حسین کعبی: فوتبالم را با عزت شروع کردم و با عزت هم به پایان رساندم

تاریخ: ۲۸ / ۰۹ / ۹۷     ساعت: ۱۸:۲۸

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – حسین کعبی،‌ کاپیتان پیشین تیم فوتبال سپیدرود پس از خداحافظی از دنیای بازیگری گفت: برای اتخاذ این تصمیم با علی کریمی مشورت کردم.

به گزارش سایت سپیدرود، حسین کعبی در گفت و گو با خبرگزاری تسنیم درباره خداحافظی اش از دنیای بازیگری و اضافه شدن به کادرفنی تیم سپیدرود گفت: این تصمیمی بود که خودم گرفتم و به نظرم زمان خوبی برای خداحافظی بود.

دوست داشتم وارد عرصه مربیگری شوم. در هر صورت من یک روز به فوتبال آمدم و یک روز هم باید آن را کنار می گذاشتم. خدا را شکر بعد از دو سال که از فوتبال دور بودم،‌ سپیدرود من را احیا کرد و الان هم در این تیم محبوب و پر هوادار از دنیای بازیگری خداحافظی می‌کنم.

وی افزود: مشورت خوبی با علی کریمی انجام دادم،‌ او مربی و هم‌بازی من بوده و خیر و صلاح من را می خواهد. از الان به بعد هم به عنوان همکار کنار هم خواهیم بود.

آرزوی من بود کنار علی کریمی کار کنم و خدا را شکر فوتبالم را با عزت شروع کردم و با عزت هم به پایان رساندم.

کاپیتان پیشین تیم فوتبال سپیدرود در پاسخ به این پرسش که «چرا تا انتهای فصل به دوران بازیگری خود ادامه نداده است؟» عنوان کرد: دوست داشتم در این مقطع یک جوان به تیم بیاید و کمک کند. همانطور هم که گفتم می‌خواستم کنار علی کریمی کار کنم.

سپیدرود کادرفنی فوق العاده خوبی دارد و الان فرصت خوبی است تا من از آن ها چیز‌های زیادی یاد بگیرم. همچنین می خواستم منافع تیم هم با تصمیم من حفظ شود.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


حمایت از sepidroodsc در گوگل