تیم امید سپیدرود، قهرمان منطقه دو امیدهای کشور

تاریخ: ۲۰ / ۱۲ / ۹۶     ساعت: ۱۵:۴۲

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – دو تیم فوتبال امید سپیدرود رشت و شهرداری انزلی موفق شدند به مرحله نهایی امید های کشور راه پیدا نمایند.

به گزارش سایت سپیدرود، در پایان مرحله مقدماتی لیگ مناطق امیدهای کشور، دو تیم گیلانی سپیدرود رشت و شهرداری انزلی موفق شدند از گروه دوم این مسابقات به جمع ۱۶ تیم برتر مرحله نیمه نهایی راه پیدا کنند.

بنابراین گزارش، مسابقات فوتبال لیگ مناطق امیدهای کشور با شرکت ۴۵ تیم در هشت گروه آغاز شد که گروه دوم این مسابقات از تاریخ ۱۵ تا ۱۹ اسفندماه در آستارا و در زمین ورزشی وحدت این شهر برگزار گردید.

در گروه دوم این مسابقات تیم های امید سپیدرود رشت، مقاومت آستارا، پاس شمیران البرز، البرز زنجان، گسترش فولاد مشهد و شهرداری انزلی در یک گروه با یکدیگر به رقابت پرداختند و در روز پایانی دو تیم گیلانی سپیدرود و شهرداری انزلی به مرحله نهایی راه پیدا کردند.

در نخستین روز این گروه، شهرداری انزلی با نتیجه چهار بر سه پاس شمیران البرز را شکست داد، البرز زنجان با نتیجه ۲ بر یک بر گسترش فولاد مشهد غلبه کرد و سپیدرود رشت با نتیجه ۲ بر صفر بر مقاومت آستارا پیروز شد.

تیم سپیدرود در نیمه نخست این دیدار با نتیجه یک بر صفر از میزبان بازی ها پیش افتاد و گل دوم را نیز در دقایق پایانی به ثمر رساند. هر ۲ گل سپیدرود رشت را رضا عاشوری در دقایق ۳۷ و ۸۹ به ثمر رساند و قضاوت این دیدار بر عهده محمد معافی، حسین دامچی و علی رزاق پور، هرسه از استان مازندران بود.

در روز دوم این رقابت ها، بازی تیم های البرز زنجان برابر سپیدرود رشت در وقت قانونی مسابقه با نتیجه یک بر یک خاتمه یافت، که تک گل سپیدرود توسط ناصری به ثمر رسید و در ضربات پنالتی، تیم زنجان با نتیجه چهار بر سه بر تیم رشت غلبه کند.

در بازی دوم این گروه، شهرداری انزلی با نتیجه چهار بر صفر، گسترش فولاد مشهد را شکست داد و دومین پیروزی تیم انزلی در این مسابقات رقم خورد. تیم مقاومت آستارا نیز در دقیقه ۲۸ با گل سامان شکوری بر پاس شمیرانات البرز غلبه کرد و به نخستین پیروزی خود دست یافت.

در روز سوم این رقابت ها در ورزشگاه وحدت آستارا، پاس شمیران البرز با نتیجه چهار بر صفر بر گسترش فولاد مشهد پیروز شد و در دقیقه ۹۲ بازی، بازیکنان گسترش فولاد در اعتراض به قضاوت کمک داور دوم، او را مورد ضرب و شتم قرار دادند اما با ورود به موقع نیروی انتظامی و عوامل اجرایی، اوضاع آرام شد.

در بازی دوم این گروه که از ساعت ۱۲ ظهر روز پنجشنبه برگزار شد، تیم سپیدرود رشت با نتیجه یک بر صفر شهرداری انزلی را شکست داد و اولین شکست تیم انزلی در این مسابقات رقم خورد. تک گل امید سپیدرود را رضا عاشوری وارد دروازه شهرداری انزلی کرد تا رشتی ها هفت امتیازی شوند و در آستانه صعود از این مرحله قرار بگیرند.

