رئیس هیات فوتبال گیلان: سپیدرود را با ۳ میلیارد می‌فروشیم / تهرانی‌ها برای خرید سپیدرود به رشت بیایند

تاریخ: ۲۲ / ۰۶ / ۹۶     ساعت: ۱۳:۰۲

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – الماسخاله گفت: تهرانی‌ها تیم بدون طرفدار نفت تهران را ۴۰ میلیارد می‌خرند از آنها می‌خواهم به رشت بیایند و با ۳ میلیارد سپیدرود را بخرند.

به گزارش سایت سپیدرود، فرامرز الماسخاله رئیس هیات فوتبال استان گیلان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی آنا، در مورد استعفای نظرمحمدی و مخالفت هیات مدیره با استعفای این مربی گفت:

«نظرمحمدی نتایج خوبی با این تیم کسب کرد ولی بعد از شکست مقابل ملوان در جام حذفی از برخی افراد ناراحت بود که ما نفهمیدیم منظورش چه کسانی بودند.

نظرمحمدی در جلسه هیات مدیره هم از اوضاع نامساعد مالی باشگاه گلایه‌مند بود و نظراتش را در این مورد اعلام کرد اما هیات مدیره ترجیح داد تا با استعفای او مخالفت کند تا وی به کارش در سپیدرود ادامه دهد.»

وی در رابطه با مالکیت باشگاه سپیدرود توسط هیات فوتبال استان بیان کرد: «طبق قانون هیات فوتبال هیچ استانی حق تیم‌داری ندارد و ما هم هیچ وقت مالک باشگاه سپیدرود به حساب نمی‌آییم. سپیدرود در فصل گذشته که در لیگ یک یکی از شانس‌های صعود بود در هفته‌های آخر به مشکل مدیریتی برخورد که ما هم در چند هفته آخر تیم را مدیریت کردیم تا به مشکل برنخورد.»

الماسخاله افزود: «در حال حاضر هم میرشهاب مومنی مالک باشگاه سپیدرود است. مومنی نائب رئیس هیات فوتبال استان بود و از روزی که در سپیدرود فعالیتش را شروع کرد هیچ سمتی در هیات فوتبال ندارد. در حال حاضر هم ما منتظر یک خریدار هستیم تا باشگاه را واگذار کنیم و خودمان را راحت کنیم.»

رئیس هیات فوتبال استان گیلان ادامه داد: «باشگاه نفت تهران بدون هیچ طرفداری و با ۳۵ میلیارد بدهی خریدار دارد اما این تیم که یک شهر پشتش است یک خریدار هم ندارد. آقایانی که در تهران برای تیم‌های بدون طرفدار ۴۰ میلیارد هزینه می‌کنند به رشت بیایند و سپیدرود را با ۳ میلیارد بخرند.

ما حاضر هستیم تا این تیم را با ۳ میلیارد واگذار کنیم و هرکس توان خرید دارد به رشت بیاید و ما نهایت همکاری را با او انجام می‌دهیم. البته ۳ میلیارد قیمت امتیاز این باشگاه است و خریدار جدید باید پول قرارداد بازیکنان و کادر فنی را هم پرداخت کند.»

    فراز ۲۲ / ۲۲ / ۱۳۹۶  ساعت: ۱۹:۰۴

    دیگه تو سر مال نزن دیگه داداش!!

    رضا ۲۳ / ۲۳ / ۱۳۹۶  ساعت: ۱۴:۴۳

    حتما اقدام کنید امیدوارم شعار نباشه فروش تیم. سپیدرود خیلی بیشتر هم می ارزه اگر اراده واگذاری واقعا وجود داشته باشد! اگر سپیدرود واگذار شود نفوذ بسیاری از آقایون دیگه وجود نداره وانگهی عابدینی هم که استاد بزرگترتون بود می گفت داماش واگذار می کنم. عدم واگذاری سپیدرود چه منافعی دارد؟ بر سر داماش چه آمد؟ منافع و انگیزه ها در این راستا چیست؟

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

گزارش تصویری از تمرین روز دوشنبه سپیدرود

مالکیت سپیدرود به تن زاده باز خواهد گشت

رئیس هیات فوتبال گیلان: وضعیت سپیدرود تا دو روز دیگر مشخص می‌شود

بازرسی کل کشور به پرونده “سپیدرود رشت” ورود کرد

پاداش مالک باشگاه سپیدرود به بازیکنان

چک مالک سپیدرود پاس نشود خداداد می‌رود!

جمعه شد شنبه، شنبه شد یکشنبه و حالا سه شنبه! سپیدرود نوین و چالش بی پولی؟!

لیگ برتر ایران شبیه بوندس لیگا: مروری بر برنامه سازمان لیگ برای لیگ ۱۸

اعتصاب بازیکنان سپیدرودها: اوضاع در آستانه آغاز لیگ هجدهم اصلا خوب نیست!

برنامه نیم فصل اول لیگ برتر هجدهم اعلام شد

تغییر قوانین فعالیت واسطه ها در فوتبال

چک های نوین پاس نشد: مدیرکل ورزش و جوانان پاسخگو خواهد بود؟

ارسال لیست بازیکنان سپیدرود به هیات فوتبال برای ثبت قرارداد + عکس

سکوت هیات فوتبال گیلان در مورد وضعیت مالکیت سپیدرود: الماسخاله هر دو مالک را قبول ندارد؟

نفت مسجدسلیمان از لیگ برتر حذف می‌شود؟

حمایت از sepidroodsc در گوگل