روز متفاوت مصلح مقابل هواداران سپیدرود + عکس

تاریخ: ۰۸ / ۱۱ / ۹۷     ساعت: ۲۱:۴۹

مصلح فصل قبل در قامت بازیکن ذخیره به رشت برگشت و دقایقی کوتاه مقابل سپیدرود بازی کرد اما امسال با شرایط متفاوتی مقابل تیم سابقش بازی خواهد کرد.

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – شایان مصلح در لیگ دسته اول یکی از مهره های قابل اتکای سپیدرود بود و به جهت همین درخشش به پرسپولیس پیوست.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ایران ورزشی، این بازیکن به شکل تراژیکی از هوادران تیم سابقش جدا شد و به پرسپولیس پیوست که عکس ها و ویدئوهای مربوط به خداحافظی اش با هواداران سپیدرود بازتاب زیادی در فضای مجازی داشت.

مصلح فصل قبل در قامت بازیکن ذخیره و نیمکت نشین به رشت برگشت و تنها در دقیقه ۹۰ فرصت این را پیدا کرد که به جای مسلمان وارد ترکیب شود و دقایقی کوتاه مقابل سپیدرود بازی کند اما امسال با شرایط متفاوتی مقابل تیم سابقش بازی خواهد کرد.

او حالا هم نسبت به سال گذشته پخته‌تر و کامل‌تری است و هم در ترکیب پرسپولیس موقعیت بهتری دارد چرا که بعد از مصدومیت محمد انصاری تبدیل به مدافع چپ فیکس این تیم شده و برعکس بازی سال قبل، به عنوان بازیکن اصلی مقابل سپیدرود و هوادارانش به میدان خواهد رفت.

البته احتمال دارد او این بار در پستی تازه و به عنوان هافبک دفاعی مقابل سپیدرود بازی کند که در این صورت توجه به او بیشتر هم خواهد شد.

هوادار عزیز، نظر شما پس از تایید منتشر خواهد شد.


حمایت از sepidroodsc در گوگل