حق شناس: باید در نیم فصل بازیکن جذب کنیم

تاریخ: ۳۰ / ۰۸ / ۹۷     ساعت: ۲۲:۱۱

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – مربی باشگاه سپیدورد رشت می‌گوید نگاه امیدوارانه ای به باشگاه از زمان حضور آقای کریمی به باشگاه تزریق شده است.

به گزارش سایت سپیدرود، سهیل حق‌شناس، مربی باشگاه سپیدورد رشت در گفت و گو با ایسنا، درباره شرایط باشگاه در یک هفته تعطیلی لیگ یک اظهار کرد: بعد از دو برد پی در پی که توانستیم در رشت و اهواز به دست آوریم، شرایط تیم هم به لحاظ جدولی و هم به لحاظ روحی در وضعیت بهتری قرار گرفت.

شرایط بازیکنان نسبت به قبل خیلی بهتر شده است. از لحاظ تاکتیکی نیز بازیکنان توانستند انتظارات را برآورده کنند. نکته منفی کار مصدومیت بعضی از بازیکنان تیم است که برای ما دردسرساز شده است.

او ادامه داد: ما روی روند رو به رشدی قرار گرفتیم و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا نوار موفقیت تیم پاره نشود. شریط روحی بازیکنان خیلی بهتر شده و توانستند به یک خودباوری برسند.

حق شناس درباره اتفاقات قبل و بعد باشگاه در زمان خداداد عزیزی و علی کریمی نیز گفت: در زمان آقای خداداد عزیزی ما دچار بسیاری مشکلات متعدد مالی بودیم که از دست خیلی ها خارج بود و همین باعث شد تا نتایج خوبی نتوانیم کسب کنیم و در چند هفته اول تنها یک امتیاز به دست ‌آوریم.

در آن زمان متاسفانه همدلی باشگاه از بین رفته بود و این هم تقصیر مدیریت باشگاه بود.

اما بعد از حضور آقای کریمی در باشگاه همان‌طور که مسائل فنی و تاکتیکی در شرایط خوبی قرار گرفت، ‌بسیاری از مسائل مدیریتی و مالی حل شد. در کل نگاه امیدوارانه ای به آینده در ذهن مجموعه ایجاد شد. با انجام شدن مسائل مالی باشگاه و دادن درصدی از مبالغ به بازیکنان، انگیزه و روحیه بازیکنان افزایش پیدا کرده است.

مربی تیم سپیدرود در ادامه اظهار کرد: ما شاید مثل تیم‌های متمول و دولتی نتوانیم قرارداد آن‌چنانی ببندیم ولی در حال حاضر توانستند ۳۰ درصد قراردادشان را بگیرند. این نشان دهنده این است که آقای کریمی توانستند یک تغییر و تحول زیادی در باشگاه ایجاد کنند.

حق‌شناس هم‌چنین خطاب به مسوولان خاطرشنان کرد: درست است که سپیدورد تیم کاملا خصوصی است ولی سپیدورد ریشه‌اش با فرهنگ شهر ما گره خورده است.

مسوولان ما در انتخابات و سخنرانی‌ها از این تیم مایه می‌گذارند. این است که مسوولان باید یک فکری به حال تیم کنند. علی کریمی یک نفر است و تنهایی قادر به حل تمام مشکلات نیست امیدوارم یک هم‌فکری خوبی صورت گیرد تا شاهد سقوط این تیم نباشیم.

او در پایان گفت: ما به لحاظ بازیکن در شرایط محدودی قرار داریم. یک‌سری از بازیکنان تیم هستند که از فصل گذشته دچار مصدومیت شدند. چند بازیکن این فصل هم که دچار آسیب شدند بدین علت بوده که نتوانستیم به آن‌ها استراحت بدهیم و مهره جایگزین برای آن‌ها نداشتیم.

فشار بیش از حد باعث این اتفاقات شده است ضمن این که تعداد قابل توجهی از بازیکنان تیم ما بالای ۳۰ سال سن دارند و فشار بدنی آن‌ها در این سن باعث آسیب دیدگی می‌شود. ما برای این که در نیم فصل دوم بتوانیم شرایط خود را بهتر کنیم باید به جذب بازیکن بپردازیم.

ما سر این مساله محدودیت هایی سر مسائل مالی نیز داریم. شاید آقای کریمی بتواند با اعتبار خودش بازیکنانی را به تیم اضافه کند اما بالاخره باید از بیرون کمک هایی صورت گیرد تا ما بتوانیم بازیکنان مورد نظر خود را جمع کنیم و در ادامه آن بتوانیم جایگاه خوبی در جدول پیدا کنیم.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

کدام مربیان نیم فصل دوم را نمی بینند؟

سه شنبه سرنوشت ساز سپیدرود: فقط بازیکنانی به تمرینات بر می گردند که با آنها تماس گرفته شود

شوخی روز؛ مگر قلیان در رشت چند است؟

بخش پایانی گزارش تصویری فارس: شکست سنگین سپیدرود مقابل استقلال

منوچهری: مشکل خاصی با علی آقا ندارم / کریمی برای نتیجه‌ به افراد قوی‌ احتیاج دارد

شیخ سلیمانی: داور پنالتی ما را می گرفت شکست سنگین ما مقابل استقلال رقم نمی خورد

یک پرسش پس از یک شکست سنگین؛ آیا آنالیزور و کادرفنی به آنالیز برنامه نود توجه نکردند؟

گزارش ویژه؛ پنج شوک و تنها یک موفقیت!

گزارش تصویری سایت فوتبالی: برتری پرگل استقلال مقابل سپیدرود

در انتقاد به روند غیرشفاف مالکیت: چرا علی کریمی منتقد سپیدرود نیست؟

بابک مرادی گزینه زمستانی ارتش سرخ / روز تاریک ستاره سپیدرود برابر استقلال

بخش دوم گزارش تصویری خبرگزاری فارس ازجدال سپیدرود و استقلال

آخرین قوانین نقل و انتقالات در تعطیلات زمستانی / قرعه کشی جام حذفی

کریمی: به طور حتم جا به جایی بازیکن داریم / اول راهم و باخت مقابل استقلال بر گردنم است

سپیدرود تیم بی دفاع، استقلال تیم فرصت طلب

حمایت از sepidroodsc در گوگل