بدترین خرید های فصل لیگ برتر

تاریخ: ۲۲ / ۰۷ / ۹۷     ساعت: ۱۹:۱۴

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – از سروش رفیعی و محسن مسلمان تا محمد دانشگر و فرشاد محمدی مهر؛ ناکام ترین خریدهای این فصل را مرور می کنیم.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از وبسایت نود، در شروع همه فصل ها، یک بازه‌ زمانی جذابی به اسم فصل نقل و انتقالات وجود دارد که مدیران باشگاه ها، ستاره های مد نظرشان را جذب کنند.

ستاره هایی که به نام شاه ماهی وارد بازار می شوند و برای خریدشان حواشی زیادی به وجود می آید. در همین فصل ستاره هایی چون مرتضی تبریزی، محسن مسلمان، سروش رفیعی، بهنام برزای و چند بازیکن دیگر جابجا شدند که همه منتظر تماشای نمایش این فصل‌شان بودند.

ولی اکثر این ستاره‌ها فصل خوبی را پشت سر نگذاشتند.

خریدهای ناکام لیگ هجدهم

محسن مسلمان: آقای پاس گل لیگ هفدهم در این فصل بدون اینکه پاس گلی بدهد، از ذوب‌آهن کنار گذاشته شد.

فرشاد محمدی مهر: آمار این فصل محمدی مهر با فصل گذشته قابل مقایسه نیست. محمدی مهر فصل گذشته در همان ابتدا، یک گل زد و در طول فصل ۴ پاس گل داد.

در این فصل هنوز تاثیری روی گل های استقلال نداشت. فصل قبل بیشترین حضور در زمین را بین بازیکنان پارس‌جم داشت، این فصل کلا ۳ بازی در ترکیب فیکس قرار گرفت که در یکی از همین سه مسابقه هم تعویض شد و بیرون رفت.

رحمان احمدی: تارتار بعد از پیوستن فروزان به تراکتورسازی، سراغ دروازه‌بان باتجربه پیکان رفت. ولی مصدومیت احمدی در شروع فصل باعث شد که پارس‌جنوبی لیگ را با احمد گوهری استارت بزند و عملکرد خوب او، منجر به این شد که رحمان احمدی هنوز در فصل جدید بازی نکند.

رحیم زهیوی: خرید ابتدای فصل سایپا در همان مسابقه اول برای این تیم پاس گل داد. ولی زهیوی بیشتر از ۴ هفته در سایپا دوام نیاورد و خیلی زود از این تیم جدا شد.

سروش رفیعی: سروش برای اینکه با آمادگی بالا در نیم فصل دوم پیراهن پرسپولیس را به تن کند، برای انتخاب تیم نیم‌فصل اولش خیلی تعلل کرد. ولی اگر فولاد می دانست قرار است ستاره ای را جذب کند که تا این مقطع از فصل هیچ گلی نزند و پاس گلی ندارد، شاید مدیران باشگاه فولاد بیشتر از او برای این خرید سبک و سنگین می کردند.

رفیعی در این فصل پنج بازی کرده که بجز مسابقه با نفت مسجدسلیمان در همه بازی های دیگر هم تعویض شد.

بهنام برزای: مهاجم کنار گذاشته شده استقلال برای اثبات توانایی‌هایش راهی تیم شهرش شد. ولی برزای در شش مسابقه این فصل کمکی به نفت آبادان نکرد و هنوز نه گل زد و نه پاس‌گل داد.

محمد دانشگر: مدافعی که قرار بود جای خالی مجید حسینی را پر کند، این فصل فقط ۴ بازی در لیگ انجام داد که در بازی دوم هم اخراج شد. تلخ ترین اتفاق هم برای او در بازی با السد رقم خورد. دیداری که استقلال برای حفظ برد، دانشگر را وارد زمین کرد و از پنج دقیقه بعد ورود او، استقلال سه گل دریافت کرد!

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

نیم فصل نخست لیگ به روایت آمار: پیشتازی سپاهان در اعداد و ارقام

گزارش فارس از برنامه سپیدرود در نیم فصل: گزینه های نام آشنا در لیست کریمی / از انصاری تا ایمانی

جدول کلین شیت لیگ برتر تا پایان نیم فصل

صالح نیا: سپیدرود می تواند در لیگ‌ برتر خودش را حفظ کند

چالش این روزهای سپیدرود؛ بلاتکلیفی و لیست مازاد!

جدول گلزنان لیگ برتر در پایان نیم فصل نخست

رفت و آمدهای عجیب و غریب در لیگ ادامه دارد: فصل هفدهم ۳۱ مربی، این فصل تا الان ۲۵ مربی

جدول اختصاصی پایان نیم فصل نخست

نیم فصل نخست از نگاه آمار: برترین های رقابت های لیگ برتر

نتایج کامل لیگ برتر فوتبال ایران در پایان نیم فصل نخست

قربان زاده: به زور نمی شود در یک تیم ماند/ کم کاری؟ برخی شلوغ کاری کرده اند

لیست مازاد سپیدرود مشخص شد

اواسط دی ماه؛ نشست مشترک مدیران و مربیان باشگاها با داوران

نگاه ویژه – فوتبال، بازی داورها نیست

نیمکت بی ثبات تیم های لیگ برتر: ۱۶ تیم و ۸ تغییر تنها در نیم فصل!

حمایت از sepidroodsc در گوگل