تعادل قرمز و آبی های فوتبال ایران: تقابل جالب توجه ۱۲ مربی استقلال و پرسپولیسی در لیگ برتر

تاریخ: ۲۶ / ۰۸ / ۹۷     ساعت: ۱۶:۰۳

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – با آمدن علیرضا منصوریان به ذوب‌آهن و حضور او روی نیمکت مربیگری تیم اصفهانی تعداد سرمربی‌های استقلالی لیگ برتر به ۶ نفر رسید.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری ایلنا، با آمدن علیرضا منصوریان به ذوب‌آهن و حضور او روی نیمکت مربیگری تیم اصفهانی تعداد سرمربی‌های استقلالی لیگ برتر به ۶ نفر رسید.

غیر از وینفرد شفر و نیمکت استقلال، امیر قلعه نویی در سپاهان، علیرضا منصوریان در ذوب‌آهن، محمد تقوی در تراکتورسازی، جواد نکونام در نساجی و داریوش یزدی در استقلال خوزستان دیگر نیمکت‌های آبی رنگ لیگ برتر هستند. جالب اینکه همین تعداد هم سرمربی پرسپولیسی در لیگ برتر داریم.

برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس، علی دایی در سایپا، یحیی گل‌محمدی در پدیده، علی کریمی در سپیدرود رشت، علیرضا مرزبان در نفت مسجدسلیمان و مهدی تارتار در پارس‌جنوبی جم هم نیمکت‌های قرمز رنگ لیگ برتر هستند.

در واقع با اضافه شدن منصوریان تعادل بین نیمکت‌های قرمز و آبی برقرار شد. از جمع ۴ تیم دیگر لیگ برتری، الی استان و پائولو سرجیو به ترتیب روی نیمکت فولاد خوزستان و صنعت نفت آبادان حضور دارند و مجید جلالی و رضا مهاجری هم در تیم های پیکان و ماشین سازی حضور دارند.

منصوریان، ششمین جابه‌جایی

علی‌منصور ششمین تغییر روی نیمکت تیم‌های لیگ برتری بود. در این جابجایی‌ها تقوی جای جان توشاک و منصوریان جای نمازی آمدند و کریمی و مرزبان هم جای خداداد عزیزی و عبدا… ویسی را گرفتند. سیروس پورموسوی هم جایش را به الی‌استان رومانیایی داد. فیروز کریمی استقلالی هم نیمکت‌ ماشین‌سازی را به مهاجری واگذار کرد.

به عبارت دیگر لیگ هجدهم در شرایطی شروع شد که نیمکت‌های آبی بیشتر از قرمز بود. اما با رفتن فیروز کریمی و آمدن علی کریمی و مرزبان به تیم‌های لیگ برتری، کفه ترازو به سمت قرمزها سنگین‌تر شده بود. اما حضور تقوی و پس از آن بازگشت علی‌منصور به چرخه مربیان لیگ برتری دوباره تعادل را بین نیمکت‌های سرخابی لیگ برتر برقرارکرد.

صدر و قعر جدول برای قرمزها

دربین ۸ تیم بالای جدول، سرمربی ۴ تیم پرسپولیسی و سرمربی ۳ تیم استقلالی هستند. پدیده مشهد با گل‌محمدی (اول)، پرسپولیس با برانکو (چهارم)، پارس‌جنوبی جم با تارتار (پنجم) و سایپا با علی دایی (هفتم) نیمکت‌های قرمز و سپاهان با قلعه‌نویی (دوم) تراکتور با تقوی (سوم) و استقلال با شفر (هشتم) نیمکت‌های آبی نیمه بالای جدول به شمار می‌روند.

در نیمه پایین هم نفت مسجدسلیمان با مرزبان (شانزدهم) و سپیدرود با کریمی (پانزدهم)، استقلال خوزستان یا یزدی (چهاردهم)، نساجی با نکونام (سیزدهم) و فعلا ذوب‌آهن با منصوریان (یازدهم) حضور دارند.

البته ذکر این نکته ضروری است که بعضی از تیم‌ها بازی‌های معوقه دارند که برگزاری آنها رتبه تیم‌ها را در جدول دستخوش تغییر خواهد کرد.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

انتقاد علی کریمی از وضعیت فعلی فوتبال کشور

نخستین تمرین سپیدرود پس از اردوی دو هفته ای تهران

آنها که به لیگ برتر برگشتند؛ و ناگهان خانه!

پست اینستاگرامی دور از انتظار پیام صادقیان رو به کی روش!

نورمحمدی: در نیم فصل دوم هر بازی برای مان فینال است

کعبی: ایراد من فوتبالی نبود

روی خط استقلال خوزستان: انتظار داشتیم فولاد سراغ مبعلی نمی آمد / دلفی و خشتان را از دست نمی‌دهیم

استفاده از VAR در نیم فصل دوم

تیم فوتبال امید مقاومت توسط شاگردان کریمی گلباران شد

احتمال موافقت برانکو با جدایی بازیکن پرسپولیس: طاهرخانی شاگرد علی کریمی می شود؟

دو بازیکن در انتظار لیست نهایی کریمی

نظرمحمدی: دیدارهای مرحله مقدماتی حکم بازی های تدارکاتی را دارند / عدم انگیزه کافی بازیکنان مقابل عراق

شیطنت مربیان جوان سر کلاس درس!

۱۶ صندلی داغ لیگ خلیج فارس؛ از امپراتور، ژنرال، شهریار تاجادوگر و شیر ژرمن

یادداشت رادنی دیدار در سایت سپیدرود بین ۸ اثر برتر قاره آسیا – اقیانوسیه

حمایت از sepidroodsc در گوگل