تعادل قرمز و آبی های فوتبال ایران: تقابل جالب توجه ۱۲ مربی استقلال و پرسپولیسی در لیگ برتر

تاریخ: ۲۶ / ۰۸ / ۹۷     ساعت: ۱۶:۰۳

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – با آمدن علیرضا منصوریان به ذوب‌آهن و حضور او روی نیمکت مربیگری تیم اصفهانی تعداد سرمربی‌های استقلالی لیگ برتر به ۶ نفر رسید.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری ایلنا، با آمدن علیرضا منصوریان به ذوب‌آهن و حضور او روی نیمکت مربیگری تیم اصفهانی تعداد سرمربی‌های استقلالی لیگ برتر به ۶ نفر رسید.

غیر از وینفرد شفر و نیمکت استقلال، امیر قلعه نویی در سپاهان، علیرضا منصوریان در ذوب‌آهن، محمد تقوی در تراکتورسازی، جواد نکونام در نساجی و داریوش یزدی در استقلال خوزستان دیگر نیمکت‌های آبی رنگ لیگ برتر هستند. جالب اینکه همین تعداد هم سرمربی پرسپولیسی در لیگ برتر داریم.

برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس، علی دایی در سایپا، یحیی گل‌محمدی در پدیده، علی کریمی در سپیدرود رشت، علیرضا مرزبان در نفت مسجدسلیمان و مهدی تارتار در پارس‌جنوبی جم هم نیمکت‌های قرمز رنگ لیگ برتر هستند.

در واقع با اضافه شدن منصوریان تعادل بین نیمکت‌های قرمز و آبی برقرار شد. از جمع ۴ تیم دیگر لیگ برتری، الی استان و پائولو سرجیو به ترتیب روی نیمکت فولاد خوزستان و صنعت نفت آبادان حضور دارند و مجید جلالی و رضا مهاجری هم در تیم های پیکان و ماشین سازی حضور دارند.

منصوریان، ششمین جابه‌جایی

علی‌منصور ششمین تغییر روی نیمکت تیم‌های لیگ برتری بود. در این جابجایی‌ها تقوی جای جان توشاک و منصوریان جای نمازی آمدند و کریمی و مرزبان هم جای خداداد عزیزی و عبدا… ویسی را گرفتند. سیروس پورموسوی هم جایش را به الی‌استان رومانیایی داد. فیروز کریمی استقلالی هم نیمکت‌ ماشین‌سازی را به مهاجری واگذار کرد.

به عبارت دیگر لیگ هجدهم در شرایطی شروع شد که نیمکت‌های آبی بیشتر از قرمز بود. اما با رفتن فیروز کریمی و آمدن علی کریمی و مرزبان به تیم‌های لیگ برتری، کفه ترازو به سمت قرمزها سنگین‌تر شده بود. اما حضور تقوی و پس از آن بازگشت علی‌منصور به چرخه مربیان لیگ برتری دوباره تعادل را بین نیمکت‌های سرخابی لیگ برتر برقرارکرد.

صدر و قعر جدول برای قرمزها

دربین ۸ تیم بالای جدول، سرمربی ۴ تیم پرسپولیسی و سرمربی ۳ تیم استقلالی هستند. پدیده مشهد با گل‌محمدی (اول)، پرسپولیس با برانکو (چهارم)، پارس‌جنوبی جم با تارتار (پنجم) و سایپا با علی دایی (هفتم) نیمکت‌های قرمز و سپاهان با قلعه‌نویی (دوم) تراکتور با تقوی (سوم) و استقلال با شفر (هشتم) نیمکت‌های آبی نیمه بالای جدول به شمار می‌روند.

در نیمه پایین هم نفت مسجدسلیمان با مرزبان (شانزدهم) و سپیدرود با کریمی (پانزدهم)، استقلال خوزستان یا یزدی (چهاردهم)، نساجی با نکونام (سیزدهم) و فعلا ذوب‌آهن با منصوریان (یازدهم) حضور دارند.

البته ذکر این نکته ضروری است که بعضی از تیم‌ها بازی‌های معوقه دارند که برگزاری آنها رتبه تیم‌ها را در جدول دستخوش تغییر خواهد کرد.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

بخش دوم گزارش تصویری حبرگزاری فارس از دیدار سپیدرود – پرسپولیس

کدام تیم در فوتبال باشگاهی تهاجمی تر است؟

پیروزی سپیدرود در آخرین دیدار سال ۹۷

دست نشان: سپیدرود متفاوتی درسال ۹۸ خواهید دید

گزارش تصویری خبرگزاری فارس: سپیدرود در آستانه سقوط به لیگ یک

نوروز ۱۳۹۸ شاد باش باد

جدول گلزنان لیگ برتر فوتبال ایران در پایان سال ۹۷

سپیدرود، قعرنشین با جادوگر / مدیران نفت مسجد سلیمان وعده هاشان را عملی کردند

چالشی که لیگ برتر فوتبال را ۱۴ تیمی می کند!

جدول کلین‌شیت لیگ برتر تا پایان هفته بیستم و دوم؛ پیشتازی استقلال ادامه دارد

گزارش تصویری خبرگزاری میزان از دیدار پرسپولیس و سپیدرود رشت

بررسی واگذاری باشگاه سپیدرود رشت: کلاهی که بر سر علی کریمی رفت

شایان مصلح در گفت و گو با کیهان ورزشی: کاشف من علی نظرمحمدی بود / فوتبال، ارزش آن را ندارد که بخواهم به کسی توهین کنم

گزارش تصویری سایت نود / سپیدرود ۱ – ۳ پرسپولیس

نگاه روز – رستم از شاهنومه رفت

حمایت از sepidroodsc در گوگل