بعد از سپیدرود رشت و گیلان، حالا سپیدرود تهران! / حضور مدیرعامل سپیدرود به جای تبریز در مسابقه بانوان!

تاریخ: ۲۰ / ۰۵ / ۹۷     ساعت: ۰۵:۳۹

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – بعد از تصمیات اشتباه اداره کل ورزش و جوانان گیلان که منجر به دو شقه شدن سپیدرود و ظهور دو تیم با نام های سپیدرود رشت و سپیدرود گیلان شد، حالا با همت رفقا از شعبه سوم سپیدرود با نام سپیدرود تهران نیز پرده برداری شد!

به گزارش سایت سپیدرود، بعد از ثبت پروانه مالکیت یک سپیدرود توسط تن زاده به نام سپیدرود رشت که علاوه بر اداره ورزش و جوانان گیلان در سازمان ثبت شرکت ها هم به ثبت رسیده و سپیدرود گیلان به مالکیت محمد نوین، حالا سر و کله سومین سپیدرود با نام سپیدرود تهران نیز پیدا شده است!

داستان از این قرار است که در هفته نخست لیگ برتر فوتسال بانوان تیمی در مسابقات شرکت داده شد به نام ” سپیدرود تهران! ” و این در حالی است که پیشتر شهر رشت و باشگاه سپیدرود یک تیم لیگ برتری به نام سپیدرود داشت که حتی سه سال پیش به عنوان نایب قهرمانی ایران هم دست یافته بود و جای سوال است که اگر مالک فعلی سپیدرود علاقه به تیمداری در بخش فوتسال بانوان داشت چرا همان تیم را احیا نکرد و اصلا چرا باید باشگاهی که خاستگاه اصلی اش رشت است به چه دلیل با اتصال نام یک شهر به پسوندش هویتش را دچار چالش کنند؟

مگر غیر از این است که در اساسنامه سپیدرود ذکر شده که نامش، رنگ پیراهن و لوگویش و محل استقرارش غیر قابل جابجایی و تغییر است و آیا نام مجعول سپیدرود تهران آغازی است برای تابو شکنی انتقال سپیدرود از رشت در زمانی مقتضی!؟

جدا از این نامگذاری و این پارادوکس که تیم فوتسال سپیدرود باید در هفته آینده به عنوان مهمان به رشت بیاید تا به مصاف تیم شهرداری رشت برود، حضور خونسردانه مدیرعامل باشگاه سپیدرود در ورزشگاه محل برگزاری تیم فوتسال سپیدرود تهران! درست در روزی که سپیدرود در تبریز با هزار مشکل به مصاف ماشین سازی می رفت از عجایب روزگار است!

محمدرضا توسلی مدیرعامل سپیدرود در شرایطی که روز چهارشنبه سپیدرودی ها در هتلی در تهران محبوس شده بودند ناپدید بود و کسی از او خبری نداشت، وقتی این حبس منجر به جاماندن از پرواز شد تلفنش در دسترس نبود، وقتی هزینه هتل توسط حاجی پور مالک باشگاه داماش و عضو شورای شهر پرداخت شد اثری از او نبود، وقتی که مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز در لحنی صدقه وار اعلام کرد که هزینه های اقامت سپیدرود در تبریز را تقبل می کنند پیدایش نبود تا یک پاسخ کوبنده از نوع احیای غرور بدهد، اما درست در هنگام مسابقه فوق حساس سپیدرود تهران! در برابر پالایش نفت آبادان که اتفاقا ورود آقایان به این مدل مسابقات ممنوع است ظهور می کند و به عنوان مدیرعامل به تماشای کامل بازی می نشیند!

اینکه شایعات شبه انگیز بسیاری برای علاقه مندی آقای مدیر به فوتسال بانوان و تیم داری در این بخش و تاسیس تیم سپیدرود تهران! شنیده ایم را نمی گوییم اما وقتی چشم مان ناغافل به یک فامیلی مشابه در ترکیب سپیدرود رشت می افتد در می یابیم که اینجا هم پای یک ژن خوب در میان است!

امیدواریم با پیروزی غرورانگیز سپیدرود تهران! برابر حریف حالا روحیه مدیرعامل سپیدرود خوب شده باشد و تلفنش را باز کند و فکری به حال بحران پیش روی کادرفنی و چک های برگشتی بی شمارش و تهدید های خداداد عزیزی و کادرفنی اش و قراردادهای سنگین ترکمان چای سه ساله که روی دست سپیدرود گذاشته است هم بکند!

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


حمایت از sepidroodsc در گوگل