در دیگر مسابقه این گروه تیم مقاومت آستارا نیز با نتیجه سه بر یک برابر البرز زنجان مغلوب شد و دومین شکستش را تجربه کرد. پس از پایان نیمه اول بازی تیم های آستارا و زنجان، بین یکی از تماشاگران با یکی از بازیکنان تیم زنجان در خارج از میدان بازی، درگیری روی داد که با حضور عوامل اجرایی خاتمه یافت.

چهارمین روز مسابقات فوتبال لیگ مناطق امیدهای کشور در گروه دوم با برتری تیم های پاس شمیران البرز، سپیدرود رشت و شهرداری انزلی بر رقبای خود و اخراج یک بازیکن و ۲ مربی خاتمه یافت.

در روز چهارم تیم پاس شمیرانات با نتیجه سه بر یک بر تیم البرز زنجان پیروز شد و سپیدرود رشت با نتیجه چهار بر صفر، گسترش فولاد مشهد را شکست دادتا با ۱۰ امتیاز در صدر گروه جای بگیرد.

مقاومت آستارا با نتیجه ۲ بر یک از شهرداری انزلی شکست خورد. در نیمه دوم مسابقه تیم مقاومت آستارا و شهرداری انزلی، تیم انزلی با یک گل پیش افتاد و داور بعد از وقوع خطا بر روی یکی از بازیکنان این تیم، به نفع تیم آستارا ضربه پنالتی اعلام کرد و بازیکنان و مربیان تیم انزلی اعتراض کردند و داور، یکی از بازیکنان و ۲ نفر از مربیان آن را اخراج کرد و گل دوم این تیم در وقت اضافه به ثمر رسید.

تک گل تیم مقاومت آستارا را امیرحسین شرق زاد از روی نقطه پنالتی و گل های تیم شهرداری انزلی را سجاد قاصدی و مهدی رهنما به ثمر رساندند و قضاوت این بازی بر عهده حسین حیدری، حسین دامچی و عباس عسگری بود.

در پنجمین و آخرین روز این بازی ها در روز شنبه، تیم سپیدرود با برتری یک بر صفر مقابل البرز شمیرانات با کسب سیزده امتیاز به عنوان قهرمانی دست یافت و تیم شهرداری انزلی دوم شد و سایر تیم ها به لیگ های استانی سقوط کردند.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

تاسوعا و عاشورای حسینی تسلیت باد

گزارش تصویری از تمرین سپیدرود

روی خط بازی با پرسپولیس: علی صفایی داور، اصفهانیان ناظر / ماهینی مصدوم شد

گزارش تصویری سایت سپیدرود از فتح ال گیلانو توسط رشتی ها

محمد غلامی: دوست دارم در هر بازی هواداران را خوشحال کنم

اختلاف رشت و انزلی؛ یک ماجرای ساختگی / «ال گیلانو» چرا «ال سنگیلانو» شد؟!

گزارش تصویری: سپیدرودی ها در سالن وزنه

علی کریمی خطاب به برنامه ۹۰: سپیدرود بی کس و کار نیست؛ فکر نکنید هر غلطی دلتان می خواهد، می توانید انجام دهید!

گزارش تصویری گیل خبر: پیروزی سپیدرود در ال گیلانو زیر بارش سنگ ها

نگاه ویژه – چرا نام ملوان با حاشیه و درگیری گره خورده است!؟

واقعیتی از دربی گیلان که نباید فراموش شود: سپیدرود برد یا ملوان باخت؟

غلامی: سنگ پایین تر می خورد، ممکن بود چشم بازیکن ما کور شود / در عمرم، جنجالی مثل دربی گیلان ندیده بودم

بازخوانی ماجراهای دربی گیلان: پورغلامی کجا به علی کریمی باخت؟

تعطیلات آخر هفته همراه با سنگ و چوب: دربی گیلان، فوتبال به قیمت جان

کریمی: جای داور بودم قبل از دقیقه ۲۰ بازی را قطع می‌کردم

حمایت از sepidroodsc در گوگل