حق شناس: تا صبح هم بگوییم خوب بازی کردیم اما نتیجه نگیریم فایده ای ندارد

تاریخ: ۰۷ / ۰۸ / ۹۷     ساعت: ۱۰:۰۰

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود سهیل حق‌شناس، مربی تیم سپیدرود تأکید کرد این تیم باید در مسابقات خود امتیاز بگیرد تا از انتهای جدول جدا شود.

به گزارش سایت سپیدرود، سهیل حق‌شناس در گفت و گو با خبرگزاری تسنیم درباره شکست ۲ بر یک و دقایق پایانی تیم سپیدرود مقابل تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: خدا را شکر حداقل هواداران و مردم رشت می دانند ما با چه دغدغه هایی کارمان را شروع کردیم و نتوانستیم در جذب بازیکن آن طور که باید عمل کنیم.

با تمام اینها ما به بازیکنان مان ایمان داریم و می بینید با کمی تمرین کیفیت شان چقدر نسبت به ابتدای فصل بهتر شده است. فکر می کنم اگر کمبودها را جبران کنیم، خیلی بهتر خواهیم شد.

وی افزود: ما در هفته‌های گذشته سه بازی سخت مقابل تراکتورسازی، پیکان و پرسپولیس داشته‌ایم که در هر سه مسابقه در لحظات پایانی نتیجه را واگذار کرده‌ایم. این سه تیم بازیکنان بسیار خوبی دارند و جزو تیم های خوب لیگ برتر هستند. متأسفانه مقابل تراکتورسازی هم بعد از اینکه گل مساوی را زدیم بازیکنان تحت تأثیر جو بازی قرار گرفتند و کمتر از دو دقیقه دوباره گل خوردیم.

بچه ها در این بازی نشان دادند که ما می‌توانیم به این تیم امیدوار باشیم و امیدوارم حداقل این روند روبه رشد ادامه داشته باشد و بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم. ما تا فردا صبح هم بگوییم خوب بازی کردیم، اما نتیجه‌ نگیریم فایده ای ندارد. ما برای اینکه به تیم های بالایی خودمان برسیم نیاز به برد و امتیاز داریم.

«با رزومه ای که تراکتورسازی و بازیکنان آن دارند و هزینه ای که امسال کرده‌ است، قطعاً این تیم یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در فصل جاری است.»، مربی تیم سپیدرود با بیان این جمله تصریح کرد: به هرحال بازیکنان زیادی به تراکتورسازی اضافه شده اند و هماهنگی بین آنها نیاز به زمان دارد، اما هر کدام از این بازیکنان هر لحظه از بازی می توانند نتیجه مسابقه را به نفع تیم خود رقم بزنند.

دقیقاً مانند گل اولی که مسعود شجاعی روی با هوشی وارد دروازه ما کرد. فارغ از هر مسئله ای باید به تیم هایی که تماشاگران دارند احترام گذاشت. ما هم امیدواریم بتوانیم به پشتوانه همین هوداران مان نتایج خوبی بگیریم.

هواداران از ما حمایت می کنند و واقعاً شرم می کنیم با آنها صحبت کنیم. این هواداران راه‌های طولانی را با هزینه شخصی می آیند تا از سپیدرود حمایت کنند و ما هم امیدواریم بتوانیم نوار ناکامی مان را پاره کنیم.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

نیم فصل نخست لیگ به روایت آمار: پیشتازی سپاهان در اعداد و ارقام

گزارش فارس از برنامه سپیدرود در نیم فصل: گزینه های نام آشنا در لیست کریمی / از انصاری تا ایمانی

جدول کلین شیت لیگ برتر تا پایان نیم فصل

صالح نیا: سپیدرود می تواند در لیگ‌ برتر خودش را حفظ کند

چالش این روزهای سپیدرود؛ بلاتکلیفی و لیست مازاد!

جدول گلزنان لیگ برتر در پایان نیم فصل نخست

رفت و آمدهای عجیب و غریب در لیگ ادامه دارد: فصل هفدهم ۳۱ مربی، این فصل تا الان ۲۵ مربی

جدول اختصاصی پایان نیم فصل نخست

نیم فصل نخست از نگاه آمار: برترین های رقابت های لیگ برتر

نتایج کامل لیگ برتر فوتبال ایران در پایان نیم فصل نخست

قربان زاده: به زور نمی شود در یک تیم ماند/ کم کاری؟ برخی شلوغ کاری کرده اند

لیست مازاد سپیدرود مشخص شد

اواسط دی ماه؛ نشست مشترک مدیران و مربیان باشگاها با داوران

نگاه ویژه – فوتبال، بازی داورها نیست

نیمکت بی ثبات تیم های لیگ برتر: ۱۶ تیم و ۸ تغییر تنها در نیم فصل!

حمایت از sepidroodsc در گوگل