حسینی: امیدوارم هواداران از ما حمایت کنند / پرسپولیس مدیون بیرانوند است

تاریخ: ۱۶ / ۰۹ / ۹۶     ساعت: ۱۱:۴۵

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – گلر سپیدرودی ها می گوید این تیم تنها با بدشانسی موفق نشد دیدار برابر پرسپولیس را به سود خود به پایان برساند.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ورزش سه، سیدمحمد حسینی دروازه بان تیم سپیدرود در دیدار این تیم برابر پرسپولیس نیز به مانند دیگر بازی های لیگ عملکرد خوبی به ثبت رساند. او درباره این دیدار گفت: بازی خوبی بود و همه دیدند ما موقعیت های خیلی خوبی داشتیم که می توانستیم با استفاده از آنها به همه امتیازات این بازی دست پیدا کنیم.

به نظر من پرسپولیسی ها در این دیدار مدیون علیرضا بیرانوند هستند، چرا که روز خوبی داشت و نشان داد به حق دروازه بان شماره یک تیم ملی است.

او ادامه داد: مقابل پرسپولیس بازی کردن برای هر تیمی سخت است. آن هم پرسپولیسی که در یک دهه گذشته یکی از بهترین ها و آماده ترین تیم های تاریخ این باشگاه است. موقعیت های خوبی روی دروازه آنها درست کردیم و نمی دانم چطور شد نتوانستیم در این دیدار به برتری برسیم.

واقعا یکی از بدشانس ترین تیم های لیگ هستیم. در روزی که می‌توانستیم مقابل پرسپولیس یک امتیاز بگیریم یا حتی بازی را ببریم، نتیجه را واگذار کردیم و شرایطمان سخت شد و باید هر چه زودتر فکری به حال این وضعیت کرد.

حسینی در ادامه گفت: دوست دارم در جدول بمانیم و امیدوارم در نیم فصل دوم جبران کنیم  و هواداران از ما حمایت کنند و با این ور و آن ور رفتن، شعار زنده باد مرده باد سر ندهند. این گروهی که سپیدرود را گرفتند با اعتماد به نفس صحبت می کنند و باید زمان داد و شرایط سختی را در سپیدرود دارند.

او در رابطه با خداحافظی نظرمحمدی با سپیدرودی ها گفت: چه بازی را ببرید و چه ببازید جو رختکن بعد از بازی احساساتی است و به همین دلیل او نیز احساساتی شد و این صحبت را مطرح کرد و با این حساب باید زمان بگذرد تا ببینیم چه اتفاقی برای سپیدرود می افتد.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


حمایت از sepidroodsc در گوگل