حق شناس: تا صبح هم بگوییم خوب بازی کردیم اما نتیجه نگیریم فایده ای ندارد

تاریخ: ۰۷ / ۰۸ / ۹۷     ساعت: ۱۰:۰۰

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود سهیل حق‌شناس، مربی تیم سپیدرود تأکید کرد این تیم باید در مسابقات خود امتیاز بگیرد تا از انتهای جدول جدا شود.

به گزارش سایت سپیدرود، سهیل حق‌شناس در گفت و گو با خبرگزاری تسنیم درباره شکست ۲ بر یک و دقایق پایانی تیم سپیدرود مقابل تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: خدا را شکر حداقل هواداران و مردم رشت می دانند ما با چه دغدغه هایی کارمان را شروع کردیم و نتوانستیم در جذب بازیکن آن طور که باید عمل کنیم.

با تمام اینها ما به بازیکنان مان ایمان داریم و می بینید با کمی تمرین کیفیت شان چقدر نسبت به ابتدای فصل بهتر شده است. فکر می کنم اگر کمبودها را جبران کنیم، خیلی بهتر خواهیم شد.

وی افزود: ما در هفته‌های گذشته سه بازی سخت مقابل تراکتورسازی، پیکان و پرسپولیس داشته‌ایم که در هر سه مسابقه در لحظات پایانی نتیجه را واگذار کرده‌ایم. این سه تیم بازیکنان بسیار خوبی دارند و جزو تیم های خوب لیگ برتر هستند. متأسفانه مقابل تراکتورسازی هم بعد از اینکه گل مساوی را زدیم بازیکنان تحت تأثیر جو بازی قرار گرفتند و کمتر از دو دقیقه دوباره گل خوردیم.

بچه ها در این بازی نشان دادند که ما می‌توانیم به این تیم امیدوار باشیم و امیدوارم حداقل این روند روبه رشد ادامه داشته باشد و بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم. ما تا فردا صبح هم بگوییم خوب بازی کردیم، اما نتیجه‌ نگیریم فایده ای ندارد. ما برای اینکه به تیم های بالایی خودمان برسیم نیاز به برد و امتیاز داریم.

«با رزومه ای که تراکتورسازی و بازیکنان آن دارند و هزینه ای که امسال کرده‌ است، قطعاً این تیم یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در فصل جاری است.»، مربی تیم سپیدرود با بیان این جمله تصریح کرد: به هرحال بازیکنان زیادی به تراکتورسازی اضافه شده اند و هماهنگی بین آنها نیاز به زمان دارد، اما هر کدام از این بازیکنان هر لحظه از بازی می توانند نتیجه مسابقه را به نفع تیم خود رقم بزنند.

دقیقاً مانند گل اولی که مسعود شجاعی روی با هوشی وارد دروازه ما کرد. فارغ از هر مسئله ای باید به تیم هایی که تماشاگران دارند احترام گذاشت. ما هم امیدواریم بتوانیم به پشتوانه همین هوداران مان نتایج خوبی بگیریم.

هواداران از ما حمایت می کنند و واقعاً شرم می کنیم با آنها صحبت کنیم. این هواداران راه‌های طولانی را با هزینه شخصی می آیند تا از سپیدرود حمایت کنند و ما هم امیدواریم بتوانیم نوار ناکامی مان را پاره کنیم.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

گزارش تصویری خبرگزاری مهر از دیدار تیم های سپیدرود و پرسپولیس

علی کریمی چک های سپیدرود را پاس نمی کند / نظرمحمدی چک کریمی را برگشت زد

فوتبال خصوصی در سال ۹۷؛ مالکیت های جنجالی

سند واگذاری مشکوک باشگاه سپیدرود رشت از علی کریمی به بیات

گزارش تصویری سایت فوتبالی از پیکار سپیدرود رشت و پرسپولیس

استقلال خوزستان، یک قدم تا انحلال؟

اعتراض به غلامی؛ چرا پنالتی را گل نکردی؟

دو چهره متفاوت سپیدرود برابر پرسپولیس

گزارش تصویری دیدار تیمهای سپیدرود رشت و پرسپولیس تهران

۷ برش از دیدار سپیدرود – پرسپولیس

بررسی داوری سپیدرود – پرسپولیس: وتوی جنجالی در استادیوم سردار جنگل

غلامی: اگر پنالتی گل می شد شاید بازی برمی‌گشت / بایرامی: امیدوارم در لیگ بمانیم

حواشی دیدار سپیدرود رشت – پرسپولیس تهران + گزارش تصویری

دست نشان: هنوز ۲۴ امتیاز دیگر مانده و می توانیم در لیگ برتر بمانیم

برانکو: باید از نتایج مان در سال ۹۷ خوشحال باشیم / مثل همیشه پنالتی ما مردود اعلام شد

حمایت از sepidroodsc در گوگل