تیم های حاضر در یک چهارم نهایی جام حذفی؛ ۲ غریبه دربین مدعیان!

تاریخ: ۲۱ / ۰۷ / ۹۷     ساعت: ۰۲:۰۷

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی یک تیم از لیگ دسته دوم و یک تیم از لیگ دسته اول حضور دارند و سایر تیم‌ها مدعی قهرمانی هستند.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری فارس، مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی  این مرتبه قرار است که در شهر مشهد ودر روز پنجشنبه قرعه کشی شود تا تیم‌ها حریفان خود را بشناسند.

در جمع تیم‌های صعود کرده به این مرحله داماش گیلانیان که تیمی از لیگ دسته دوم است تقریبا یک تیم غریبه و شگفتی‌ساز محسوب می‌شود.

داماش گیلانیان راه دشواری را تا این مرحله طی کرده و با شکست دادن چوکای تالش و مقاومت تهران خود را به این مرحله رسانده است. مس کرمان لیگ یکی هم با شکست دادن دو تیم از لیگ‌های پایین‌تر به جمع مدعیان اضافه شده است. مس توانسته تیم‌های پدیده ملک شاهی و سیراف کنگان بوشهر را شکست بدهد.

تیم پرسپولیس هم هنوز به مرحله یک چهارم نهایی صعود نکرده و باید ابتدا بازی معوقه‌اش در مرحله یک شانزدهم را مقابل نود ارومیه تیم لیگ یکی انجام بدهد.

روی کاغذ همه شانس برد را به پرسپولیس می‌دهند اما برانکو به خوبی شکست مقابل قشقایی شیراز دسته دومی را به یاد دارد. بنابراین به هیچ عنوان این تیم نوپا را دستکم نمی‌گیرد بخصوص اینکه نود ارومیه هفته گذشته به اولین بردش در لیگ یک دست پیدا کرد.

استقلال و سایپا باید روز ۱۰ آبان مسابقه مرحله یک هشتم خود را انجام بدهند و برنده این دیدار به جمع ۸ تیم مرحله یک چهارم صعود خواهد کرد.

پنجشنبه این هفته و  قبل از بازی پرسپولیس و نود ارومیه قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی انجام می‌شود و تیم ها حریفان خود را شناسایی می‌کنند. نام تیم‌های صعود کرده به شرح زیر است:

صنعت نفت آبادان، ماشین سازی تبریز، پدیده، برنده بازی استقلال و سایپا، مس کرمان، داماش گیلانیان، سپاهان، برنده بازی پرسپولیس و نود ارومیه که باید با سپیدرود بازی کند.

قطعا خیلی از تیم‌ها دوست دارند در این مرحله مقابل داماش گیلانیان بازی کنند که ضعیف‌ترین تیم این مرحله روی کاغذ است و گرنه سایر تیم‌ها همگی در قواره یک مدعی قهرمانی محسوب می شوند.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

گزارش تصویری خبرگزاری مهر از دیدار تیم های سپیدرود و پرسپولیس

علی کریمی چک های سپیدرود را پاس نمی کند / نظرمحمدی چک کریمی را برگشت زد

فوتبال خصوصی در سال ۹۷؛ مالکیت های جنجالی

سند واگذاری مشکوک باشگاه سپیدرود رشت از علی کریمی به بیات

گزارش تصویری سایت فوتبالی از پیکار سپیدرود رشت و پرسپولیس

استقلال خوزستان، یک قدم تا انحلال؟

اعتراض به غلامی؛ چرا پنالتی را گل نکردی؟

دو چهره متفاوت سپیدرود برابر پرسپولیس

گزارش تصویری دیدار تیمهای سپیدرود رشت و پرسپولیس تهران

۷ برش از دیدار سپیدرود – پرسپولیس

بررسی داوری سپیدرود – پرسپولیس: وتوی جنجالی در استادیوم سردار جنگل

غلامی: اگر پنالتی گل می شد شاید بازی برمی‌گشت / بایرامی: امیدوارم در لیگ بمانیم

حواشی دیدار سپیدرود رشت – پرسپولیس تهران + گزارش تصویری

دست نشان: هنوز ۲۴ امتیاز دیگر مانده و می توانیم در لیگ برتر بمانیم

برانکو: باید از نتایج مان در سال ۹۷ خوشحال باشیم / مثل همیشه پنالتی ما مردود اعلام شد

حمایت از sepidroodsc در گوگل