حاشیه های بازی سپیدرود و نفت مسجد سلیمان؛ استقبال طرفداران سپیدرود و ایرادهای عجیب نماینده فدراسیون

تاریخ: ۰۲ / ۰۹ / ۹۷     ساعت: ۲۲:۱۲

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – دیدار تیم های فوتبال سپیدرود رشت و نفت مسجد سلیمان خالی از حاشیه نبود که از آن میان می توان به استقبال خوب تماشاگران و همچنین ایرادهای عجیب نماینده فدراسیون به طبل زنی طرفداران تیم میزبان اشاره کرد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری ایرنا، تیم های فوتبال سپیدرود رشت و نفت مسجد سلیمان عصر جمعه در هفته سیزدهم رقابت های فوتبال لیگ برتر کشور در رشت به مصاف هم رفتند که در نهایت نفت مسجد سلیمان با نتیجه یک بر صفر میزبانش را شکست داد.

با توجه به اینکه تیم سپیدرود رشت در دو بازی گذشته خود برابر تیم های پارس جنوبی جم و فولاد خوزستان به برتری رسیده بود، طرفداران این تیم از این بازی استقبال خوبی داشتند و با وجود سردی هوا، حدود هفت هزار تماشاگر خود را به ورزشگاه رسانده تا از نزدیک نظاره گر این دیدار باشند.

درحالیکه ورزشگاه سردار جنگل رشت فاقد اینترنت است ، یکی از شرکت های ارائه‌ دهنده خدمات اینترنت، در چند نقطه ورزشگاه اقدام به تبلیغ کرده بود اما نبود اینترنت، خبرنگاران را با مشکل مواجه کرد.

قبل از آغاز این دیدار هر دو تیم وارد زمین شدند و به مدت ۳۰ دقیقه مشغول گرم کردن خود شدند که هنگام ورود سپیدرود ، تماشاگران به شدت بازیکنان و همچنین علی کریمی سرمربی تیم را تشویق کردند.

حدود ۲۰ تماشاگر نیز در جایگاه تیم مهمان حضور یافته و نفت مسجد سلیمان را تشویق می کردند که هنگام به ثمر رسیدن گل برتری این تیم، این تماشاگران سر از پا نمی شناختند و به شدت خوشحال بودند.

همچنین قبل از آغاز بازی کادر فنی سپیدرود به سمت کادر فنی نفت مسجد سلیمان رفته و با اهدای دسته گل به آنان خوش آمد گفتند که در این بین، نیمکت نشینان نفت نیز به سمت علی کریمی آمدند و با سرمربی سپیدرود روبوسی کردند.

اسکوبورد ورزشگاه سردار جنگل رشت نیز در اواسط نیمه اول این مسابقه خاموش شد و از کار افتاد که سرانجام مشخص نشد مشکل خاموشی اسکوبورد چه بود.

داوود رفعتی نماینده فدراسیون در این بازی ، به طبل زنی طرفداران سپیدرود اشکال گرفت؛ در نیمه اول و در چند نوبت رفعتی به کادر مدیریتی سپیدرود بابت طبل زنی هواداران پشت دروازه این تیم تذکر داد که در نهایت این تذکرات منجر به قطع نواختن طبل از سوی هواداران سپیدرود شد و این در حالیست که این طرفداران پشت نیمکت سپیدرود قرار داشتند.

حسین کعبی که در این دیدار نیز نیمکت نشین بود، در دقیقه ۷۵ وارد زمین بازی شد و هنگام ورود این بازیکن به زمین، طرفداران سپیدرود به شدت او را تشویق کردند.

با به صدا درآمدن سوت پایان این بازی، نیمکت نشینان و بازیکنان تیم نفت مسجد سلیمان بابت این پیروزی خارج از خانه بسیار خوشحال بودند و بابت کسب این سه امتیاز به هم تبریک می گفتند در سوی دیگر نیز بازیکنان، کادر فنی سپیدرود و همچنین تماشاگران این تیم از این شکست خانگی بسیار مغموم بوده و خوشحالی تیم مقابل را نظاره گر بودند.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

انتقاد علی کریمی از وضعیت فعلی فوتبال کشور

نخستین تمرین سپیدرود پس از اردوی دو هفته ای تهران

آنها که به لیگ برتر برگشتند؛ و ناگهان خانه!

پست اینستاگرامی دور از انتظار پیام صادقیان رو به کی روش!

نورمحمدی: در نیم فصل دوم هر بازی برای مان فینال است

کعبی: ایراد من فوتبالی نبود

روی خط استقلال خوزستان: انتظار داشتیم فولاد سراغ مبعلی نمی آمد / دلفی و خشتان را از دست نمی‌دهیم

استفاده از VAR در نیم فصل دوم

تیم فوتبال امید مقاومت توسط شاگردان کریمی گلباران شد

احتمال موافقت برانکو با جدایی بازیکن پرسپولیس: طاهرخانی شاگرد علی کریمی می شود؟

دو بازیکن در انتظار لیست نهایی کریمی

نظرمحمدی: دیدارهای مرحله مقدماتی حکم بازی های تدارکاتی را دارند / عدم انگیزه کافی بازیکنان مقابل عراق

شیطنت مربیان جوان سر کلاس درس!

۱۶ صندلی داغ لیگ خلیج فارس؛ از امپراتور، ژنرال، شهریار تاجادوگر و شیر ژرمن

یادداشت رادنی دیدار در سایت سپیدرود بین ۸ اثر برتر قاره آسیا – اقیانوسیه

حمایت از sepidroodsc در گوگل