دست نشان: آلاسان باید خیلی بهتر شود

تاریخ: ۲۰ / ۱۲ / ۹۷     ساعت: ۱۳:۰۲

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرودسرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت می‌گوید آنها با اینکه در شرایط سختی حضور دارند اما در بازی هفته پیش رو مقابل پرسپولیس با حضور حداکثری طرفداران انگیزه زیادی به دست می‌آورند.

به گزارش سایت سپیدرود، نادر دست نشان در گفت و گو با ایلنا درباره اولین نتیجه به همراه سپیدرود رشت مقابل صنعت نفت آبادان گفت: اولین بازی ما با تساوی به پایان رسید یک امتیاز در بازی خارج از خانه بد نبود و دست خالی به رشت برنگشتیم.

روز گذشته یک بازی دوستانه داشتیم تا شرایط بازیکنانی که بازی نکرده بودند را محک بزنیم. خوشبختانه در مجموع برای ما نتیجه مهم نبود اما اینکه برنده شدند و از دو ترکیب متفاوت استفاده کردیم، تمرین خیلی خوبی بود.

سرمربی سپیدرود در خصوص شرایط مصدومان این تیم پیش از دیدار حساس مقابل پرسپولیس گفت: ما چند مصدوم داشتیم که هنوز وضعیت خوبی ندارند. آقای مهدوی هنوز نرسیده اند و آقای جوادی هم شرایطی به همین شکل دارند.

مابقی تقریبا هستند ولی مصدومیت های جزئی دارند؛ امیدواریم که در روزهای آینده به شرایط بهتری برسند تا در این مسابقه به ما کمک کنند.

دست نشان درباره حضور مهاجم کامرونی در بازی روز گذشته گفت: برای دقایقی در ترکیب بازی کردند؛ من که شناختی از ایشان ندارم ولی با یک بازی نمی‌توان عملکرد او را قضاوت کرد. او به ما معرفی شد و به تمرین آمده برای جلسه اول بد نبود اما باید خیلی بهتر باشد.

او در پاسخ به این سوال که سپیدرود بازیکن جدیدی به خدمت خواهد گرفت یا نه، اظهار داشت: آلاسان که هنوز نهایی نشده است؛ به دنبال این هستیم بازیکن خوب جذب کنیم.

اگر بهتر از این بازیکن هم به ما معرفی شود حتما شرایط را بررسی خواهیم کرد. احساس می‌کنم در پست هافبک مرکزی و مهاجم نوک حداقل به یک بازیکن نیاز داریم.

سرمربی سپیدرود درباره بازی هفته بیست و دوم مقابل پرسپولیس تهران گفت: واقعا بازی سخت و حساسی داریم. آنها برای نگه داشتن صدر جدول تلاش می‌کنند و ما هم به دنبال حداکثر امتیاز هستیم تا شرایط مان را بهبود ببخشیم.

از آنجایی که ما در بین هواداران خودمان بازی می‌کنیم و میزبان هستیم؛ انرژی بیشتری را خواهیم داشت تا انگیزه دوچندانی داشته باشیم. تیم ما در شرایط بدی قرار دارد و برای بهتر کردن وضعیت باید بیشترین تلاش را داشته باشیم.

دست نشان در این باره که بعد از پرسپولیس، سپیدرود بازی های دشواری را پیش رو دارد، گفت: همه بازی‌ها سنگین هستند. برای ما فرقی ندارد چه تیمی رو در روی ما خواهد بود. ما باید سخت کار کنیم و همه تیم‌ها قوی هستند. ما باید به دنبال این باشیم که شرایط را به وضعیت ایده آل برسانیم و دل هواداران را شاد کنیم.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

بخش دوم گزارش تصویری حبرگزاری فارس از دیدار سپیدرود – پرسپولیس

کدام تیم در فوتبال باشگاهی تهاجمی تر است؟

پیروزی سپیدرود در آخرین دیدار سال ۹۷

دست نشان: سپیدرود متفاوتی درسال ۹۸ خواهید دید

گزارش تصویری خبرگزاری فارس: سپیدرود در آستانه سقوط به لیگ یک

نوروز ۱۳۹۸ شاد باش باد

جدول گلزنان لیگ برتر فوتبال ایران در پایان سال ۹۷

سپیدرود، قعرنشین با جادوگر / مدیران نفت مسجد سلیمان وعده هاشان را عملی کردند

چالشی که لیگ برتر فوتبال را ۱۴ تیمی می کند!

جدول کلین‌شیت لیگ برتر تا پایان هفته بیستم و دوم؛ پیشتازی استقلال ادامه دارد

گزارش تصویری خبرگزاری میزان از دیدار پرسپولیس و سپیدرود رشت

بررسی واگذاری باشگاه سپیدرود رشت: کلاهی که بر سر علی کریمی رفت

شایان مصلح در گفت و گو با کیهان ورزشی: کاشف من علی نظرمحمدی بود / فوتبال، ارزش آن را ندارد که بخواهم به کسی توهین کنم

گزارش تصویری سایت نود / سپیدرود ۱ – ۳ پرسپولیس

نگاه روز – رستم از شاهنومه رفت

حمایت از sepidroodsc در گوگل