جادوگر با سلاح کامل برابر علی دایی و سایپا / انگیزه های پیام صادقیان مقابل علی دایی

تاریخ: ۱۵ / ۱۱ / ۹۷     ساعت: ۲۳:۳۰

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – تمام بازیکنان سپیدرود برای بازی برابر سایپا تهران آماده هستند تا علی کریمی تیمی کامل برای جدال با علی دایی باشد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ورزش سه، بعد از ظهر فردا سپیدرود رشت در اولین بازی نیم فصل دوم خود برابر سایپا تهران قرار می‌گیرد و به دنبال این است با شروعی قدرتمندانه از قعر جدول فاصله بگیرد و برای دومین سال پیاپی جشن بقا در لیگ برتر را برپا کند.

اما برای این مسابقه علی کریمی تیم کاملی در اختیار دارد و دغدغه‌ای برای انتخاب ترکیب نهایی نخواهد داشت. حسین ابراهیمی و میلاد شیخ سلیمانی با بر طرف شدن مصدومیت شان می‌توانند از ابتدا در میدان حاضر باشند.

از طرف دیگر پیام صادقیان که از مصدومیت جزیی رنج می‌برد حالا به طور کامل بهبودی خود را کسب کرده و می‌تواند برابر مربی محبوب خود بازی کند. دو مدافع گرجستانی سپیدرود هم امروز توانستند آی تی سی خود را از فدراسیون فوتبال دریافت کنند و به احتمال فراوان در خط دفاع مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

انگیزه های پیام صادقیان مقابل علی دایی

هافبک سابق پرسپولیس اکنون با پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت از انگیزه زیادی برای اولین نمایش رسمی در ترکیب سپیدرود برخوردار است.

 پیام صادقیان بعد از حضور دو ساله در فوتبال ترکیه بار دیگر به ایران بازگشته و با حضور در جمع شاگردان علی کریمی در سپیدرود، در اولین گام خود را مهیای جدال با سایپا و علی دایی می‌کند.

صادقیان که در دو مقطع در پرسپولیس و صبای قم زیر نظر علی دایی به بازی پرداخته، بعد از حضوری کوتاه مدت در ماشین سازی تبریز، راهی لیگ ترکیه و تیم عثمانلی شد و در بازگشت به دعوت علی کریمی راهی رشت شده است.

او در دیدار مقابل پرسپولیس در جام حذفی به دلیل مصدومیت غایب بود و اکنون شرایط بازی در اولین هفته دور برگشت را به دست آورده و باید دید مقابل سایپا موفق خواهد شد نمایش مدنظر علی کریمی را برای کسب نتیجه به اجرا بگذارد یا خیر.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


حمایت از sepidroodsc در گوگل