تساوی قرمزپوشان در اولین دیدار دوستانه در تهران

تاریخ: ۲۴ / ۰۴ / ۹۶     ساعت: ۲۲:۳۳

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – تیم فوتبال فولاد خوزستان در چارچوب دیدار دوستانه مقابل سپیدرود رشت در تهران به تساوی بدون گل رسید.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری فارس، دیدار فوتبال فولاد خوزستان در چارچوب اولین دیدار دوستانه خود در تهران از ساعت ۱۷ و ۱۵ دقیقه به مصاف سپیدرود رشت رفت. این دیدار که در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی برگزار می‌شد با تساوی بدون گل دو تیم به اتمام رسید.

* حسین کعبی و مهرداد جماعتی دو مدافع تیم سپیدرود که سابقه حضور در فولاد خوزستان داشتند، با هم‌تیمی‌های سابق خود به خوش و بش پرداختند.

* سرمربیان دو تیم قبل از شروع بازی، برخورد گرمی با یکدیگر داشتند.

* تیم امید استقلال که بعد از انجام این بازی در زمین شماره دو تمرین دارد، در محل مسابقه حاضر شد و این بازی را از نزدیک نظاره کردند.

* محمد نوازی سرمربی تیم امید استقلال با امید روانخواه مربی سپیدرود رشت که سابقه بازی در استقلال را دارد به خوش و بش پرداختند.

 

* در اواسط نیمه دوم پیمان شیرزادی دچار مصدومیت شد که با آمبولانس حاضر در محل مسابقه او را به بیرون از زمین انتقال دادند و این بازیکن راهی رختکن شد.

 

* علیرضا اژدری‌زاده مدیرعامل و محمد شریف عضو هیأت مدیره باشگاه فولاد خوزستان در محل برگزاری بازی حضور داشتند.

* بازیکنان ذخیره سپیدرود رشت در فضای پشت دروازه به انجام تمرینات هوازی پرداختند.

* حامد لک دروازه‌بان تیم فولاد در این بازی پیراهن شماره ۸ را به تن کرده بود. لک در این فصل پیراهن شماره یک را می‌پوشد، او که خواستار پوشیدن پیراهن شماره ۸ بوده، به این دلیل که این پیراهن در اختیار بازیکن دیگری قرار گرفته موفق به انجام این کار نشده است.

* سیروس پورموسوی سرمربی فولاد خوزستان گاهی چندین متر از نیمکت تیمش دور می‌شد و در گوشه‌ای از زمین به صورت تنها بازی را نظاره می‌کرد.

* در یکی، دو صحنه از بازی بازیکنان فولاد نسبت به داور به خاطر عدم اعلام خطا اعتراض کردند.

* حدود ۲۰ نفر این بازی را از نزدیک نظاره می‌کنند.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


حمایت از sepidroodsc در گوگل