دانش افزایی پزشکی ورزشی فوتبال در رشت برگزار شد

تاریخ: ۱۹ / ۱۲ / ۹۶     ساعت: ۲۱:۴۰

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – مدیر روابط عمومی هیئت فوتبال استان گیلان با بیان اینکه گیلان به عنوان نخستین استان موفق به کسب گردید D آسیا شد، گفت: کلینیک پزشکی ورزشی هیئت فوتبال گیلان طی مراسمی افتتاح شد.

علی رضا وهابی در گفتگو با سایت سپیدرود، اظهار داشت: واحد پزشکی هیئت فوتبال گیلان با هماهنگی دپارتمان آموزش و مربیان این هیئت و فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران برای نخستین بار در سطح هیئت های فوتبال کشور، دوره دانش افزایی پزشکی ورزشی فوتبال ویژه مربیان و بازیکنان فوتبال و پزشکان ورزشی را در شهر رشت برگزارکرد.

مدیرروابط عمومی هیئت فوتبال گیلان با تاکید بر اینکه مدرسین این دور از چهره های مطرح در بخش پزشکی ورزشی بوده اند، افزود: این دوره به مدرسی دکتر توحید سیف برقی رییس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال، دکتر شمسی با موضوع جلوگیری از آسیب های ورزشی، دکتر فردین فلاح با عنوان اعتیاد و روانگردانها و الکل و خانم دکتر بهار حسن میرزایی با موضوع اورژانس های فوتبال و مواد ممنوعه، همراه بود.

وهابی تصریح کرد: دانش افزایی پزشکی ورزشی ویژه مربیان و بازیکنان با شرکت حدود ۱۳۰ تن از فعالان ودست اندرکاران فوتبال  در سالن نامجوی مجموعه ورزشی یادگار امام گلسار برگزار گردید و با توجه به الزامات کسب گرید D با برگزاری این همایش ها، گیلان به طور کامل این گرید را بعنوان نخستین استان کسب نمود.

 مدیر روابط عمومی هیئت فوتبال گیلان در توضیح الزامات این گرید در فوتبال گفت: گرید D آسیا شامل داشتن اتاق مجهز دوپینگ، آموزش جلوگیری از اعتیاد و دوپینگ، احیا قلبی عروقی، تعیین بیمارستان مرجع و کلینیک معاینات اولیه پزشکی می باشد که با افتتاح این کلینیک به طور رسمی تاکنون موارد فوق در هیئت فوتبال گیلان اجرا شده است .

وهابی در ارتباط با افتتاح این کلینیک، گفت: پس از برگزاری نخستین دوره دانش افزایی پزشکی ورزشی در رشت، با حضور دکتر سیف رییس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال، نخستین کلینیک پزشکی فوتبال در سطح هیئت های فوتبال استان های کشور در رشت واقع در مجموعه ورزشی شهید دکتر عضدی افتتاح شد.

 

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

پیش بازی سپیدرود – ذوب آهن: دیدار کریمی با دستیار کیروش

قرعه کشی جام حذفی: احتمال میزبانی دوباره سپیدرود درصورت برد پرسپولیس + تصاویر

نمازی: هم ذوب آهن و هم سپیدرود به دنبال برد هستند

امامی فر: از تعطیلات لیگ برای بهبود نقاط ضعف مان استفاده کردیم

شیخ سلیمانی: کسب برد در بازی با ذوب آهن اولویت اصلی سپیدرود است

مصدومیت بلای جان سپیدرود

هدف علی کریمی از انتخاب حریفان ضعیف

درخواست پراهیچ از فیفا برای برخورد انضباطی با پدیده: شاگردان گل‌محمدی در جدول سقوط می‌کنند؟

زیر و بم جام حذفی در فصل ۹۷-۹۸

بازگشت به خانه بعد از ۴۹ روز: در انتظار نمایش هجومی سپیدرود با جادوی کریمی

کار خوب علی کریمی برای سپیدرود

اصفهانیان تسلیم آذری شد: پای رئیس کمیته داوران به بازی حساس رشت باز شد

هافبک سپیدرود: حضورم در بازی با ذوب آهن بسته به نظر کادر فنی سپیدرود است

نطرمحمدی دو سوم مطالباتش را بخشید

نقطه حیات سپیدرود و ذوب‌آهن / سپیدرود نمازی را با خود می‌برد / آمار امیدوارکننده سپیدرود در دفاع تیمی

حمایت از sepidroodsc در گوگل