روزی که غلامی، قفل دروازه رحمان را شکست: دربی «تتو» ها به نفع شیر ژیان! (عکس)

تاریخ: ۱۳ / ۰۸ / ۹۷     ساعت: ۰۱:۲۲

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – یک نبرد جالب در بازی پارس جنوبی جم و سپیدرود رشت به سود مهاجم تیم شمالی به پایان رسید؛ در سوی دیگر این تقابل رحمان احمدی قرار داشت که با وجود درخشش فوق العاده اما نتوانست مانع از شکست تیمش شود.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ورزش سه، روز گذشته در ورزشگاه سردار جنگل رشت تیم های سپیدرود و پارس جنوبی جم به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه در نهایت با برتری یک بر صفر شاگردان علی کریمی به پایان رسید.

بازی دیروز در شرایط ویژه ای برگزار شد، فارغ از شرایط فنی و جدولی دو تیم اتفاقات و حواشی زیادی اتفاق افتاد که به جذاب تر شدن مسابقه کمک کرد. از برگزاری مسابقه زیر بارش شدید باران در ورزشگاه رشت گرفته تا اتفاقات و اعتراض ها به داور همه و همه هیجان مسابقه را بالا برد.

در این بین اما می شود به یک حاشیه بامزه هم اشاره کرد. اتفاقی که با شادی گل محمد غلامی مهاجم باتجربه سپیدرود رشت شکل واقعی به خود گرفت. غلامی بعد از اینکه از روی نقطه پنالتی دروازه پارس جم را باز کرد، آستین خود را تا کتف بالا زد تا از تتوی معنی دارش رونمایی کند.

او که روی بازوی خود یک شیر را خالکوبی کرده بعد از به ثمر رساندن گل پیروزی بخش تیمش به شیر روی دست خود اشاره کرد و به مقایسه خود و تیمش با سلطان جنگل پرداخت. اتفاقی که بازتاب جالبی در فضای مجازی داشت.

اما مساله دیگری که شاید خیلی ها از آن خبر نداشته باشند، خالکوبی هایی است که رحمان احمدی دروازه بان با تجربه پارس جنوبی روی ساق پاهای خود انجام داده است.

احمدی روی ساق های خود نام های «باران» و «دریا» که اسم فرزندانش است را تتو کرده و در مسابقات با همین خالکوبی ها مجبور است حاضر شود. البته با توجه به اینکه اسامی مذکور زیر جوراب او هستند معمولا طرفداران آنها را نمی بینند.

با توجه به اینکه دیروز رحمان احمدی درون دروازه پارس جنوبی قرار گرفته بود و غلامی از روی نقطه پنالتی دروازه او را باز کرد، می توان اینطور برداشت که نبرد تتوهای بامزه به سود مهاجم سپیدرود پایان یافته است.

از سوی دیگر احمدی در جمع های خصوصی می گوید که تتوی نام دخترانش روی ساق پاها انرژی او را در طول مسابقات بالا می برد و از آنجایی که این دروازه بان در طول مسابقه دیروز عملکرد فوق العاده ای داشت و حتی چند موقعیت عالی را از سپیدرود با پا گرفت می توان به این چالش جذاب او پی برد.

به عبارت بهتر می توان گفت در مسابقه ای که دو بازیکن با تجربه با تتوهای قابل توجه درخشش خوبی داشتند و عملکرد مطلوبی بر جای گذاشتند، تیم غلامی با تک گلی که او به ثمر رساند اولین برد فصل خود را جشن گرفت.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار

نیم فصل نخست لیگ به روایت آمار: پیشتازی سپاهان در اعداد و ارقام

گزارش فارس از برنامه سپیدرود در نیم فصل: گزینه های نام آشنا در لیست کریمی / از انصاری تا ایمانی

جدول کلین شیت لیگ برتر تا پایان نیم فصل

صالح نیا: سپیدرود می تواند در لیگ‌ برتر خودش را حفظ کند

چالش این روزهای سپیدرود؛ بلاتکلیفی و لیست مازاد!

جدول گلزنان لیگ برتر در پایان نیم فصل نخست

رفت و آمدهای عجیب و غریب در لیگ ادامه دارد: فصل هفدهم ۳۱ مربی، این فصل تا الان ۲۵ مربی

جدول اختصاصی پایان نیم فصل نخست

نیم فصل نخست از نگاه آمار: برترین های رقابت های لیگ برتر

نتایج کامل لیگ برتر فوتبال ایران در پایان نیم فصل نخست

قربان زاده: به زور نمی شود در یک تیم ماند/ کم کاری؟ برخی شلوغ کاری کرده اند

لیست مازاد سپیدرود مشخص شد

اواسط دی ماه؛ نشست مشترک مدیران و مربیان باشگاها با داوران

نگاه ویژه – فوتبال، بازی داورها نیست

نیمکت بی ثبات تیم های لیگ برتر: ۱۶ تیم و ۸ تغییر تنها در نیم فصل!

حمایت از sepidroodsc در گوگل