توحید غلامی: هر فوتبالیستی دوست دارد با کریمی کار کند / محمد غلامی: شک نکنید سپیدرود در لیگ می‌ماند

تاریخ: ۲۲ / ۱۰ / ۹۶     ساعت: ۱۲:۲۷

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – بازیکن تیم سپیدرود رشت از تساوی تیمش در خانه پیکان ابراز رضایت کرد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ورزش سه، توحید غلامی پس از تساوی سپیدرود مقابل پیکان اظهار داشت: احتیاج به حداقل امتیاز داشتیم. بعد از یک شکست خانگی امروز هوادارانمان هم به تهران آمده بودند و خیلی بد بود اگر شکست می خوردیم.

در بازی های خارج از خانه یک امتیاز هم بگیریم خوب است اما در خانه باید همه توانمان را به کار بگیریم. سپیدرود در بازی های خانگی امیدوار کننده نتیجه می گیرد.

بازیکن سپیدرود درباره حضور علی کریمی روی نیمکت این تیم گفت: علی کریمی اسطوره مملکت است و هر فوتبالیست ایرانی دوست دارد زیرنظر بزرگان فوتبال ایران کار کند. من پارسال با یک مربی بزرگ کار کردم و امسال هم با آقای کریمی هستیم و شرایط خوب است.

محمد غلامی: شک نکنید سپیدرود در لیگ می‌ماند

محمد غلامی پس از تساوی سپیدرود مقابل پیکان اظهار داشت: هدف ما کسب سه امتیاز این بازی بود تیم پیکان تیم خوبی داشت هرچند ۸ هفته به برد نرسیده بود.

ما هفته پیش استحقاق کسب سه امتیاز را داشتیم اما امروز خوشحالیم که موفق شدیم یک امتیاز به دست آوریم. این جرقه‌ای است که انشاالله در بازی های بعدی به میانه جدول برسیم.

مهاجم سپیدرود درباره شانس این تیم برای ماندن در لیگ برتر گفت: صد در صد مطمئن باشید سپیدرود در لیگ می ماند هدف ما با علی کریمی این است که علاوه بر بقای در لیگ به رتبه های میانی هم برسیم. دو، سه بازیکن دیگر به تیم ما اضافه می شوند و شرایط ما بهتر خواهد شد.

او درباره شرایط مالی سپیدرود افزود: الان از لحاظ مالی مشکلی نداریم و همه چیز خوب است و پرداختی ها به موقع انجام شده است.

غلامی در خصوص بازی هفته آینده مقابل سپاهان گفت: من دو سال در سپاهان بازی کردم. سپاهان تیم پرمهره ای است و مربی خوبی دارد. کرانچار مربی با دانشی است؛ اما ما در رشت فقط به سه امتیاز فکر می کنیم.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


حمایت از sepidroodsc در گوگل