جنگ آبی و قرمز سپیدرود – استقلال، فقط در کلام آسان است

تاریخ: ۱۴ / ۰۹ / ۹۷     ساعت: ۱۷:۰۸

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – بازی استقلال با سپیدرود به ظاهر آسان، اما در باطن سخت است. به این بازی جنگ آبی و قرمز را هم اضافه کنید.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرورزشی، سپیدرود- استقلال فقط در کلام برای شفر و آبی‌پوشان راحت است، اما در عمل چنین نخواهد بود. استقلال خواهد دید که برای رسیدن به پیروزی باید پرتلاش بازی کند و برای نفوذ تاکتیک‌های مختلفی را پیاده کند.

استقلال در بازی با صنعت نفت روان‌تر از همیشه بازی کرد و گل‌هایی هم که زد متفاوت بود و این بدین معنی است که تیم شفر خود را پیدا کرده و راه مشخصی برای گلزنی ندارد و به فراخور شرایط بازی با توجه به دوندگی و تنوع در تاکتیک موقعیت پیدا می‌کند، اما واقعیت این است در بازی با سپیدرود این فضا به خوبی برای استقلالی مهیا نخواهد شد.

شاگردان علی کریمی اگر چه در آخرین بازی خانگی یک بر صفر به تیم نفت مسجدسلیمان باختند، اما بازی با استقلال برای آن‌ها حکایت دیگری خواهد داشت. یقیناً با انگیزه و دونده بازی خواهند کرد و تلاش می‌کنند همه راه‌های نفوذ را ببندند. طبیعتاً تیم علی کریمی نقشه راه‌هایی نیز برای رسیدن به گل دارد و همه این‌ها شامل یک پیام برای استقلالی‌هاست.

بازی با سپیدرود به ظاهر آسان، اما در باطن سخت است. به این بازی جنگ آبی و قرمز را هم اضافه کنید. علی کریمی از تیم رقیب است. مربی‌ای که در بازی با پرسپولیس به شدت از سوی تماشاگران تیم تشویق شد و محبوبیت فوق العاده‌ای دارد. بازیکنان سپیدرود هم قرمز‌پوش هستند و شاید این بازی بیانگر جنگ آبی و قرمز باشد.

سپیدرود هم‌اکنون یکی از دو تیم انتهای جدول است و این بدین معنی است که در خطر سقوط به دسته اول قرار دارد. این بدترین اتفاق ممکن می‌تواند برای سپیدرود باشد که نیم‌فصل را با حضور در رتبه پانزدهم یا شانزدهم جدول تمام کند.

بنابراین می‌شود منتظر بود که در بازی با استقلال، سپیدرود همه توان خود را برای رسیدن به پیروزی به کار بگیرد. انگیزه مضاعف شاگردان علی کریمی در این بازی فضا‌ها را برای استقلال تنگ‌تر خواهد کرد تا جایی که استقلال برای رسیدن به پیروزی مجبور خواهد شد از موقعیت‌های محدود بهره ببرد.

اما بازی در چمن مصنوعی برای استقلال سخت‌تر از سپیدرود است به این خاطر که سپیدرود به بازی در این زمین عادت دارد. استقلال برای هماهنگی خود با شرایط باید پیش از حضور در رشت چند جلسه‌ای در چمن مصنوعی تمرین کند.

در این صورت یک بازی خوب از هر دو تیم خواهیم دید. جدال آبی‌ها با اسطوره و محبوب قرمز‌ها می‌تواند یکی از بازی‌های جالب هفته پانزدهم باشد.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

لیست بازیکنان مدنظر سپیدرود برای نیم فصل دوم: کریمی به‌ دنبال پایین آوردن میانگین سنی

چهار نیمکت و ده کاندید؛ جنگ خانه نشین ها

نمایش اغراق آلود تعصب، اثری از حسین کعبی! / دغدغه او کدام است: لیست خروج یا فوتبال رشت؟

سود بردن پرسپولیس از برنامه عجیب جام حذفی: چرا سپیدرود-پرسپولیس پس از لغو محرومیت انجام می شود؟

گزارش تصویری دیار میرزا از دیدار تیم های سپیدرود و استقلال

به بهانه جدایی جلالی از پیکان: نقد تیم بی‌تماشاگر؛ باز ببازید، کسی ملالی ندارد!

استقلال صدرنشین دیدارهای خارج از خانه؛ آبی‌های اهواز در قعر جدول

کدام مربیان نیم فصل دوم را نمی بینند؟

سه شنبه سرنوشت ساز سپیدرود: فقط بازیکنانی به تمرینات بر می گردند که با آنها تماس گرفته شود

شوخی روز؛ مگر قلیان در رشت چند است؟

بخش پایانی گزارش تصویری فارس: شکست سنگین سپیدرود مقابل استقلال

منوچهری: مشکل خاصی با علی آقا ندارم / کریمی برای نتیجه‌ به افراد قوی‌ احتیاج دارد

شیخ سلیمانی: داور پنالتی ما را می گرفت شکست سنگین ما مقابل استقلال رقم نمی خورد

یک پرسش پس از یک شکست سنگین؛ آیا آنالیزور و کادرفنی به آنالیز برنامه نود توجه نکردند؟

گزارش ویژه؛ پنج شوک و تنها یک موفقیت!

حمایت از sepidroodsc در گوگل