دایی و کریمی باز هم مقابل هم: پای جادوگر به نزاع ورزشگاه تختی باز شد

تاریخ: ۰۸ / ۰۸ / ۹۷     ساعت: ۱۳:۲۳

خبرورزشی / سیدحامد اردهالی

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – علی کریمی ناخواسته پایش به حواشی بازی پرسپولیس و سایپا باز شد و رفتاری که او در قامت سرمربی سپیدرود در بازی با پرسپولیس داشت، با رفتار علی دایی مقایسه شده است.

اتفاقات بازی با سایپا و به خصوص آنچه پس از سوت پایان بازی رخ داد، به شدت باعث ناراحتی هواداران پرسپولیس شده است.

از سوی دیگر آتش این خشم با مصاحبه علی دایی شعله ور‌تر شد و اینکه پرسپولیس را به نداشتن تاکتیک و تیمی که داور دو پنالتی برای آن‌ها نگرفته، متهم کرد، باعث شد تا پس از بازی در فضای مجازی حمله زیادی به دایی شده و ضمن یادآوری رأیی که اکثر پرسپولیسی‌ها چند روز قبل برای انتخاب او به عنوان بهترین مهاجم آسیا به شهریار دادند، پرونده ماجرای او در طلبی که از پرسپولیس داشت را هم باز کنند.

البته که نباید یک طرفه به قاضی رفت؛ دایی در ماجرای رخ داده شاید نقش داشته، اما نه مقصر اصلی بوده و نه ایفاگر نقش اول درگیری ها و به نوعی تنها برای دفاع از تیم و بازیکنانش وارد معرکه شده است.

خیلی ها البته می گویند بهتر بود دایی خویشتنداری می کرد تا در آستانه بازی با کاشیما آنتلرز در فینال آسیا پرسپولیس دچار این حواشی که شاید روی روحیه تیم تأثیر منفی بگذارد، نمی شد و همان طور که پس از بازی با السد و فینالیست شدن پرسپولیس، دایی در صفحه شخصی اش پیام داد این بار هم طوری برخورد می کرد که اسباب ناراحتی سرخ ها را فراهم نکند با این حال جمیع این اتفاقات ناخواسته او را وارد یک مقایسه دیگری با علی کریمی کرد.

کریمی که اختلافش با علی دایی بر کسی پوشیده نیست، حالا در اتفاقات اخیر پایش وسط کشیده شده و رفتاری که او در قامت سرمربی سپیدرود در بازی با پرسپولیس داشت، با رفتار علی دایی مقایسه شده است.

کریمی در جریان بازی تیمش با پرسپولیس بار‌ها از سوی تماشاگران سرخ تشویق شد و رفتار‌هایی که او در قبال وقت‌کشی بازیکنان خود داشت، از دید هواداران پرسپولیس، تعصب علی کریمی معنا شد. بعد از بازی شنبه شب تا همین دیروز دائماً صفحات مجازی رفتار کریمی در قامت یک رقیب را با رفتار دایی در قامت یک رقیب دیگر مقایسه کرده و میزان پرسپولیسی بودن آن‌ها را سنجیده‌اند.

به نظر می رسد در برخی مسائل حق با هواداران پرسپولیس باشد و در برخی مسائل حق با دایی. مثلاً در بحث مطالبات، دایی بار‌ها با پرسپولیسی ها وارد مذاکره شد و عنوان کرد که تخفیف خوبی خواهد داد و حتی برای مبلغی که نگرفته بود، مالیات هم داده بود که پرسپولیسی‌ها زیر بار نمی رفتند، اما مثلاً در مصاحبه بعد از بازی خود می توانست در مورد مسائل فنی پرسپولیس و اتفاقات فنی بازی واقع بینانه تر صحبت کند تا باعث خشم سرخ ها نشود.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

بخش دوم گزارش تصویری حبرگزاری فارس از دیدار سپیدرود – پرسپولیس

کدام تیم در فوتبال باشگاهی تهاجمی تر است؟

پیروزی سپیدرود در آخرین دیدار سال ۹۷

دست نشان: سپیدرود متفاوتی درسال ۹۸ خواهید دید

گزارش تصویری خبرگزاری فارس: سپیدرود در آستانه سقوط به لیگ یک

نوروز ۱۳۹۸ شاد باش باد

جدول گلزنان لیگ برتر فوتبال ایران در پایان سال ۹۷

سپیدرود، قعرنشین با جادوگر / مدیران نفت مسجد سلیمان وعده هاشان را عملی کردند

چالشی که لیگ برتر فوتبال را ۱۴ تیمی می کند!

جدول کلین‌شیت لیگ برتر تا پایان هفته بیستم و دوم؛ پیشتازی استقلال ادامه دارد

گزارش تصویری خبرگزاری میزان از دیدار پرسپولیس و سپیدرود رشت

بررسی واگذاری باشگاه سپیدرود رشت: کلاهی که بر سر علی کریمی رفت

شایان مصلح در گفت و گو با کیهان ورزشی: کاشف من علی نظرمحمدی بود / فوتبال، ارزش آن را ندارد که بخواهم به کسی توهین کنم

گزارش تصویری سایت نود / سپیدرود ۱ – ۳ پرسپولیس

نگاه روز – رستم از شاهنومه رفت

حمایت از sepidroodsc در گوگل