دست نشان: بازی با پرسپولیس یکی از راحت ترین بازی های ماست!

تاریخ: ۲۰ / ۱۲ / ۹۷     ساعت: ۲۳:۰۷

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرودنادر دست نشان، سرمربی تیم فوتبال سپیدرود اعتقاد دارد بازی با پرسپولیس به لحاظ انگیزشی یکی از راحت ترین بازی های تیمش است.

به گزارش سایت سپیدرود، نادر دست نشان در گفت و‌ گو باخبرگزاری تسنیم، درباره شرایط تیم سپیدرود رشت اظهار داشت: بعد از بازی با صنعت نفت آبادان، یک بازی تدارکاتی را برای تیم مان در نظر گرفتیم تا از بازیکنانی که در دیدار با نفت بازی نکرده بودند، استفاده کنیم و ببینیم کدام یک از آنها می توانند به تیم اصلی اضافه شوند و ما را کمک کنند.

البته در نیمه دوم به پنج شش بازیکن اصلی‌مان هم بازی دادیم که خوشبختانه بچه‌ها هم عملکرد خوبی داشتند و توانستند تیم خوب پاس رشت را که در لیگ دسته سوم حضور دارد، شکست دهند. ما سعی کردیم با این بازی بچه‌ها به خودباوری برسند و برای پیروزی انگیزه پیدا کنند.

وی در مورد اینکه تیمش در نخستین حضور او روی نیمکت این تیم نتیجه خوبی مقابل صنعت نفت آبادان به دست آورد، تصریح کرد: مطمئناً همین‌طور است. ما بچه‌های خوبی داریم، اما باید انگیزه پیروزی و موفقیت را به تیم تزریق کنیم.

خوشبختانه در بازی با صنعت نفت هم بچه‌ها خوب کار کردند. همان‌طور که گفتم در مجموع به دنبال این هستیم که بچه‌ها به انگیزه و خودباوری برسند تا در بازی‌های آینده موفق شویم.

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود در مورد دیدار هفته بیست و‌ دوم تیمش مقابل پرسپولیس عنوان کرد: واقعاً بازی سخت و سنگینی است. این بازی از یک طرف برای پرسپولیس مهم است که نمی‌خواهد صدر جدول را از دست بدهد، از طرف دیگر برای ما مهم تر است، چون باید از قعر جدول جدا شویم و خودمان را به رقبای بالادستی برسانیم.

این بازی در عین حال که به لحاظ تاکتیکی و فنی یکی از سخت ترین بازی های ماست، از طرف دیگر هم یکی از راحت ترین بازی ها ما محسوب می شود. راحتی این بازی مربوط به انگیزه بازیکنان می‌شود. سالی یک بار فرصت بازی مقابل پرسپولیس در رشت پیش می‌آید و بچه‌ها انگیزه بسیار زیادی برای این مسابقه و بازی در حضور ۲۰ هزار هوادار دارند.

به همین دلیل این بازی می‌تواند به لحاظ انگیزشی یکی از راحت ترین بازی‌ها ما باشد، اما به لحاظ فنی پرسپولیس اکنون برخلاف گذشته یکی از پُرمهره‌‌ترین تیم‌های لیگ است و  در هر پست می‌تواند با تغییر تاکتیک به موفقیت برسد. با توجه به حضور برانکو ایوانکوویچ، سرمربی بسیار خوب و موفق این تیم، انتظار هر تغییری را خواهیم داشت.

دست نشان در مورد امیدواری‌اش برای بقای تیم سپیدرود در لیگ برتر یادآور شد: صد درصد به تیمم و بازیکنانم امیدوارم. همان‌طور که گفتم ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا بچه‌ها به شرایط خوب روحی و روانی برسند.

بچه ها در زمان علی کریمی هم حتی در بازی هایی که نتیجه‌اش را واگذار کردند، عملکردشان خوب بود و با کمترین اختلاف و بدشانسی شکست می‌خوردند. الان هم ما به دنبال این هستیم که این شانس را پیدا کنیم، چون همیشه شانس در فوتبال وجود دارد.

امیدوارم بتوانیم موفق شویم، چون تیم‌مان لیاقتش را دارد. ما در عین حال که به لحاظ مالی ضعیف هستیم، اما بزرگترین سرمایه را که حضور و حمایت عاشقانه هواداران سپیدرود است را در اختیار داریم و به کمک آنها می‌توانیم موفق شویم.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

بخش دوم گزارش تصویری حبرگزاری فارس از دیدار سپیدرود – پرسپولیس

کدام تیم در فوتبال باشگاهی تهاجمی تر است؟

پیروزی سپیدرود در آخرین دیدار سال ۹۷

دست نشان: سپیدرود متفاوتی درسال ۹۸ خواهید دید

گزارش تصویری خبرگزاری فارس: سپیدرود در آستانه سقوط به لیگ یک

نوروز ۱۳۹۸ شاد باش باد

جدول گلزنان لیگ برتر فوتبال ایران در پایان سال ۹۷

سپیدرود، قعرنشین با جادوگر / مدیران نفت مسجد سلیمان وعده هاشان را عملی کردند

چالشی که لیگ برتر فوتبال را ۱۴ تیمی می کند!

جدول کلین‌شیت لیگ برتر تا پایان هفته بیستم و دوم؛ پیشتازی استقلال ادامه دارد

گزارش تصویری خبرگزاری میزان از دیدار پرسپولیس و سپیدرود رشت

بررسی واگذاری باشگاه سپیدرود رشت: کلاهی که بر سر علی کریمی رفت

شایان مصلح در گفت و گو با کیهان ورزشی: کاشف من علی نظرمحمدی بود / فوتبال، ارزش آن را ندارد که بخواهم به کسی توهین کنم

گزارش تصویری سایت نود / سپیدرود ۱ – ۳ پرسپولیس

نگاه روز – رستم از شاهنومه رفت

حمایت از sepidroodsc در گوگل