برگزاری جلسه برای تعیین مالکیت سپیدرود

تاریخ: ۲۶ / ۰۲ / ۹۷     ساعت: ۰۹:۵۱

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – جلسه تعیین مالکیت باشگاه سپیدرود ظهر امروز از ساعت ۱۴ آغاز شد و در حال حاضر نیز در حال برگزاری است.

به گزارش سایت سپیدرود، در این جلسه هیات فوتبال گیلان، اداره کل تربیت بدنی و عوامل باشگاه سپیدرود حضور دارند و در مورد نحوه ادامه فعالیت باشگاه سپیدرود به گفتگو می پردازند.

از طرف دیگر روز یکشنبه تعدادی از هواداران تیم سپیدرود در مقابل اداره ورزش و جوانان جهت اعتراض به مالکیت باشگاه سپیدرود جمع شدند که این تجمع به دور از حاشیه نبود و تعدادی از این هواداران با یکدیگر درگیر شدند و به همین دلیل، جهت جلوگیری از تجمع هواداران محل برگزاری این جلسه به جای نامعلومی انتقال پیدا کرد تا حواشی خاصی در این مورد پیش نیاید.

هر چند که احتمال تغییر مالکیت سپیدرود امروز بعید به نظر می رسد اما عوامل هیات فوتبال اعلام کرده اند که سه خریدار برای تیم سپیدرود وجود دارد و به همین دلیل احتمالا در جلسه امروز در این باره نیز تصمیم گیری می شود.

مالک پیشین باشگاه رهپویان رضوانشهر و رئیس هیات شطرنج گیلان، دو نفر از سه خریدار تیم سپیدرود محسوب می شوند.

تا ساعتی دیگر نتیجه جلسه تعیین مالکیت سپیدرود به حاشیه های این تیم پایان خواهد داد و برای سپیدرود مدل لیگ هجدهم تعیین تکلیف خواهد شد.

    @@ ۲۶ / ۲۶ / ۱۳۹۷  ساعت: ۱۹:۴۹

    بنظرم دوتا خریداری که گفتید چنگی به دل نمیزنند بیات که مدتی مالکیت سپیدرود رو بر عهده داشت ولی صرفا یکسری شعارهای آرمانی مثل تبدیل سپیدرود به یک برند تجاری داد اما سر آخر نفهمیدیم چی شد که کنار رفت راجع به مالک سابق رهپویان سیروس رجا هم با توجه به اینکه رهپویان رو در حالی که نتایج خوبی می گرفت اول میخواست بخاطر اهداف سیاسی به چوکا واگذار کنه بعد که نذاشتن به داماش واگذار کرد، نشون داد که آدم متعهدی نیست و صرفا دنبال اهداف سیاسیه.
    نفر سوم نمیدونم کیه ولی فکر میکنم تن زاده از این دونفر بهتره. انشاله هر تصمیمی گرفته میشه به نفع سپیدرود باشه

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


حمایت از sepidroodsc در گوگل