تهیدست: برای کسب امتیاز به مصاف تراکتور می رویم

تاریخ: ۰۲ / ۰۸ / ۹۷     ساعت: ۱۵:۰۷

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرودمدافع تیم فوتبال سپیدرود رشت با اشاره به اینکه سپیدرود برای بازگشت به جدول نیاز به کسب پیروزی دارد گفت: در هیچ یک از بازی های لیگ، هرگز چهره یک تیم از پیش باخته را نداریم و برای کسب امتیاز به مصاف تراکتورسازی تبریز می رویم.

به گزارش سایت سپیدرود، میثم تهیدست امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به تساوی سپیدرود رشت مقابل ذوب آهن اصفهان اظهار کرد: تمرینات پرفشاری پیش از دیدار مقابل ذوب آهن برگزار کردیم و کادر فنی با آنالیز خوبی که از ذوب آهن داشت با برنامه وارد زمین شدیم.

وی با بیان اینکه سپیدرود در نیمه نخست نتوانست بازی خوبی ارائه دهد تصریح کرد: در نیمه مربیان با صحبت هایی که کادر فنی انجام دادند توانستیم بازی روان تری به نمایش بگذاریم و موقعیت های پرشماری خلق کردیم که با بدشانسی هدر رفتند، سپیدرود پیشرفت محسوسی نسبت به هفته های ابتدایی لیگ داشته است و به زودی روند پیروزی های مان در لیگ آغاز می شود.

مدافع سپیدرود با اذعان به اینکه سازمان دفاعی سپیدرود پیشرفت محسوسی داشته است بیان کرد: بازیکنان سپیدرود در دفاع مسئولیت پذیرتر شده اند و در پنج بازی اخیر تنها دو گل دریافت کرده ایم، این در حالی است که در هفته های ابتدایی، ضعیف ترین خط دفاع لیگ از آن سپیدرود بوده است.

تهیدست با بیان اینکه در فاز تهاجمی نباید تنها از مهاجمان انتظار گلزنی داشت افزود: وقتی در فاز دفاعی تمامی بازیکنان به وظایف خود به‌خوبی عمل می کنند نیاز است در فاز تهاجمی نیز تمامی بازیکنان عملکرد مثبتی از خود ارائه دهند که این مهم با تمرینات خوب کادر فنی به زودی محقق می شود.

وی با اشاره به اینکه با آمدن کریمی شرایط سپیدرود از نظر مادی و معنوی به شرایط آرمانی رسیده است گفت: پس از حضور آقای کریمی در سپیدرود، ۲۰ درصد از مبالغ قرارداد بازیکنان پرداخت و امکانات لجستیکی خوبی برای تیم فراهم شده است.

سپیدرود از نظر روحی روانی در شرایطی خوبی به سر می‌برد و تنها نیاز این تیم کسب یک پیروزی برای بازگشت به جدول است.

مدافع سپیدرود با اذعان به اینکه بازی مقابل تراکتور پرمهره سنگین است تصریح کرد: تراکتور در لیگ هجدهم مهره های بزرگی را جذب کرده است و بعد از باختی که مقابل نفت آبادان داده برای پیروزی خانگی از انگیزه مضاعفی برخوردار است ولی ما نیز سپیدرود هستیم و در هیچ یک از بازی‌های لیگ، هرگز چهره یک تیم از پیش باخته را نداشته و برای کسب امتیاز به تبریز می رویم.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

هفته دوم زیر سایه لیگ برتر؛ تقابل عاشوری و عنایتی و دربی تهران

تیم فوتبال ۹۰ ارومیه به دنبال برد در مقابل سپیدرود است / مسوولان شهر ارومیه از تیم حمایت کنند

بررسی نتایج نمایندگان گیلان در آغاز لیگ دسته یک فوتبال

۵ مدیرعامل و ۶ سرمربی، مورد عجیب سپیدرود!

اعلام نهایی برنامه هفته دوم دسته اول

آماده‌سازی ورزشگاه تختی ارومیه برای هفته دوم لیگ دسته یک فوتبال

اسامی محرومان لیگ دسته اول در هفته دوم / شمشیرهای برهنه سرمربیان لیگ یک در هفته اول!

نود ارومیه: باز هم لیگ یک، باز هم اعتراضات کنار خط!

برجای مانده از سپیدرود – مس: از اسب افتادیم از اصل نه!

افشین ناظمی: خبرهای خوشی برای سپیدرود رشت در راه است

گزارش تصویری از نخستین تمرین سپیدرود با مدیریت تازه و بازگشت محمد زینال!

ملکی: آقای تارتار؛ آه من همیشه پشت سرت است!

مراسم معارفه مدیرعامل جدید سپیدرود برگزار شد

گزارش تصویری از مسابقه دوستانه بزرگسالان سپیدرود – جوانان سپیدرود

عید غدیر؛ عید ولایت مبارک باد

حمایت از sepidroodsc در گوگل