گزارش تصویری از حواشی سپاهان – سپیدرود: استادیوم خالی نقش جهان

تاریخ: ۲۱ / ۱۱ / ۹۷     ساعت: ۱۸:۲۰

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرودواحد فرهنگی باشگاه سپاهان به علی کریمی سرمربی تیم سپیدرود به شکل ویژه‌ای خوشامد گفته و کریمی را بهترین تاریخ هافبک فوتبال آسیا نامیده است.

* بیشتر عکاسان خبری پشت دروازه سپیدرود نشسته‌اند و منتظر گلزنی سپاهانی‌ها هستند.

* سکو‌های خالی ورزشگاه نقش‌جهان بیشتر از همه چیز به چشم می‌آید؛ هواداران سپاهان به دلایل انضباطی از حضور در این دیدار محروم بودند.

* از نکات ترکیب سپاهان حضور محسن مسلمان و علی قربانی بازیکنان جدید این تیم در بازی خانگی است؛ کی‌روس استنلی نیز بعد از دو جلسه محرومیت در ترکیب اصلی سپاهان قرار گرفته است.

* بعد از گذشت حدود ۱۵ دقیقه از بازی پرژکتور‌های ورزشگاه نقش جهان روشن شدند و بازی در زیر نور ادامه پیدا کرد.

* بعد از این‌که خط دفاعی سپاهان در دو صحنه اشتباه کرد و موقعیت خطرناکی به سپدرود رسید، امیر قلعه‌نویی به شدت به بازیکنانش اعتراض کرد.

* امیر قلعه‌نویی و علی کریمی سرمربیان هر دو تیم از ابتدای بازی در کنار زمین حضور دارند و به صورت ایستاده در حال نظاره بازی هستند.

* امیر قلعه‌نویی و کادر فنی سپاهان پیش از شروع بازی به سمت علی کریمی و نیمکت سپیدرود رشت رفتند و با یکدیگر خوش و بش کردند.

* همه بازیکنان سپاهان در آستانه شروع بازی به سمت علی کریمی رفتند، مهدی کیانی با دسته گل از کریمی استقبال کرد؛ محمد نزهتی و محمد غلامی نیز از سپیدرود به سمت نیمکت سپاهان رفتند.

* خالد شفیعی نیز استقبال گرمی از بازیکنان سپیدرود انجام داد.

* دیدار دوتیم با حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال بدون حضور تماشاگر برگزار می شود.

امامی فر

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


حمایت از sepidroodsc در گوگل