بایرامی: ۳ بازیکن تراکتورسازی ۳۰ میلیارد گرفته اند

تاریخ: ۰۵ / ۰۸ / ۹۷     ساعت: ۰۱:۵۱

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – تراکتورسازی تبریز امروز در یک بازی دیدنی موفق شد در ثانیه‌های آخر سپیدرود رشت را با نتیجه ۲-۱ شکست دهد.

به گزارش سایت سپیدرود، در پایان این بازی مهرداد بایرامی که سابقه بازی در تراکتورسازی را دارد و امروز در ترکیب سپیدرود قرار داشت مصاحبه‌ای کرد و در این مصاحبه ادعای عجیبی را مطرح کرد و بازیکن تیم فوتبال سپیدرود گفت: ۳ بازیکن تیم تراکتورسازی نزدیک به ۳۰ میلیارد پول گرفتند و باید در این بازی این چنین به پیروزی می رسیدند.

مهرداد بایرامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: به بازیکنان تیم سپیدرود خسته نباشید می‌گویم و باید عنوان کنم که در این بازی مستحق باخت نبودیم.

وی گفت: من روزهای خوبی در تبریز و تیم تراکتورسازی داشتم و به خاطر تراکتورسازی چند پیشنهاد خوب داشتم که از آنها گذشتم. برای حضور در تبریز لحظه شماری می‌کردم، اما امروز از تماشاگران تیم تراکتورسازی گلایه می‌کنم که ‌‌بی معرفت هستند و زحمات چندین ساله من را نادیده انگاشتند.

بازیکن سابق تراکتورسازی و گسترش فولاد عنوان کرد: من انتظار تشویق نداشتم و اتفاق خاصی هم نیفتاد، اما انتظار دیگری داشتم و انگاری در تبریز بازیکنان غیربومی بیشتر طرفدار داشته و بازیکنی که ۱۰ میلیارد می‌گیرد بیشتر مورد احترام است.

بایرامی افزود: جا دارد از آقای زنوزی به خاطر آماده کردن چنین تیمی تشکر کنم که فوتبال آذربایجان را دوباره مطرح کردند. وی در مورد شکست تیم سپیدرود یادآور شد: ۳ بازیکن تیم تراکتورسازی نزدیک به ۳۰ میلیارد پول گرفتند و باید در این بازی این چنین به پیروزی می رسیدند.

او درباره دلیل باخت سپیدرود به تراکتورسازی گفت: «۳ بازیکن تیم تراکتورسازی نزدیک به ۳۰ میلیارد پول گرفتند و باید در این بازی این چنین به پیروزی می‌رسیدند.»

این ادعای بایرامی به معنای این است که هر کدام از این بازیکنان به طور متوسط از این باشگاه ۱۰میلیارد می‌گیرند!

هنوز مشخص نیست بازیکنان موردنظر بایرامی چه کسانی هستند اما سه ملی‌پوش باسابقه این تیم یعنی احسان حاج‌صفی، اشکان دژاگه و مسعود شجاعی کسانی هستند که می‌توان این ادعا را درباره آنها مطرح کرد.

البته احتمالا بایرامی درباره قرارداد این بازیکنان با تراکتورسازی مبالغه کرده است و مبلغ قرارداد آنها این قدر نیست اما به هر حال باید پذیرفت که آنها با مبلغ نجومی و قابل توجهی به تراکتورسازی پیوسته اند.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

گزارش تصویری خبرگزاری مهر از دیدار تیم های سپیدرود و پرسپولیس

علی کریمی چک های سپیدرود را پاس نمی کند / نظرمحمدی چک کریمی را برگشت زد

فوتبال خصوصی در سال ۹۷؛ مالکیت های جنجالی

سند واگذاری مشکوک باشگاه سپیدرود رشت از علی کریمی به بیات

گزارش تصویری سایت فوتبالی از پیکار سپیدرود رشت و پرسپولیس

استقلال خوزستان، یک قدم تا انحلال؟

اعتراض به غلامی؛ چرا پنالتی را گل نکردی؟

دو چهره متفاوت سپیدرود برابر پرسپولیس

گزارش تصویری دیدار تیمهای سپیدرود رشت و پرسپولیس تهران

۷ برش از دیدار سپیدرود – پرسپولیس

بررسی داوری سپیدرود – پرسپولیس: وتوی جنجالی در استادیوم سردار جنگل

غلامی: اگر پنالتی گل می شد شاید بازی برمی‌گشت / بایرامی: امیدوارم در لیگ بمانیم

حواشی دیدار سپیدرود رشت – پرسپولیس تهران + گزارش تصویری

دست نشان: هنوز ۲۴ امتیاز دیگر مانده و می توانیم در لیگ برتر بمانیم

برانکو: باید از نتایج مان در سال ۹۷ خوشحال باشیم / مثل همیشه پنالتی ما مردود اعلام شد

حمایت از sepidroodsc در گوگل