تاخیر در شروع نیم فصل دوم صحت ندارد / پیشنهادی برای رفع نقص مسابقات و نقل و انتقالات

تاریخ: ۲۷ / ۰۹ / ۹۷     ساعت: ۰۲:۴۲

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – سعید فتاحی می گوید برخلاف برخی گمانه زنی ها لیگ برتر در نیم فصل دوم از تاریخ ۱۴ بهمن ماه آغاز می شود.

نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر با دیدار سپاهان و استقلال خوزستان خاتمه یافت تا بازیکنان مدتی استراحت کنند و البته ملی پوشان باشگاه ها هم در اختیار تیم های ملی قرار گرفته اند تا برای مسابقات جام ملت های آسیا و همینطور المپیک ۲۰۲۰ آماده شوند.

در صورتی که تیم ملی بتواند تا فینال رقابت های جام ملت های آسیا صعود کند، تا تاریخ ۱۲ بهمن ماه درگیر این مسابقات خواهد بود ولی سعید فتاحی می گوید، حتی در این صورت هم مسابقات لیگ طبق برنامه پیش بینی شده از قبل، ادامه پیدا خواهد کرد.

سعید فتاحی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ در این مورد گفت: «براساس تقویم لیگ برتر که پیش تر اعلام شده، مسابقات لیگ برتر از تاریخ ۱۴ بهمن ماه آغاز می شود و صحبت هایی غیر از این اصلا صحت ندارد.»

فتاحی در مورد اینکه در صورت صعود تیم ملی به فینال، تکلیف باشگاه های دارای ملی پوش چه می شود، افزود: « باشگاه هایی که ملی پوش داشته باشند، ۱۶ بهمن بازی خواهند کرد.»

وی در پایان اعلام کرد: « برنامه مسابقات نیم فصل دوم همزمان با اعلام لیست نهایی تیم ملی برای جام ملت های آسیا اعلام خواهد شد.»

پیشنهادی برای رفع نقص مسابقات و نقل و انتقالات

مدیر واحد نقل و انتقالات سازمان لیگ اعلام کرد: هیات رئیسه سازمان لیگ مصوب کرد که باشگاه ها ۱۴ روز قبل از آغاز مسابقات حداقل نام ۱۴ بازیکن را ثبت نمایند.

فریبرز محمودزاده در گفت و گو با سایت سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: در چند روز اخیر جناب آقای بهاروند ریاست محترم سازمان لیگ فوتبال ایران  در هیات رئیسه این سازمان پیشنهاد خوبی را مطرح کردند که مورد استقبال، تایید و تصویب اعضای هیات رئیسه سازمان لیگ قرار گرفت.

بر این اساس از فصل آینده در مسابقات لیگ برتر دو هفته قبل از شروع مسابقات و در لیگ های دسته اول، دوم و سوم ۱۰ روز قبل از شروع رقابت ها و در لیگ های رده سنی یک هفته قبل از آغاز مسابقات، باشگاه ها موظف هستند حداقل ۱۴ بازیکن در رده های سنی مختلف را در کمیته نقل وانتقالات سازمان لیگ ثبت نمایند.

وی افزود: این مصوبه در صورتی برای فصل آینده اجرایی خواهد شد که هیات ریسه فدراسیون فوتبال نیز آن را تایید نماید.

مدیر واحد نقل و انتقالات سازمان لیگ با اشاره به مشکلاتی که برخی تیم ها در این فصل ایجاد کردند، گفت:

در صورت تایید نهایی این مصوبه از سوی هیات رئیسه فدراسیون فوتبال خلاء قانونی که قبلا در آئین نامه مسابقات و نقل انتقالات دیده نشده بود و موجب بی نظمی فراوان و معضل  در مسابقات می گردید مانند خروج تیم های نفت تهران و سیاه جامگان در لیگ دسته اول، راه آهن تهران و صبای قم در لیگ دسته دوم کشور را دیگر شاهد نخواهیم بود.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

انتقاد علی کریمی از وضعیت فعلی فوتبال کشور

نخستین تمرین سپیدرود پس از اردوی دو هفته ای تهران

آنها که به لیگ برتر برگشتند؛ و ناگهان خانه!

پست اینستاگرامی دور از انتظار پیام صادقیان رو به کی روش!

نورمحمدی: در نیم فصل دوم هر بازی برای مان فینال است

کعبی: ایراد من فوتبالی نبود

روی خط استقلال خوزستان: انتظار داشتیم فولاد سراغ مبعلی نمی آمد / دلفی و خشتان را از دست نمی‌دهیم

استفاده از VAR در نیم فصل دوم

تیم فوتبال امید مقاومت توسط شاگردان کریمی گلباران شد

احتمال موافقت برانکو با جدایی بازیکن پرسپولیس: طاهرخانی شاگرد علی کریمی می شود؟

دو بازیکن در انتظار لیست نهایی کریمی

نظرمحمدی: دیدارهای مرحله مقدماتی حکم بازی های تدارکاتی را دارند / عدم انگیزه کافی بازیکنان مقابل عراق

شیطنت مربیان جوان سر کلاس درس!

۱۶ صندلی داغ لیگ خلیج فارس؛ از امپراتور، ژنرال، شهریار تاجادوگر و شیر ژرمن

یادداشت رادنی دیدار در سایت سپیدرود بین ۸ اثر برتر قاره آسیا – اقیانوسیه

حمایت از sepidroodsc در گوگل