال گذشته که این تیم نایب قهرمان شد.

سرمربی ذوب آهن راجع به عملکرد بازیکن برزیلی تیمش نیز خاطرنشان کرد: او امروز خوب کار کرد و بازیکنی دونده و پرتلاش نشان داد، اما گلزن نیست. امروز هم یک موقعیت گلزنی داشت که متأسفانه تبدیل به گل نشد. به‌هرحال مطمئنم که بخت تیم ما بالاخره یک جایی برخواهد گشت.

نمازی در پایان گفت: با تمام احترامی که برای حریف قائلم، باید بگویم که امروز ذوب‌آهن تیم برتر میدان بود. سپیدرود موقعیت داشت، اما توپ و میدان در اختیار ما بود که البته نتوانستیم از برتری‌مان استفاده کنیم.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

نیم فصل نخست لیگ به روایت آمار: پیشتازی سپاهان در اعداد و ارقام

گزارش فارس از برنامه سپیدرود در نیم فصل: گزینه های نام آشنا در لیست کریمی / از انصاری تا ایمانی

جدول کلین شیت لیگ برتر تا پایان نیم فصل

صالح نیا: سپیدرود می تواند در لیگ‌ برتر خودش را حفظ کند

چالش این روزهای سپیدرود؛ بلاتکلیفی و لیست مازاد!

جدول گلزنان لیگ برتر در پایان نیم فصل نخست

رفت و آمدهای عجیب و غریب در لیگ ادامه دارد: فصل هفدهم ۳۱ مربی، این فصل تا الان ۲۵ مربی

جدول اختصاصی پایان نیم فصل نخست

نیم فصل نخست از نگاه آمار: برترین های رقابت های لیگ برتر

نتایج کامل لیگ برتر فوتبال ایران در پایان نیم فصل نخست

قربان زاده: به زور نمی شود در یک تیم ماند/ کم کاری؟ برخی شلوغ کاری کرده اند

لیست مازاد سپیدرود مشخص شد

اواسط دی ماه؛ نشست مشترک مدیران و مربیان باشگاها با داوران

نگاه ویژه – فوتبال، بازی داورها نیست

نیمکت بی ثبات تیم های لیگ برتر: ۱۶ تیم و ۸ تغییر تنها در نیم فصل!

حمایت از sepidroodsc در گوگل