تن‌زاده مالک باشگاه سپیدرود ماند / درخواست هیئت فوتبال و اداره کل ورزش جوانان برای تشکیل تیمی قدرتمند

تاریخ: ۲۶ / ۰۲ / ۹۷     ساعت: ۱۸:۵۰

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – جواد تن‌زاده به عنوان مالک باشگاه سپیدرود باقی ماند.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری تسنیم، صبح امروز  برای رسیدگی به وضعیت باشگاه سپیدرود و موضوع مالکیت این باشگاه که طی چند روز گذشته حواشی به همراه داشت، جلسه‌ای در اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان برگزار شد.

در این جلسه قربانعلی الماس‌خاله رئیس هیئت فوتبال گیلان، میرشهاب مومنی نایب رئیس هیئت فوتبال گیلان، مریم بخشی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان گیلان، فرهاد خراسانی سخنگو و وکیل باشگاه سپیدرودرشت، جواد تن‌زاده مالک باشگاه سپیدرود، محمد رفیعی مدیرعامل باشگاه سپیدرود حضور داشتند.

در مورد حواشی چند روز اخیر باشگاه سپیدرود در این جلسه صحبت شد و در نهایت از سوی هیئت فوتبال و اداره‌کل ورزش و جوانان استان گیلان جواد تن‌زاده به عنوان مالک باشگاه سپید‌رود باقی ماند و  از او  خواسته شد که به وظایف خود عمل کند و تیم را دور از حاشیه نگه دارد و برای حضور در فصل آینده لیگ برتر تیم قدرتمندی مهیای این مسابقات کند.

مالکیت سپیدرود تغییری نکرد

عصر امروز جلسه ای در ورزشگاه سردارجنگل رشت با حضور سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان و رییس و نایب رییس هیات فوتبال استان، مالک سپیدرود برگزار شد.

به گزارش “ورزش سه”، در این جلسه در خصوص مشکلات و مسایل حاشیه ای باشگاه سپیدرود بحث و تبادل نظر شد و در پایان طرفین بر حل هرچه سریعتر مشکلات باشگاه سپیدرود، تسویه حساب با بازیکنان و اعضای کادر فنی این باشگاه و لزوم حضور قدرتمند این تیم در فصل آینده لیگ برتر فوتبال ایران به بحث پرداختند.

لازم به ذکر است برخلاف آنچه که پیشتر گفته می شد اتفاقی در خصوص تغییر مالکیت و یا فروش باشگاه به مشتریان مورد نظر نیفتاد و تصمیمی در این باره گرفته نشد.

    سپیدرود ایران ۲۶ / ۲۶ / ۱۳۹۷  ساعت: ۲۰:۱۰

    این مردک بمونه سقوطمون حتمیه

    میلاد ۲۷ / ۲۷ / ۱۳۹۷  ساعت: ۱۸:۴۹

    باید حساب و کتاب باشگاه مشخص و شفاف باشه، باید مشخص باشه چقدر میخوایم هزینه کنیم امسال

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


حمایت از sepidroodsc در گوگل