رئیس هیات فوتبال گیلان: سپیدرود را با ۳ میلیارد می‌فروشیم / تهرانی‌ها برای خرید سپیدرود به رشت بیایند

تاریخ: ۲۲ / ۰۶ / ۹۶     ساعت: ۱۳:۰۲

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – الماسخاله گفت: تهرانی‌ها تیم بدون طرفدار نفت تهران را ۴۰ میلیارد می‌خرند از آنها می‌خواهم به رشت بیایند و با ۳ میلیارد سپیدرود را بخرند.

به گزارش سایت سپیدرود، فرامرز الماسخاله رئیس هیات فوتبال استان گیلان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی آنا، در مورد استعفای نظرمحمدی و مخالفت هیات مدیره با استعفای این مربی گفت:

«نظرمحمدی نتایج خوبی با این تیم کسب کرد ولی بعد از شکست مقابل ملوان در جام حذفی از برخی افراد ناراحت بود که ما نفهمیدیم منظورش چه کسانی بودند.

نظرمحمدی در جلسه هیات مدیره هم از اوضاع نامساعد مالی باشگاه گلایه‌مند بود و نظراتش را در این مورد اعلام کرد اما هیات مدیره ترجیح داد تا با استعفای او مخالفت کند تا وی به کارش در سپیدرود ادامه دهد.»

وی در رابطه با مالکیت باشگاه سپیدرود توسط هیات فوتبال استان بیان کرد: «طبق قانون هیات فوتبال هیچ استانی حق تیم‌داری ندارد و ما هم هیچ وقت مالک باشگاه سپیدرود به حساب نمی‌آییم. سپیدرود در فصل گذشته که در لیگ یک یکی از شانس‌های صعود بود در هفته‌های آخر به مشکل مدیریتی برخورد که ما هم در چند هفته آخر تیم را مدیریت کردیم تا به مشکل برنخورد.»

الماسخاله افزود: «در حال حاضر هم میرشهاب مومنی مالک باشگاه سپیدرود است. مومنی نائب رئیس هیات فوتبال استان بود و از روزی که در سپیدرود فعالیتش را شروع کرد هیچ سمتی در هیات فوتبال ندارد. در حال حاضر هم ما منتظر یک خریدار هستیم تا باشگاه را واگذار کنیم و خودمان را راحت کنیم.»

رئیس هیات فوتبال استان گیلان ادامه داد: «باشگاه نفت تهران بدون هیچ طرفداری و با ۳۵ میلیارد بدهی خریدار دارد اما این تیم که یک شهر پشتش است یک خریدار هم ندارد. آقایانی که در تهران برای تیم‌های بدون طرفدار ۴۰ میلیارد هزینه می‌کنند به رشت بیایند و سپیدرود را با ۳ میلیارد بخرند.

ما حاضر هستیم تا این تیم را با ۳ میلیارد واگذار کنیم و هرکس توان خرید دارد به رشت بیاید و ما نهایت همکاری را با او انجام می‌دهیم. البته ۳ میلیارد قیمت امتیاز این باشگاه است و خریدار جدید باید پول قرارداد بازیکنان و کادر فنی را هم پرداخت کند.»

    فراز ۲۲ / ۲۲ / ۱۳۹۶  ساعت: ۱۹:۰۴

    دیگه تو سر مال نزن دیگه داداش!!

    رضا ۲۳ / ۲۳ / ۱۳۹۶  ساعت: ۱۴:۴۳

    حتما اقدام کنید امیدوارم شعار نباشه فروش تیم. سپیدرود خیلی بیشتر هم می ارزه اگر اراده واگذاری واقعا وجود داشته باشد! اگر سپیدرود واگذار شود نفوذ بسیاری از آقایون دیگه وجود نداره وانگهی عابدینی هم که استاد بزرگترتون بود می گفت داماش واگذار می کنم. عدم واگذاری سپیدرود چه منافعی دارد؟ بر سر داماش چه آمد؟ منافع و انگیزه ها در این راستا چیست؟

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

بهارمست: می‌خواهیم ۳ امتیاز بازی مقابل استقلال را کسب کنیم

گزارش خبرگزاری مهر از دیدار تیم های استقلال خوزستان و سپیدرود + عکس

سپیدرود و ثبت یک رکورد تاریخی؛ گل نخوردن هنر شاگردان نظرمحمدی

کعبی: ویسی گفت تو بمانی مبعلی، سهراب و میداودی ناراحت می‌شوند / برای قلعه‌نویی گل می‌برم

گزارش تصویری خبرگزاری ایرنا از دیدار استقلال خوزستان و سپیدرود

مدیرکل سازمان ورزش و جوانان گیلان: صعود سپیدرود به لیگ برتر از افتخارات ورزش گیلان است

حاشیه نگاری ایرنا از دیدار دو تیم استقلال خوزستان و سپیدرود رشت

گزارش تصویری خبرگزاری ایسنا از دیدار سپیدرود – استقلال خوزستان

سید محمد کلین شیت

گزارش تصویری: حفظ شکست ناپذیری در خرما پزون!

کاپیتان کعبی علیه تیم سابق / علی نظر؛ یک بازی پس از بقا / تلاش ویسی برای مداوای زخم شش گل

نظرمحمدی: کادر فنی تیم ملی دروازه‌بان و مدافع ما را هم ببیند

ویسی: بعد از باخت هفته قبل، این تساوی راضی کننده بود

استقلال خوزستان صفر – سپیدرود رشت صفر: هل هله ی رشتی در کناره های کارون / بتن آرمه ی سپیدرود

مدیر روابط عمومی سپیدرود: بازیکن برزیلی مورد تأیید قرار نگرفت / نیاز فوری به کمک مالی داریم

حمایت از سپیدرود در گوگل