تصویر سپیدرود در جام جم نمایان می شود؟

تاریخ: ۱۱ / ۰۸ / ۹۷     ساعت: ۱۱:۴۶

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر در حالی آغاز می‌شود که ماهی‌های رود خروشان به نبرد زنبورهای جنوبی فوتبال کشورمان می‌روند.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، دو تیم سپیدرود رشت و پارس جنوبی جم تقابلی جذاب در هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر رقم می زنند، ماهی‌های رود خروشان که در کنار نفت مسجدسلیمان تنها تیم‌های بدون برد در لیگ هجدهم هستند خود را مهیای نبردی حساس برابر زنبورهای جنوبی فوتبال کشورمان می‌کنند.

نیمکت پارس جنوبی جم فردی آشنا به فوتبال رشت را به خود می‌بیند، مهدی تارتار میان فوتبال دوستان رشتی چهره‌ای محبوب به شمار می‌رود، بهترین نتیجه تاریخ فوتبال رشت در لیگ برتر با سرمربیگری تارتار رقم خورده است، مقام هفتمی داماش در فصل ۹۰-۹۱ در اوج بحران مالی چهره‌ای دوست‌داشتنی از تارتار در رشت ترسیم کرده است.

در سوی مقابل سپیدرود با رهبری علی کریمی در سودای نخست پیروزی خود در لیگ هجدهم است، شاگردان کریمی در هفته‌های اخیر نمایش‌های امیدوارکننده‌ای مقابل پرسپولیس، پیکان و تراکتورسازی از خود بر جای گذاشتند و اگر کمی شانس و اقبال با سپیدرود همراه بود این تیم می‌توانست با امتیاز از این سه دیدار زمین مسابقه را ترک کند.

تقابل دو تیم در لیگ هفدهم

دو تیم سپیدرود رشت و پارس جنوبی جم هم‌زمان از لیگ دسته اول رهسپار لیگ برتر شدند و در لیگ هفدهم دو دیدار در برابر یکدیگر برگزار کردند که حاصل آن یک پیروزی برای هر یک از این دو تیم بود، جمی‌ها در خانه با نتیجه سه بر یک و سپیدرودی‌ها در خانه با نتیجه یک بر صفر به پیروزی دست یافتند.

محرومان و مصدومان دو تیم

دو تیم بدون محروم پا به میدان می‌گذارند ولی سپیدرودی‌ها میثم فردوسی، بابک حاتمی، علی عباسی، یعقوب کریمى و حسین شنانی  را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارند.

نتایج دیدارهای اخیر

سپیدرود در پنج دیدار اخیر خود در لیگ برتر دو تساوی کسب کرده و متحمل سه شکست شده است، در سوی مقابل پارسی در پنج دیدار اخیر خود یک پیروزی و سه تساوی کسب کرده‌اند و تنها در یک مسابقه تن به شکست دادند.

داوران دیدار سپیدرود – پارس جنوبی

قضاوت دیدار دو تیم که از ساعت ۱۵:۳۰۰ روز جمعه یازدهم آبان‌ماه در ورزشگاه سردار جنگل رشت برگزار می‌شود بر عهده سعید رحیمی مقدم است، رحیم شاهین، امیر مبشر و شاهو اصلانی داور اول مسابقه را در امر قضاوت یاری می‌کنند و نظارت داوری این دیدار بر عهده یدالله جهانبازی است.

ترکیب احتمالی دو تیم

سپیدرود رشت با سیستم احتمالی ۴۳۳ پا به میدان می‌گذارد، حضور عزتی کرامت در کنار کاپیتان مهدوی کمربند میانی سرخ‌های شهر باران را مستحکم‌تر از هر زمان دیگری می‌کند.

در سوی مقابل پارسی‌ها با سیستم احتمالی ۴۲۳۱ وارد زمین می‌شوند، صالحی امید اول گلزنی این تیم است، نبرد نوری و مهدوی دو بازیکن باتجربه پارس و سپیدرود جذاب خواهد بود.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

کدام مربیان نیم فصل دوم را نمی بینند؟

سه شنبه سرنوشت ساز سپیدرود: فقط بازیکنانی به تمرینات بر می گردند که با آنها تماس گرفته شود

شوخی روز؛ مگر قلیان در رشت چند است؟

بخش پایانی گزارش تصویری فارس: شکست سنگین سپیدرود مقابل استقلال

منوچهری: مشکل خاصی با علی آقا ندارم / کریمی برای نتیجه‌ به افراد قوی‌ احتیاج دارد

شیخ سلیمانی: داور پنالتی ما را می گرفت شکست سنگین ما مقابل استقلال رقم نمی خورد

یک پرسش پس از یک شکست سنگین؛ آیا آنالیزور و کادرفنی به آنالیز برنامه نود توجه نکردند؟

گزارش ویژه؛ پنج شوک و تنها یک موفقیت!

گزارش تصویری سایت فوتبالی: برتری پرگل استقلال مقابل سپیدرود

در انتقاد به روند غیرشفاف مالکیت: چرا علی کریمی منتقد سپیدرود نیست؟

بابک مرادی گزینه زمستانی ارتش سرخ / روز تاریک ستاره سپیدرود برابر استقلال

بخش دوم گزارش تصویری خبرگزاری فارس ازجدال سپیدرود و استقلال

آخرین قوانین نقل و انتقالات در تعطیلات زمستانی / قرعه کشی جام حذفی

کریمی: به طور حتم جا به جایی بازیکن داریم / اول راهم و باخت مقابل استقلال بر گردنم است

سپیدرود تیم بی دفاع، استقلال تیم فرصت طلب

حمایت از sepidroodsc در گوگل