جادوی امیدوار کننده کریمی ادامه پیدا می کند؟

تاریخ: ۲۳ / ۰۷ / ۹۷     ساعت: ۲۰:۳۹

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – تیم سپیدرود رشت بعد از ورود علی کریمی تیمی امیدوار کننده ظاهر شده و در ۲۷۰ دقیقه تنها دو گل دریافت کرده است.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ورزش‌سه، همواره تیم هایی که وضعیت آشفته ای در شروع لیگ برتر دارند تمامی آمارهای منفی را به نام خود زده و سرانجام شان سقوط به لیگ پایین تر است.

سپیدرود هم از این قاعده مستثنی نبود و با شروع لیگ برتر و قبل از آمدن علی کریمی با ۱۴ گل خورده در ۵ بازی بدترین خط دفاع لیگ برتر را به نام خود زد.

این تیم بعد از آمدن علی کریمی در سه بازی خود برابر صنعت نفت آبادان، پرسپولیس و پیکان تنها دو گل دریافت کرد تا نشان دهند در این فاز پیشرفت قابل توجهی داشته است.

حالا این باشگاه که از ناحیه دفاعی نقط ضعف را احساس می کرد صبح امروز بابک حاتمی را در پست دفاع راست جذب کرد تا با آزاد شدن میلاد قربان زاده و رفتن آن به یک خط جلوتر دست علی کریمی برای تغییرات تاکتیکی بازتر شود.

سپیدرود با شروع لیگ برتر در خانه به مصاف ذوب‌آهن اصفهان می رود و کار سختی برای کسب اولین برد خود در مسابقات دارد. سحر طلایی علی کریمی در این دیدار گل نخوردن از حریف اصفهانی است تا بتواند با استفاده از ضعف موجود در خط دفاع ذوبی‌ها به گل دست یافته و اولین سه امتیاز را دشت کند.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


حمایت از sepidroodsc در گوگل