یادداشت رادنی دیدار در سایت سپیدرود بین ۸ اثر برتر قاره آسیا – اقیانوسیه

تاریخ: ۲۵ / ۱۰ / ۹۷     ساعت: ۱۷:۴۴

گزارش رادنی دیدار در ارتباط با مشکلات ورزشگاه سردارجنگل رشت در بین ۸ اثر برتر دو قاره آسیا و اقیانوسیه انتخاب شد.

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – در پایان بخش داوری جشنواره انجمن ورزشی نویسان جهان (ایپس) آثار برتر هر قاره به تفکیک انتخاب شدند و گزارش حمیدرضا زیرک دیدار (رادنی دیدار) در جمع ۸ اثر برتر دو قاره آسیا و اقیانوسیه قرار گرفت.

بنابراین گزارش در مجموع ۱۲۷۳ اثر در هشت بخش به جشنواره ایپس ارائه شد که سه نفر برتر هر بخش در بخش جهانی معرفی شدند و قرار است روز ۲۱ ژانویه در سوییس از آنها تقدیر گردد.

کیفیت بالای آثار ارائه شده به جشنواره ایپس، اعضای هیئت رییسه ورزشی نویسان جهان را بر آن داشت تا آثار را به تفکیک “قاره ای” نیز مورد بررسی قرار دهند که در همین راستا، آثار برتر هر بخش در آسیا- اقیانوسیه معرفی شدند.

۳۴۱ اثر از ۲۴ کشور آسیا و اقیانوسیه، در جشنواره ایپس شرکت کردند و پس از اعلام آثار برتر مشخص شد که ایرانی‌ها هم در بخش جهانی تا مراحل خوبی پیش رفتند و هم در بخش آسیااقیانوسیه، شرایط خوبی را رقم زد‌ند.

در قسمت سایت، گزارش منتشر شده حمیدرضا زیرک دیدار در سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود با عنوان ” گزارش ویژه – ورزشگاه سردارجنگل رشت؛ سازه ای قابل افتخار یا استخوانی لای زخم؟ ” در جمع ۸ اثر برتر قاره آسیا – اقیانوسیه قرار گرفت.

بیشتر بخوانید:

گزارش ویژه – ورزشگاه سردارجنگل رشت؛ سازه ای قابل افتخار یا استخوانی لای زخم؟

رادنی دیدار: مکتب باشگاه سپیدرود بر فوتبال پاک استوار است

یادداشت روز – چه کسی پاسخگوست؟

یادداشت سردبیر: سپیدرود باز می گردد

این گزارش به تفصیل مسایل و مشکلات اساسی ورزشگاه سردارجنگل رشت را از جانمایی و اجرا تا بخش های سخت افزاری مورد تحلیل قرار داده و در پایان راهکارهایی ارایه کرده است.

رادنی دیدار که به عنوان ورزشی نویس با ایران ورزشی، ورزش سه، خبرگزاری تسنیم و آی اسپورت نیز همکاری می کند، بیش از ۴ سال به عنوان مدیر روابط عمومی و رسانه ای باشگاه سپیدرود مشغول به فعالیت بود و سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود را در همان دوره راه اندازی کرد.

سایت سپیدرود در برهه ای در بین سه سایت رسمی پربازدید کننده باشگاه های کشور قرار داشت و پس از روی کار آمدن تن زاده به عنوان مالک و عدم علاقه او به فعالیت این رسانه، از آن تاریخ به بعد دیدار به عنوان سردبیر نسبت به انتشار مستقل سایت سپیدرود اقدام کرده است.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


حمایت از sepidroodsc در گوگل