داورزنی: بازنشسته ‌ها نمی توانند رئیس هیاتهای ورزشی شوند

تاریخ: ۰۵ / ۰۹ / ۹۷     ساعت: ۱۷:۴۹

رییس هیات ورزشی یک استان بودن شغل نیست و شامل قضیه دوشغله ها نمی شود اما رییس هیات نمی تواند بازنشسته باشد و از ۱۵ آذر دستگاه های نظارتی به شدت به این موضوع ورود و نظارت می کنند.

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در جلسه مشترک روسای فدراسیون ها با سلطانی‌فر گفت: گزارش سفرهای برون مرزی حتما با کمترین فاصله زمانی بعد از هر سفری باید ارائه شود و این از تاکیدات مقام عالی وزارت است.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان محمدرضا داورزنی در ابتدای صحبت های خود ضمن تبریک هفته بسیج و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان دفاع مقدس گفت: باید از تمام روسای فدراسیون ها و مدیران کل استان ها برای همکاری عالی در برگزاری المپیاد نخبگان ورزشی تشکر کنیم.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: سال آینده بنا داریم این مسابقات را در اواخر مرداد ماه برگزار کنیم تا برای موارد تحصیلی قشر نونهال و نوجوان مشکلات کمتری داشته باشیم. همچنین شرایط آب و هوایی به گونه ای باشد که خطرات کمتری این عزیزان را تهدید کند اما طبق برنامه ریزی امسال مجبور بودیم در این زمان بازی ها را برگزار کنیم.

داورزنی سپس به بحث تعامل بین روسای فدراسیون ها و مدیران کل ورزش و جوانان در استان ها اشاره کرد و گفت: برگزاری مجامع سالیانه و مجامع انتخاباتی در استان ها به طور جد باید با تعامل دوطرفه در دستور کار باشد. دستگاه های نظارتی تاکید دارند که هیچ هیاتی با سرپرست اداره نشود و هرچه سریعتر وضعیت ریاست آن تعیین تکلیف شود.

همچنین دوستان در مکاتبات خود با وزارت ورزش و جوانان سلسله مراتب را رعایت کنند و کلیه مکاتبات از طریق ادارات کل استانی انجام شود.

وی تاکید کرد: گزارش سفرهای برون مرزی حتما با کمترین فاصله زمانی بعد از هر سفری باید ارائه شود و این از تاکیدات مقام عالی وزارت است. تعداد نفرات اعزامی، تعداد کل کشورها و نفرات شرکت کننده، سطح مسابقات و مقام های کسب شده در این گزارش باید به ریز ارائه شود و در تصمیمات بعدی که در شورای برون مرزی اتخاذ می شود تاثیرگذار است.

داورزنی در پایان گفت: طبق بحث رای وحدت رویه که سال گذشته از سوی دیوان محاسبات کشور اعلام شد رییس هیات ورزشی یک استان بودن شغل نیست و شامل قضیه دوشغله ها نمی شود اما رییس هیات نمی تواند بازنشسته باشد و از ۱۵ آذر دستگاه های نظارتی به شدت به این موضوع ورود و نظارت می کنند.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

نیم فصل نخست لیگ به روایت آمار: پیشتازی سپاهان در اعداد و ارقام

گزارش فارس از برنامه سپیدرود در نیم فصل: گزینه های نام آشنا در لیست کریمی / از انصاری تا ایمانی

جدول کلین شیت لیگ برتر تا پایان نیم فصل

صالح نیا: سپیدرود می تواند در لیگ‌ برتر خودش را حفظ کند

چالش این روزهای سپیدرود؛ بلاتکلیفی و لیست مازاد!

جدول گلزنان لیگ برتر در پایان نیم فصل نخست

رفت و آمدهای عجیب و غریب در لیگ ادامه دارد: فصل هفدهم ۳۱ مربی، این فصل تا الان ۲۵ مربی

جدول اختصاصی پایان نیم فصل نخست

نیم فصل نخست از نگاه آمار: برترین های رقابت های لیگ برتر

نتایج کامل لیگ برتر فوتبال ایران در پایان نیم فصل نخست

قربان زاده: به زور نمی شود در یک تیم ماند/ کم کاری؟ برخی شلوغ کاری کرده اند

لیست مازاد سپیدرود مشخص شد

اواسط دی ماه؛ نشست مشترک مدیران و مربیان باشگاها با داوران

نگاه ویژه – فوتبال، بازی داورها نیست

نیمکت بی ثبات تیم های لیگ برتر: ۱۶ تیم و ۸ تغییر تنها در نیم فصل!

حمایت از sepidroodsc در گوگل