دکتر افتخاری: حاشیه و التهاب ممنوع، آرامش کلید نجات سپیدرود / تماشاگران خوب سپیدرود وارد مسائل حاشیه‌ای نشوند

تاریخ: ۲۳ / ۰۲ / ۹۷     ساعت: ۱۰:۱۵

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – مشاور عالی کمیته ملی المپیک گفت: تیم سپیدرود را کمک‌های ویژه آقای دکتر نوبخت، مساعدت آقای مهندس جعفرزاده و همت تماشاگران در لیگ برتر نگه داشت.

دکتر علی افتخاری کارشناس خبره ورزشی، مشاور عالی کمیته ملی المپیک و عضو شورای راهبردی رسانه‌ای این کمیته که سابقه چندین دوره عضویت در کادر سرپرستی ایران در ادوار المپیک و بازی‌های آسیایی را در کارنامه داشته و همچنین دارای سه کرسی مهم بین‌المللی نظیر عضو فدراسیون جهانی کشتی، عضو فدراسیون انجمن های ورزشی آسی او عضو فدراسیون جهانی ورزش‌های باستانی می‌باشند معتقد است که “خودزنی” در ورزش، ریشه و تنه تنومند ورزش گیلان را در معرض خشکاندن قرار داده است و عقلای ورزشی، هواداران و تماشاگران نباید به روان پریشان در ورزش فرصت و مجال نابودی سپیدرود را بدهند.

وی در بخشی دیگر از اظهارات خود افزود: این روزها با طومارنویسی‌های غیرمرسوم و مصاحبه‌های متعدد غیراخلاقی و تهمت زنی‌های عبث هر طرف سعی می‌کند طرف مقابل را از گردونه حمایت از سپیدرود خارج نماید درحالی که همهٔ طرف‌های درگیر یک حساسیت ویژه را درک نکرده‌اند و آن “زمان” است که به ضرر سپیدرود در حال سپری شدن می‌باشد.

ضمن اینکه اعلام می‌دارم علیرغم دعوت، در تیم سپیدرود هیچ‌گونه مسئولیتی نپذیرفته‌ام تأکید می‌کنم که از دست رفتن زمان می‌تواند لطمه جبران‌ناپذیری به تیم محبوب رشت و مردم عزیز این دیار وارد کند.

به گمان من تماشاگران نباید وارد مسائل حاشیه‌ای شوند با دوری از فضای ملتهب و هیجانی، آرامش را به تیم تزریق کنند و مانند همیشه پشتیبان باشگاه بوده و باید قدرشناسی از حامیان سپیدرود را از خود نشان دهند.

دکتر نوبخت و تماشاگران در صدر حامیان و ناجیان سپیدرود

دکتر علی افتخاری افزود: در صدر کسانی که سپیدرود را نجات دادند آقای دکتر نوبخت را می‌توان نام برد. چهرهٔ ماندگار، سرمایه ملی و مرد بزرگی که در همهٔ زمینه‌ها به گیلان نظر مساعد و خاصی دارند. تماشاگران فهیم هرگز کمک‌های ویژه آقای دکتر محمدباقر نوبخت را فراموش نخواهند کرد.

آقای مهندس جعفر زاده نیز کمک‌های مؤثر مادی و معنوی برای حفظ و بقای سپیدرود انجام داده‌اند که باید از زحمات ایشان قدرشناسی شود و تماشاگران و هواداران سپیدرود عزیز نباید حامیان خود را فراموش کنند.

شورای اسلامی شهر و شهردار محترم نیز برای سپیدرود زحمت‌کشیده‌اند و حمایت مادی و معنوی نموده و پشتیبان تیم بوده‌اند.

ما باید سپیدرود را سرمایه و افتخار شهر رشت بدانیم و من نیز هرگاه لازم بدانند کمک‌های مشورتی برای این تیم بزرگ انجام خواهم داد. ضمن اینکه در دو مرحله مبلغی به میزان یک میلیارد ریال از کمیته ملی المپیک برای کمک به این تیم محبوب و مردمی اقدام کرده‌ام.

هیات فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان نیز در پیشرفت و بقای تیم سپیدرود خدمات شایان توجه ای انجام داده‌اند.

بنابراین شایسته و زیبنده نیست که طرفین با پرخاشگری بخواهند همدیگر را بد و ناتوان جلوه دهند که اگر این امر ادامه یابد یک “خودزنی” بزرگ بوده و نتیجه آن جز به ضرر و زیان سپیدرود منتج نخواهد شد.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

گزارش تصویری جشن امضای کتاب «پرواز ۶۹» اثر شایان مصلح در رشت

بررسی عملرد مربیان لیگ برتری در فصل هفدهم

ده مربی جامانده لیگ هجدهم؛ بمب هایی برای نیمکت

جدول عملکرد تیم های لیگ برتری در داخل و خارج

اطلاعیه باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود در پی فضاسازی دروغ رسانه ای علیه باشگاه

واکنش فتاحی به غیبت مربیان در نشست هم‌اندیشی: مگر آنهایی که پارسال در جلسه بودند، بعداً به برنامه‌‌ریزی لیگ ایراد نگرفتند؟

به مناسبت سوم خرداد: سالروز آزادی خرمشهر نخل ها هنوز ایستاده‌اند…

بررسی نیمکت‌های لیگ برتر؛ نصف لیگ روی هوا

جلسه هم اندیشی مربیان لیگ برتری برگزار شد

صندلی‌های بلاتکلیف لیگ به چه کسی می‌رسد؟

تقویم پیشنهادی بازی‌های فصل ۹۸-۹۷‏

گزارش برگزاری پنجاهمین دوره مربیگری درجه A فوتبال آسیا در سایت AFC با حضور سرمربی سابق سپیدرود

رسمی: کسر ۶ امتیاز از ملوان انزلی / تهدید به سقوط به دسته دوم

نگاه ملی – چه خبر شده؟ وقت خالی کردن کینه ها نیست!

مراسم ختم مادر سخنگو و مسئول حقوقی باشگاه سپیدرود رشت

حمایت از sepidroodsc در گوگل