حکم پیراهیچ این فصل است و سنگین‌تر از کسر امتیاز: پدیده سقوط می‌کند؟! / استعفای مدیرعامل پذیرفته شد

تاریخ: ۲۲ / ۱۲ / ۹۶     ساعت: ۰۴:۲۲

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – روزهای تیره و تار پدیده گویا همچنان ادامه دارد و به نظر می‌رسد تیم مهاجری به فرزند ناخلف مدیران این مجموعه عظیم تبدیل شده که هیچ حمایتی از آن نمی‌کنند.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از روزنامه گل، بعد از کسر شش امتیاز در اوایل فصل از پدیده، این تیم دیگر نتوانست کمر راست کند و شرایط این تیم حالا دست و پا زدن برای سقوط نکردن است.

در این وانفسا خبر شکایت پراهیچ بابت طلبش به فیفا گره این تیم را کورتر از قبل کرد و به نظر می‌رسد روزهای خوبی در انتظار مهاجری و شاگردانش نباشد. پراهیچ که تا دهم اسفند به پدیده بابت دریافت مطالباتش فرصت داده بود بعد از خلف وعده‌ها به فیفا شکایت کرد و پرونده این بازیکن در نهاد رسمی فوتبال جهان به راه افتاد.

پدیده‌ای‌ها خیلی سعی کردند از پراهیچ برای پرداخت مطالباتش تا دو ماه فرصت بگیرند اما وکیل این بازیکن و خودش به هیچ وجه با مدیران این تیم مشهدی کنار نیامدند و به این ترتیب فیفا مرجع این بازیکن کروات بابت گرفتن مطالباتش شد.

این مساله حسابی مهاجری و شاگردانش را برآشفته که کسر شش امتیاز دیگر رسما تیم پدیده را مدعی سقوط به لیگ یک کند. هرچقدر بازیکنان و کادرفنی نگران هستند اما مدیران پدیده به این حد ناراحت نبوده و اصلا نگران شکایت و کسر امتیاز از این تیم نیستند.

مدت‌ها بود که خبر می‌رسید مدیران مجموعه عظیم پدیده دیگر قصد تیمداری ندارند و بابت مطالبات سهامداران خودشان که مدام به آنها اعتراض می‌کنند چرا پول ما را نمی‌دهید اما تیم‌داری می‌کنید بابت خاموش شدن این گلایه‌ها قید بها دادن به این تیم را زده اند.

آنچه که در این موج بی تفاوتی مدیران پدیده نسبت به شکایت پراهیچ و کسر شش امتیاز از این تیم شنیده می‌شود این است که آنها معتقدند این شش امتیاز این فصل از آنها کم نخواهد شد و این حکم در صورت تایید و اعلام شدن در فصل آینده اعمال می‌شود و این مساله فرصتی است که آنها بتوانند پول پراهیچ را فراهم و حساب او را تسویه کنند.

مساله‌ای که گویا اصلا به این شکل نیست و تبعات این بی‌تفاوتی مدیران پدیده بسیار سنگین تر از آن چیزی است که تصورش را می‌کنند. گویا این مساله که باشگاه در این خواب خوابیده و فکر می‌کند فصل بعد امتیاز از آنها کسر می‌شود به گوش پراهیچ و وکیل او رسیده و آنها هم در این خصوص نظر دیگری دارند.

وکیل پراهیچ در این خصوص گویا اعلام کرده که اصلا موضوع به این شکل نیست و ظرف دو هفته آینده پاسخ فیفا بابت شکایت آنها خواهد آمد و قطعا حکمی به مراتب سنگین تر از کسر شش امتیاز این تیم را انتظار می‌کشد.

در این زمینه گفته می‌شود که به جز کسر شش امتیاز حکم سقوط پدیده بابت دو پرونده پیاپی در یک فصل بابت شکایت خارجی‌ها به لیگ یک هم صادر خواهد شد و بی تفاوتی‌ها حسابی کار دست این تیم که از سرمایه‌های مشهد به حساب می‌آید، خواهد داد.

در این زمینه که امکان دارد پدیده همین فصل به لیگ یک سقوط کند حسابی جو تیم مهاجری را به‌هم ریخته و بازیکنان طلبکار که همین اواخر تمرینات را بابت مطالبات‌شان تحریم کردند نگران سرنوشت پول‌های خودشان هستند.

جایی که هیچ کدام از قول و قرارها عملی نشده و حتی تغییرات در هیات مدیره و وعده آمدن پول تاکنون عملی نشده است. آنها گویا نگران هستند که سرنوشت نفت تهران انتظار آنها را بکشد و به این شکل به هیچ وجه نتوانند به پول‌های خودشان برسند.

استعفای مدیرعامل پدیده رسما پذیرفته شد

از سوی رئیس هیات‌مدیره باشگاه پدیده خراسان دومین استعفای کریمویی پذیرفته شد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ورزش سه، در آخرین نشست هیات‌مدیره باشگاه پدیده خراسان به ریاست حسین شکوهی سرانجام با دومین استعفای کریمویی مدیرعامل این باشگاه موافقت شد تا وی از این پس تنها به عنوان عضو در هیات‌مدیره باشگاه پدیده حضور داشته باشد.

عدم تعهد شرکت اقتصادی پدیده در قبال پرداخت‌های باشگاه باعث اصرار مدیرعامل این تیم برای استعفا به امید بهبود شرایط مالی تیم شد تا سرانجام منجر به کناره‌گیری کریمویی شود.

گفته می‌شود رئیس جدید هیات‌مدیره باشگاه چند کاندیدا برای پست مدیرعاملی در نظر دارد که طی روزهای آینده رسما نام مدیر جدید پدیده‌ای‌ها اعلام خواهد شد و باید دید با انتخاب جدید آیا پرداخت‌های تیم آغاز شده و مشکل شرکت پدیده با مدیرعامل این تیم بوده یا خیر؟

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

تاسوعا و عاشورای حسینی تسلیت باد

گزارش تصویری از تمرین سپیدرود

روی خط بازی با پرسپولیس: علی صفایی داور، اصفهانیان ناظر / ماهینی مصدوم شد

گزارش تصویری سایت سپیدرود از فتح ال گیلانو توسط رشتی ها

محمد غلامی: دوست دارم در هر بازی هواداران را خوشحال کنم

اختلاف رشت و انزلی؛ یک ماجرای ساختگی / «ال گیلانو» چرا «ال سنگیلانو» شد؟!

گزارش تصویری: سپیدرودی ها در سالن وزنه

علی کریمی خطاب به برنامه ۹۰: سپیدرود بی کس و کار نیست؛ فکر نکنید هر غلطی دلتان می خواهد، می توانید انجام دهید!

گزارش تصویری گیل خبر: پیروزی سپیدرود در ال گیلانو زیر بارش سنگ ها

نگاه ویژه – چرا نام ملوان با حاشیه و درگیری گره خورده است!؟

واقعیتی از دربی گیلان که نباید فراموش شود: سپیدرود برد یا ملوان باخت؟

غلامی: سنگ پایین تر می خورد، ممکن بود چشم بازیکن ما کور شود / در عمرم، جنجالی مثل دربی گیلان ندیده بودم

بازخوانی ماجراهای دربی گیلان: پورغلامی کجا به علی کریمی باخت؟

تعطیلات آخر هفته همراه با سنگ و چوب: دربی گیلان، فوتبال به قیمت جان

کریمی: جای داور بودم قبل از دقیقه ۲۰ بازی را قطع می‌کردم

حمایت از sepidroodsc در گوگل